INVL Logo

Pirmasis į miškus investavęs INVL fondas baigia veiklą...

Vienos pirmaujančių turto valdymo bendrovių Lietuvoje „INVL Asset Management“ valdomas „INVL Baltijos miškų fondas I“ už 7,5 mln. eurų pardavė turimą miškų portfelį, kurį sudarė 1,3 tūkst. hektarų miško Lietuvoje, ir uždirbo investuotojams 27 proc. siekiančią vidutinę metinę grąžą (angl. IRR).

Daugiau

Dalia Kolmatsui: kaip sudaryti tobulą šeimos biudžetą

Pinigai – viena dažniausių nesutarimų šeimoje priežastis. Dėl jų Lietuvoje ginčijasi net du trečdaliai porų. „Dažniausiai poros ginčijasi dėl didesnių pirkinių, taip pat – dėl kasdienių išlaidų arba dėl per mažų pajamų. Poros, ypač neturinčios vaikų, dažnai ginčijasi ir dėl pinigų, išleidžiamų pramogoms“, – atskleidė „INVL Pensija“ vadovė dr. Dalia Kolmatsui.

Daugiau

Į mišką ir žemę investuojantis INVL fondas įsigijo...

Į mišką ir žemę Baltijos jūros regione bei Vidurio ir Rytų Europoje investuojantis fondas „INVL Sustainable Timberland and Farmland Fund II“ (STAFF II) per valdomą įmonę „Zemvaldos turtas SPV2“ su keliomis žemės ūkio verslo grupės „Linas Agro Group“ valdomomis bendrovėmis pasirašė sandorį, kuriuo už 990 tūkst. eurų įsigijo beveik 164 ha žemės ūkio paskirties žemės.

Daugiau

„INVL Asset Management“ įsteigė „INVL Partner Global...

Lietuvos bankas pritarė vienos pirmaujančių Lietuvoje turto valdymo bendrovių „INVL Asset Management“ įsteigto subfondo „INVL Partner Global Infrastructure Fund I“ veiklai. Naujas subfondas investuos į pasaulinio lygio valdytojo, veikiančio jau 26 metus, įsteigtą infrastruktūros objektų fondą.

Daugiau

Pradėkite kaupti pensijai ir susigrąžinkite 20 proc....

Klientai, kurie dar šiais metais pradės kaupti III pakopos pensijų fonduose ir dalį pajamų skirs savo ateičiai, jau kitų metų pavasarį, deklaruodami pajamas, papildomai sugrąžins 20 proc. įmokų sumos. Šią sumą galėsite skirti įmokų į pensijų fondą padidinimui ir užtikrintam rytojui.

Daugiau

Kaip vertėtų kaupti pensijai, kad rizika būtų optimali,...

Kaupimas pensijai – ne loterija. Tai turi būti nuosekliai ir protingai įgyvendinamas planas, su pasverta rizika ir užsibrėžtu labai aiškiu tikslu. Finansų specialistai pensijų kaupimo strategiją siūlo pasirinkti atsižvelgiant į asmens amžių.

Daugiau

„Moldova-Agroindbank“ (Maib) pasirašė 15 mln. eurų...

Didžiausias Moldovos komercinis bankas „Moldova-Agroindbank“ (Maib) š. m. lapkričio 11 d. pasirašė 15 mln. eurų subordinuotos paskolos sutartį su Pietryčių Europos poveikio investicijų fondu „European Fund for Southeast Europe“ (EFSE).

Daugiau

3 būdai, kaip užsitikrinti didesnę orią pensiją

Ką veiktume, jei galėtume daugiau laiko skirti sau? Dirbantiems žmonėms dažniausiai pritrūksta laiko tam, kas iš tiesų gyvenime jiems teikia malonumą. Kai sulaukiame pensijos, laiko atsiranda, tačiau ne visi turime pakankamai pajamų, kurios leistų realizuoti svajones.

Daugiau

Finansų rinkų apžvalga (2021 m. III ketv.)

Po ramios vasaros, finansų rinkų dalyviai sulaukė atšiauresnio rudens. Sutrūkinėjusios tarptautinės tiekimo grandinės ir žaliavų, energijos nešėjų, detalių bei prekių stygius trikdo gamybos planus ir kaitina infliaciją. Investuotojai nerimauja, kad tai paveiks įmonių rezultatus, o pasaulio ekonomikos atsigavimas gali išsikvėpti.

Daugiau