INVL Logo

I. Genytė-Pikčienė: nedarbo šuolis Lietuvoje – vienas didžia...

Lietuvos akistata su COVID-19 tęsiasi jau aštuntą mėnesį. Tiek verslas, tiek gyventojai baigia prisijaukinti naujas gyvenimo taisykles. O viešojoje erdvėje vis daugėja optimizmo, leidžiančio nedrąsiai tikėtis, kad iš šios COVID-19..

Daugiau

„INVL Baltic Sea Growth Fund“ investuoja į pirmaujantį medic...

Didžiausias privataus kapitalo investicinis fondas Baltijos šalyse „INVL Baltic Sea Growth Fund“ užbaigė Europoje pirmaujančio medicininės mobilumo įrangos gamintojo „MBL“, kurio būstinė – Danijoje, akcijų paketo įsigijimo sandorį.

Daugiau

Nevaikiški priešmokykliniai pirkiniai. Kiek šiemet tėvams ka...

Rugpjūčio mėnuo didžiajai daliai tėvų reiškia… išlaidas. Pasiruošimas mokyklai – finansinis iššūkis ne vienai šeimai. Šiemet jis dar didesnis dėl dviejų priežasčių: finansinio neapibrėžtumo ir stambių pirkinių. Potencialiems nuotolinio mokymo poreikiams patenkinti tėvams teks pirkti ne (tik) kuprines, bet ir kompiuterius.

Daugiau

COVID-19: išlaidauti ne metas taupyti – kur vertėtų dėti kab...

Šiemet paskelbtas karantinas tapo rimtu valios ir disciplinos išbandymu kiekvienam iš mūsų. Per karantiną nustojome lankytis masinio susibūrimo vietose, atsisakėme kultūrinių, sporto ir pramoginių renginių.

Daugiau

I. Genytė-Pikčienė: svarbiausia laiminga pabaiga nepatikėti ...

Šiandien galime pasidžiaugti, kad Lietuva pirmąjį pandemijos smūgį atlaikė itin sėkmingai. Nepaisant visų nuogąstavimų ir niūrių scenarijų, šių metų antrąjį ketvirtį Lietuvos BVP buvo tik 3,7 proc. kuklesnis nei atitinkamu laikotarpiu prieš metus. Tai puikus rezultatas!

Daugiau

7 iš 10 INVL klientų konsultuojasi nuotoliniu būdu

Panašu, kad karantinas įnešė ir gerų vėjų į mūsų kasdienybę. Esant naujoms aplinkybėmis, mūsų klientai vis dažniau ir drąsiau konsultuojasi internetu: vasarą nuotoliniu būdu tai darė net 7 iš 10 mūsų klientų.

Daugiau

Ką būtina žinoti apie kišenpinigius?

Kuomet kalbame apie finansinį vaikų raštingumą, tėvai turėtų įsiminti skaičių „septyni“. Kaip rodo Kembridžo universiteto mokslininkų atliktas tyrimas, būtent septynerių metų vaikas jau būna susiformavęs finansinio raštingumo pagrindus.

Daugiau

Įsibėgėjus vasaros išpardavimams, specialistai pataria pirkt...

Įsibėgėjus vasaros išpardavimų sezonui, specialistai pataria neskubėti pasiduoti malonumui pirkti pigiau ir kviečia naujus daiktus ar paslaugas įsigyti atsakingai, pirmiausia įvertinus jų aktualumą. Juo labiau, kad, kaip rodo tyrimas, beveik šeštadalis gyventojų perka daiktą su nuolaida net tada, kai jo nereikia.

Daugiau

„Moldova-Agroindbank“ stebėtojų tarybai vadovaus Vytautas Pl...

Didžiausio Moldovos komercinio banko „Moldova-Agroindbank“ (MAIB) akcininkai liepos 23 dieną vykusio akcininkų susirinkimo metu išrinko naują stebėtojų tarybą. Jos pirmininku tapo turto valdymo bendrovės „INVL Asset Management“ Privataus kapitalo padalinio..

Daugiau