INVL Logo

„InMedica“ įsigijo Klaipėdos odontologijos kliniką...

Medicinos klinikų tinklas „InMedica“ įsigijo Klaipėdoje veikiančią odontologijos kliniką „Danta“, teikiančią burnos higienos, dantų plombavimo, šalinimo, protezavimo ir implantavimo paslaugas. „Danta“ yra pirmoji tinklo įsigyta odontologijos klinika Klaipėdoje. 

Daugiau

Šiaulių bankas ir „Invalda INVL“ jungia mažmeninius...

Didžiausias lietuviško kapitalo Šiaulių bankas ir pirmaujanti Baltijos šalyse investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupė „Invalda INVL“ jungia mažmeninius verslus ir siekia sukurti naujos kartos modernų, į klientų poreikius orientuotą finansų rinkos dalyvį, didinantį konkurenciją užsienio kapitalo institucijų dominuojamoje rinkoje ir kuriantį vertę Lietuvos ekonomikai.             

Daugiau

„INVL Renewable Energy Fund I“ iš investuotojų...

„INVL Asset Management“ valdomas į atsinaujinančios energetikos projektus investuojantis fondas „INVL Renewable Energy Fund I“ iš investuotojų papildomai pritraukė 18,3 mln. eurų ir pasiekė 52,9 mln. dydį.

Daugiau

Nepamirškite – 300 eurų sugrįžta!

Vienas investicinio gyvybės draudimo privalumų – mokėdami įmokas galite pasinaudoti gyventojų pajamų mokesčio (GPM) lengvata ir kitąmet susigrąžinti iki 300* eurų. GPM lengvatos skaičiuoklė padės atsakyti, ar šiemet pasinaudosite visa lengvata, o mes siūlome apsvarstyti galimybę sumokėti papildomą įmoką pagal savo investicinio draudimo sutartį, kad lengvata būtų maksimali.  

Daugiau

„Eco Baltia“ grupė perka gatvių ir kelių priežiūros...

Vieno pirmaujančių privataus kapitalo fondų Baltijos šalyse „INVL Baltic Sea Growth Fund“ valdoma didžiausia aplinkos ir atliekų tvarkymo grupė Baltijos šalyse „Eco Baltia“ plečia veiklą gatvių ir kelių priežiūros segmente Latvijoje. Pasiektas susitarimas dėl 100 proc. SIA „Pilsētas Eko Serviss” („Pekos“) ir su ja susijusių įmonių įsigijimo. Sandorį, kurį įgyvendina „Eco Baltia Vide“, tikimasi užbaigti iki šių metų pabaigos, gavus Latvijos konkurencijos tarybos leidimą.

Daugiau

Finansų rinkų apžvalga: nervingas III ketvirtis

III ketvirtis finansų rinkų dalyviams buvo itin permainingas ir pasižymėjo rinkų svyravimais. Vis dėlto, per ketvirtį situacija pasaulio akcijų rinkose stipriai nepasikeitė. Liepos mėnesį akcijų rinkų indeksų vertes kėlė investuotojų lūkesčiai, kad dėl vangesnės ekonominės raidos JAV Federalinė rezervų sistema (FED) jau kitąmet galėtų pradėti mažinti bazines palūkanų normas. Tačiau šie lūkesčiai nepasiteisino.

Daugiau

I. Genytė-Pikčienė: Lietuva švelnios recesijos...

Šiais metais Lietuvos BVP augs sparčiau negu prognozuota, tačiau kitąmet laukia negili recesija. Nepaisan to, kils algos, gerokai lėčiau augs kainos, o nedarbo rodikliai keisis neženkliai. Nors ekonomikos laukia iššūkiai, Lietuva tam yra pasirengusi.

Daugiau

„INVL Baltic Sea Growth Fund“ portfelio įmonė...

Pirmaujantis privataus kapitalo investicijų fondas Baltijos šalyse „INVL Baltic Sea Growth Fund“ žengia į veterinarijos sektorių Lenkijoje. Į vieną didžiausių Lenkijoje veterinarijos paslaugų tinklų „LuxVet“ investuoja „MiniVet“, fondo portfelio įmonė Lietuvoje.

Daugiau

„InMedica“ tęsia plėtrą: įsigijo vieną didžiausių...

Medicinos klinikų tinklas „InMedica“ pasirašė Vilniuje veikiančio šeimos medicinos klinikų tinklo UAB „Medicinos paslaugų centras“ (MPC) įsigijimo sutartį. Šiemet – tai pirmoji „InMedica“ investicija į platų spektrą paslaugų teikiantį privatų medicinos klinikų tinklą Lietuvos sostinėje.

Daugiau