INVL Logo

5 patarimai tėvams, kaip ir kada kalbėti su vaikais apie...

Turbūt kiekvieni tėvai susiduria su juos kamuojančiu klausimu – ar teisingai ugdau savo vaiką, ar lavinu visus įgūdžius, kurių jam reikės suaugus? Vienas iš svarbių įgūdžių, kurių prireikia kiekvienam žmogui – tinkamas savo finansų valdymas.

Daugiau

„Mundus Bridge Finance“ investuoja 5 mln. eurų į...

Privačios skolos fondas „Mundus Bridge Finance“ sėkmingai įvykdė 5 mln. eurų dydžio finansavimo sandorį su Latvijoje veikiančia vartojimo paskolų įmone SIA „Creamfinance Latvia“.

Daugiau

INVL ekonomistė: dviženklis atlyginimų augimas neblėsta

Lietuvių pajamos toliau dviženkliais tempais vejasi ES vidurkį. Tai lemia spartus ekonomikos atsigavimas, išaugusi darbo paklausa ir struktūriniai darbo paklausos ir pasiūlos neatitikimai, keliamos algos viešajame sektoriuje ir didesnės mėnesinės minimalios algos poveikis visai atlyginimų vertikalei.

Daugiau

7 būdai susigrąžinti įprastą finansų režimą po...

Kėlionės, lėktuvo bilietai, viešbučiai, ekskursijos, vakarienės restoranuose, ledai vaikams, užkandžiai ir suvenyrai… atostogaudami, savęs neribojate. Lengva tiesiog braukyti banko kortele – juk dar vienas kokteilis nepakenks, tiesa? Kad ir kokios nuostabios būtų atostogos, bet grįžimas į įprastą gyvenimą yra neišvengiamas.

Daugiau

I. Genytė-Pikčienė: po duobės pernai pramonė augina...

Į antrąjį ketvirtį pasislinkęs karantinas ir kiti pandemijos keliami iššūkiai Lietuvos gamintojams – nė motais! Nors aplinkybės neeilinės, šiemet jie stebina dviženkliu produkcijos augimu ir kelia visos ekonomikos temperatūrą.

Daugiau

Tyrimas: finansus planuoja kas ketvirta šeima, daugiausia...

Naujausio tyrimo duomenys rodo, kad planuojančių savo ar savo šeimos finansus skaičius jau antrus metus yra stabilus – tai daro kas ketvirta šeima. Tačiau finansų ekspertams nerimą kelia matoma tendencija, kad šeimos savo finansų planą sudaro vis trumpesniam laikotarpiui.

Daugiau

„Invalda INVL“ įsteigė įmonę „INVL Life“, kuri...

„Invalda INVL“, ruošdamasi įgyvendinti vienos didžiausių Suomijoje gyvybės draudimo kompanijos „Mandatum Life“ verslo Baltijos šalyse įsigijimo sandorį, įsteigė naują bendrovę „INVL Life“, kuri artimiausiu metu kreipsis į Lietuvos banką dėl draudimo įmonės licencijos.

Daugiau

„INVL Renewable Energy Fund I“ vos per dvi savaites...

Į atsinaujinančios energetikos projektus investuosiantis fondas „INVL Renewable Energy Fund I“ pirminio platinimo metu pritraukė 18,5 mln. eurų investuotojų lėšų. Iš jų 1,24 mln. eurų investavo „Invalda INVL“ grupė kartu su fondo partneriais.

Daugiau

I. Genytė-Pikčienė: BVP šuolis – ne tik žemos...

Šių metų pradžioje nuosmukio Lietuvos ūkiui pavyko išvengti dėl pramonės, svarbiausios Lietuvos eksportuotojos, sėkmės. Antrąjį ketvirtį gamintojų rezultatai dar pagerėjo. Prie jos antrąjį ketvirtį prisijungė ir kitos energingai nuo dugno atsispyrusios veiklos.  

Daugiau