INVL Logo

 

 

 

 

INVL Šeimos biuro paslaugos

Finansinis planavimas

Vadovaudamiesi nuodugniu kliento esamos situacijos, planų ir lūkesčių pažinimu sudarome išsamų viso gyvenimo ar net ateinančių kartų finansinį planą, taip pat apimantį rizikos valdymą. Pagal šį planą parengiame individualią investicinio turto strategiją ir taktinius sprendimus, padėsiančius jį įgyvendinti.

Finansinis planas reguliariai peržiūrimas ir, jei reikia, koreguojamas

Finansinių priemonių portfelių valdymas patikėjimo  pagrindais

Didelį kapitalo augimo potencialą investuotojams suteikia finansų rinkos. Taip pat jos yra sudėtingos ir reikalauja daug specifinių žinių, išmanymo, patirties.

Mes esame profesionalai ir atsakingai stebime investuotojų mums patikėtą turtą. Žinodami klientų poreikius ir tikslus, priimame kasdienius sprendimus ir reguliariai informuojame klientus apie rinkos pokyčius.

Trečiųjų šalių produktų ir paslaugų analizė bei parinkimas

Bendradarbiaujame su didžiausia Baltijos šalyse investicijų komanda, kuri padeda įvertinti, ar galimos priemonės atitinka mūsų vertybes ir klientų poreikius. Taip mes galime savo klientams suteikti objektyvią informaciją apie beveik visus investicinius sprendimus šiuo metu esančius rinkoje.

Neapsiribojame įprastiniais produktais ir paslaugomis (pensijų fondai, investicijų fondai, portfelių valdymas), sudėtingesniais sprendimais (nekilnojamojo turto ir alternatyviųjų investicijų fondai) ar išskirtiniais privačiais akcijų ir obligacijų siūlymais.

Turime prieigą prie daugybės reikiamų kontaktų, atveriančių didesnes galimybes ir atitinkančių įvairių klientų poreikius.

Mokestinių ir teisinių paslaugų analizė ir parinkimas

Mes žinome kad investiciniai sprendimai yra neatsiejami nuo mokestinio ir teisinio planavimo. Bendradarbiaujame su keletu partnerių, kurie specializuojasi skirtingose srityse. Kiekvieno kliento situacija yra unikali, todėl padėsime Jums rasti geriausią sprendimą ir būdą jį įgyvendinti.

Taip pat, nemokamai sutvarkome klientų mokesčių deklaracijas.

Investicinio turto sąskaitų konsolidavimas

Kaip gydytojai tiria visą kūną, taip ir mes, prižiūrėdami klientų investicinį turtą, siekiame matyti bendrą vaizdą, kuris itin dažnu atveju yra pametamas dėl žinių, patirties, laiko stokos. Taip klientai ne tik priima teisingesnius investicinius sprendimus, bet ir užtikrina profesionalų rizikos valdymą jų investiciniame turte.

Šeimos valdysena: Šeimos konstitucija, susirinkimai ir paveldėjimo planavimas

Vis dažniau susiduriame, kad mūsų klientams ateina laikas perduoti savo patirtį ir sukauptą kapitalą ateinančioms kartoms. Esame vieni pirmųjų Lietuvoje, kartu su savo klientais parengę Šeimos konstituciją -susitarimą, kuris apibūdina šeimos narių teises ir pareigas valdant šeimos turtą bei nustato šeimos vystymosi kryptį. Tad sukaupę žinių ir patirties galime padėti suformuoti investicijų kūrimo, valdymo ir paveldėjimo tradicijas Jūsų artimųjų rate. Taip pat esame pasirengę Jums pristatyti pasaulinę praktiką ir padėti įdiegti saugiklius, užtikrinančius pradėto darbo tęstinumą.

Tinkamų sprendimų ieškome pirmiausia aptarę Jūsų esamą situaciją, planus ir lūkesčius. Esant poreikiui, pasitelkiame partnerius teisės ir mokesčių planavimo srityse, taip pat užsienio finansų įstaigas. Taip parengiame ir suderiname individualią strategiją, kurią nuolat palaiko profesionalų komandos, besivadovaujančios geriausios praktikos principais.

Moterų klubas

Moterų klubo tikslas – skatinti moterų finansinį švietimą, taip kviečiant jas aktyviai prisidėti prie šeimos biudžeto planavimo ar tvirčiau jaustis finansų pasaulyje nepaisant šeiminės padėties.

Kartą per mėnesį (mokslo metų laiku) organizuojamuose susitikimuose neįpareigojančioje aplinkoje profesionalūs pranešėjai supažindina dalyves su verslo, investavimo ir finansų sritimis bei kitomis aktualiomis temomis.

Jaunimo akademija

Jaunimo akademija – jaunimo finansinio švietimo ir karjeros planavimo paskaitų ciklas, skirtas mokyklinio amžiaus grupės klientų vaikams. Paskaitų metu ugdomi finansų valdymo įgūdžiai, supažindinama su verslo pasaulio subtilybėmis, plačiomis mokslų, karjeros pasirinkimo galimybėmis ir taisyklėmis, investavimu į skirtingas turto klases, inovatyviais laisvalaikio praleidimo būdais bei daugeliu kitų temų.

Paskaitas veda savo sričių profesionalai: nuo bankininkų iki startuolių fondų valdytojų, nuo nekilnojamojo turto projektų vystytojų iki gamybos įmonių atstovų. Vyksta ne tik teorijos pristatymai – dalyviai atlieka praktines užduotis, vyksta į ekskursijas, rengiamos įvairios pramogos.

Akademijos paskaitos trunka savaitę ir vyksta kartą per metus, vasarą.