INVL Logo

Apie „INVALDA INVL“ grupę

„Invalda INVL“ grupė šiuo metu valdo alternatyvių investicijų fondus, apimančius investicijas į privatų kapitalą, tikrąjį turtą, privačią skolą bei investuoja į pasaulinius trečiųjų šalių fondus, teikia šeimos biuro paslaugas Lietuvoje ir Latvijoje bei valdo pensijų fondus Latvijoje.

„Invalda INVL“ grupė yra žinoma kaip ilgametis žaidėjas ir patikimas partneris rinkoje. Siekiame ilgalaikės investuotojams grąžos, reikšmingo indėlio į vietos kapitalo rinkos plėtrą ir teigiamo ekonomikos poveikio Baltijos regionui.

Nuo 1991 metų veikianti valdančiosios grupės įmonė „Invalda INVL“ kartu su partneriais įgyvendino daugybę įmonių įsigijimo ir pardavimo, kapitalo pritraukimo sandorių, kurių bendra vertė viršija 2 mlrd. eurų.

Vidurio ir Rytų Europos rinkos ekspertai

Daugiau kaip 30 metų sėkmingai investuojame Vidurio ir Rytų Europoje, o daugiausia Lietuvoje, Latvijoje ir Lenkijoje.

Patyrusi investavimo komanda

Mūsų investicijų valdymo komanda yra viena didžiausių ir labiausiai patyrusių Baltijos šalyse, pasiekusi reikšmingų rezultatų įvairiose turto klasėse.

Investicijos privataus kapitalo rinkose

Specializuojamės privataus kapitalo bei kitose alternatyviose rinkose ir valdome investicijas daugumoje privačių rinkų turto klasių. Kiekvienoje iš jų siekiame būti geriausi pagal investavimo rezultatus.

Mūsų patirtis

„Invalda INVL“ grupė reikšmingai prisidėjo prie vietos kapitalo rinkos plėtros. Valdančiosios grupės įmonės „Invalda INVL“ akcijomis vertybinių popierių biržoje „Nasdaq Baltic“ prekiaujama nuo 1995 metų, grupės bendrovių „INVL Technology“, „INVL Baltic Farmland“ ir „INVL Baltic Real Estate“ akcijomis – nuo 2014 metų.

„Invalda INVL“ grupė aktyviai investuoja į privataus kapitalo bei nekilnojamo turto rinkas nuo 1991 m., į žemės ūkio paskirties žemę – nuo 2005 m., į miškus – nuo 2017 m., į atsinaujinančią energetiką – nuo 2021 m. Grupės bendrovė „INVL Asset Management“ Lietuvoje valdo turto valdymo bendrovę „Mundus“, kuri investuoja į privačią skolą nuo 2015 m.

2014 m. „Invalda INVL“ įsigijo „MP Pension Funds Baltic“ ir „Finasta Asset Management“ bendroves Lietuvoje, o 2015 m. „Finasta Asset Management“ Latvijoje. 2015 m. pabaigus grupės bendrovių „INVL Asset Management“, „MP Pension Funds Baltic“ ir „INVL fondai“ susijungimą, rinkoje pradėjo veikti turto valdymo bendrovė „INVL Asset Management“. 2015 m. įsteigta finansų maklerio įmonė „INVL Finasta“, teikianti gerovės valdymo paslaugas ir šiuo metu veikianti kaip „INVL Šeimos biuras“.

2022 m. „Invalda INVL“ įsigijo „Mandatum Life“ gyvybės draudimo verslą Baltijos šalyse, o 2023 m. pabaigoje užbaigė mažmeninio verslo sujungimo sandorį su Šiaulių banku perleidžiant pensijų ir investicinių fondų verslą Lietuvoje ir gyvybės draudimo verslą Baltijos šalyse.

Mūsų vertybės

Dėmesys klientui

Mums yra svarbus kiekvienas klientas. Visa mūsų  profesionalų komanda siekia maksimaliai patenkinti kliento poreikius ir gauti geriausią rezultatą.

Atsakomybė už sprendimus

Kurdami vertę investuotojams ir visuomenei, prisiimame atsakomybę už priimtus sprendimus ir pasiektus rezultatus. Pasveriame rizikas, veikiame profesionaliai ir sąžiningai.

Pokyčių priėmimas

Pokyčius vertiname ne kaip sunkumus, o kaip galimybę tobulėti ar išbandyti naujus dalykus. Esame atviri pokyčiams ir lengvai prisitaikantys. Nevengiame iššūkių ir sudėtingų investicijų.

Atvirumas

Kuriame atvirą kultūrą tarp kolegų, investuotojų ir verslo partnerių. Vertiname abipusį pasitikėjimą, skaidrumą ir bendradarbiavimą. Esame atviri naujoms idėjoms ir partnerystei, kuriančiai vertę.