INVL Logo

9 taisyklės norintiems pradėti investuoti – žingsnis po...

Investavimas yra vienas iš kelių asmeninių finansų valdymo įrankių. Elgiantis apdairiai ir atsakingai tai yra geras būdas saugoti ir gausinti savo turtą bei siekti užsibrėžtų finansinių tikslų. Kaip ir visur, patirtis čia yra svarbi, todėl, kaip patyrę investicijų valdytojai, dalinamės patarimais, kurie padės įžengti į investuotojų pasaulį.

Daugiau

„PET Baltija” kartu su „Piche“ investuoja 35...

Viena didžiausių polietileno tereftalato (PET) perdirbėjų Šiaurės Europoje „PET Baltija“, priklausanti didžiausiai aplinkos ir atliekų tvarkymo grupei Baltijos šalyse „Eco Baltia“, skelbia apie daugiau kaip 10 mln. eurų investiciją į naujos PET perdirbimo gamyklos Olainėje (Latvija) statybą.

Daugiau

„Kokia nauda iš gyvybės draudimo po mirties“ ir kiti...

Mintis, kad reikia pasirūpinti savo automobilio ar būsto draudimu, kad nepatirtume nuostolių, nieko nebestebina, tačiau suprasti, kad finansiškai apsaugoti savo artimuosius yra kur kas svarbiau, dar tik mokomės.

Daugiau

INVL vyriausioji ekonomistė blogina ekonomines prognozes

Itin sėkminga Lietuvos ūkio plėtra pastaraisiais metais iškėlė kartelę taip aukštai, kad šiemet, pasikeitus tiek išorinėms, tiek vidinėms aplinkybėms, jos nepavyks pasiekti, teigia INVL Investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupės vyriausioji ekonomistė Indrė Genytė-Pikčienė, apžvelgdama Lietuvos ekonomikos perspektyvas.

Daugiau

2023-ųjų pradžioje pensijų fondai grįžo į augimo...

Po iššūkių kupinų 2022-ųjų, šiemet galima atsikvėpti lengviau – INVL pensijų fondų vertės nuo 2023 metų pradžios kopė aukštyn ir lenkė lyginamuosius indeksus.

Daugiau

I. Genytė-Pikčienė. Nežiūrėk aukštyn

Lietuva – maža, atvira ekonomika. Esame jautrūs išoriniams šokams ir esame patyrę gilių sukrėtimų. Nesinorėtų šių patirčių pakartoti, todėl stabilizuoti sistemą diversifikuojant pensijų išmokų šaltinius – būtina. Sistemos pamatas – pirmoji tiesioginių išmokų pakopa („Sodros“ pensija) priklauso nuo Lietuvos ekonomikos sveikatos ir demografinių tendencijų, kitos pakopos – nuo pasaulinės finansų rinkų raidos, diversifikuotos geografiniu ir sektoriniu pjūviais. Na ir, svarbiausia, kiekvienas asmeniškai privalome išmokti gyventi ne vien šia diena ir, kaip išsivysčiusių šalių gyventojai, užsitikrinti alternatyvių uždarbiui pajamų šaltinių.

Daugiau

INVL pradeda platinti jau antrąjį alternatyviųjų...

INVL Investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupės bendrovė „INVL Asset Management“ įsteigė jau antrą neprofesionaliems investuotojams skirtą alternatyviųjų investicijų fondą, į kurį galima investuoti nuo 5 000 eurų. „INVL Alternatyvių investicijų fondas II“ suteikia galimybę paprastiems investuotojams pasiekti privačias alternatyviąsias turto klases – investuoti į privačias įmones, įmonių privačios skolos instrumentus bei tikrąjį turtą, tokį kaip žemė, miškai, infrastruktūra.  Fondas sieks bent 8 proc. vidutinės metinės grąžos.

Daugiau

I. Genytė-Pikčienė. Kas laukia Lietuvos ekonomikos?

Nors pernai Lietuvą purtė energetikos kaštų šokas, infliacijos banga ir karo grėsmės, rizikos bei neapibrėžtumas, daugelis šalies ekonominių veiklų pademonstravo stiprią augimo inerciją ir atsparumą. Vis dėlto, ekonominio smuktelėjimo išvengti nepavyks. Jis persikėlė į šiuos metus.

Daugiau

Į mišką ir žemę investuojantis INVL fondas papildomai...

Pirmaujančios  Baltijos šalyse investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupės INVL į mišką ir žemę investuojantis fondas „INVL Sustainable Timberland and Farmland Fund II“ (STAFF II) iš investuotojų papildomai pritraukė 9,4 mln. eurų įsipareigojimų ir pasiekė 90,7 mln. eurų dydį.

Daugiau