INVL Logo

Keičiasi INVL klientų aptarnavimo centrų darbo laikas

Rūpindamiesi Jūsų ir Jūsų artimųjų saugumu įvesto karantino Lietuvoje metu INVL komandos specialistai dirba ir užtikrina sklandžią bendrovės veiklą nuotoliniu būdu. 

Daugiau

I. Genytė-Pikčienė: trečiojo ketvirčio BVP atšokimas – atokv...

Pavasarį nuosmukį patyrusi Lietuvos ekonomika vėl atsitiesė. Statistikos departamento duomenimis, per trečiąjį ketvirtį Lietuvos BVP ūgtelėjo 3,7 proc. ir praktiškai buvo toks pats, kaip atitinkamą laikotarpį prieš metus. Šis rezultatas nenustebino – kad ekonomikos pulsas po karantino grįžo į įprastą ritmą, jau kurį laiką iliustravo operatyvieji atskirų sektorių duomenys.

Daugiau

I. Genytė-Pikčienė: kaip bus leidžiami mūsų mokesčių pinigai...

Spalį Seime – serialo „2021-ųjų biudžetas“ premjera. Kaip ir priklauso, ją gaubia paslaptis: kadangi šių metų biudžetas taip ir nebuvo pakoreguotas užklupus krizei, tai 2021 m. skaičius lyginame su 2020-ųjų butaforija, kuri iš šiandienio taško vertinant, tolokai nuo realybės. Kulminacija, tikėtina, taipogi nenuvils, nes galutinį sprendimą dėl to, kaip kitąmet bus naudojami mūsų visų sumokėti mokesčiai į biudžetą, spręs jau naujasis Seimas.

Daugiau

COVID-19 akivaizdoje jungiasi privačios medicinos tinklai „M...

Pasaulyje ir Lietuvoje siaučiant COVID-19 pandemijai, apie planus vienyti pajėgas paskelbė privačios medicinos įstaigos „MediCA grupė“, kurią be „MediCA klinika“ taip pat sudaro po „Kardiolitos klinikos“ prekės ženklu veikiančios klinikos „Kardiolita“, „Bendrosios medicinos praktika“ ir „Svalbono klinika“, bei „InMedica“, kurių registruotais pacientais yra maždaug 7 proc. Lietuvos gyventojų.

Daugiau

I. Genytė-Pikčienė: infliacija į mūsų kišenes nesikėsina...

Kainų tendencijos Lietuvos gyventojams – itin jautrus klausimas. Pastaruosius keletą metų „Eurobarometro“ apklausose būtent kylančias kainas ir infliaciją, kaip opiausią šalies problemą, įvardina daugiau nei pusė visų apklaustų lietuvių.

Daugiau

Pokyčiai „Mundus“ valdyboje

Privačios skolos rinkoje veikiančios turto valdymo bendrovės „Mundus“ valdybos narį Andrejų Cybą keičia „INVL Asset Management“ pasiūlytas kandidatas Linas Tomkevičius, turintis daugiau kaip 25 metų investicijų valdymo patirtį. Toks sprendimas priimtas spalio 2 d., pritarus Lietuvos bankui.

Daugiau

Pradėkite kaupti šiemet ir susigražinkite pinigus kitąmet...

Pasinaudokite GPM lengvata ir susigrąžinkite dalį į III pakopos pensijų fondus įmokėtos sumos. Jums tereikia dar šiemet pradėti kaupti III pakopos pensiją ir kitais metais deklaravę 2020 metų pajamas jau galėsite susigražinti dalį pinigų.

Daugiau

Kaip keitėsi lietuvių požiūris į santuoką?

Vestuvės, skyrybos, vėl vestuvės, gyvenimas susimetus, ekonominė partnerystė – šiandienos gyvenimo įvairovė, spalvos ir spontaniška netvarka. Prie tokio įspūdžio stipriai prisideda nuomonės formuotojai ir žiniasklaida, kasdien mums skrupulingai brukantys žinomų žmonių gyvenimo detales.

Daugiau

Auksas šiemet sužibo naujais rekordais

Auksas – vertinga iškastinė žaliava, istoriškai unikali savo paklausos ir pasiūlos santykio stabilumu. Juk priešingai nei banknotų, aukso neprispausdins jokie centriniai bankai. Šiemet pandemijos metu rinkas apėmus panikai, investuotojai suskubo atsikratyti rizikingų turto klasių ir puolė ieškoti saugesnių.

Daugiau