INVL Logo

Įsibėgėjus vasaros išpardavimams, specialistai pataria pirkt...

Įsibėgėjus vasaros išpardavimų sezonui, specialistai pataria neskubėti pasiduoti malonumui pirkti pigiau ir kviečia naujus daiktus ar paslaugas įsigyti atsakingai, pirmiausia įvertinus jų aktualumą. Juo labiau, kad, kaip rodo tyrimas, beveik šeštadalis gyventojų perka daiktą su nuolaida net tada, kai jo nereikia.

Daugiau

„Moldova-Agroindbank“ stebėtojų tarybai vadovaus Vytautas Pl...

Didžiausio Moldovos komercinio banko „Moldova-Agroindbank“ (MAIB) akcininkai liepos 23 dieną vykusio akcininkų susirinkimo metu išrinko naują stebėtojų tarybą. Jos pirmininku tapo turto valdymo bendrovės „INVL Asset Management“ Privataus kapitalo padalinio..

Daugiau

Meilės nesuplanuosi, tačiau bendrus finansus gali: kaip jaus...

Vasara – vestuvių metas, o šeimos kūrimą neretai lydi ir bendri finansai, tačiau tik kartu planuodami biudžetą, partneriai geba jaustis lygiaverčiais, pastebi psichologė Ugnė Juodytė. Be to, anot specialistės –..

Daugiau

Trečdalio gyventojų taupyklės buvo tuščios: dauguma teigė, k...

Per pastaruosius ketverius metus netaupančių šalies gyventojų dalis išliko stabiliai tokia pati – „juodai dienai“ į taupykles nieko neatidėjo net trečdalis apklaustųjų. Šių metų pradžioje įvardintos ir pagrindinės gyventojų netaupymo..

Daugiau

„INVL Baltic Sea Growth Fund“ fondas įgijo kontrolinį „Eco B...

Didžiausias privataus kapitalo investicinis fondas Baltijos šalyse „INVL Baltic Sea Growth Fund“ užbaigė didžiausios aplinkos tvarkymo (plastiko perdirbimo ir atliekų surinkimo) grupės Baltijos regione „Eco Baltia“ kontrolinio akcijų paketo (52,81..

Daugiau

Slegia finansiniai įsipareigojimai? Keli patarimai, kaip su ...

Lizingas už automobilį, paskola už būstą, kreditas už indaplovę, trumpalaikė vartojimo paskola naujiems baldams, – ne vienas iš mūsų greičiausiai yra susidūręs su tokiais ar panašiais finansiniais įsipareigojimais. Prisipažinkime, jų..

Daugiau

Karantinas išmokė gyventojus savo finansais rūpintis nuotoli...

Koronaviruso pandemija per labai trumpą laiką privertė pakoreguoti dalį įsisenėjusių įpročių bei prisitaikyti prie naujų gyvenimo aplinkybių. Pradedant darbu iš namų, bendravimu su artimaisiais vaizdo skambučiais ar apsipirkimu internetu ir..

Daugiau

Per karantiną finansinės padėties blogėjimą pajuto pusė šali...

Per karantiną pasikeitus ekonominei situacijai, pusės šalies gyventojų (53 proc.) finansinė padėtis pablogėjo arba šiek tiek pablogėjo, 44 proc. – išliko tokia pati, o 2 proc. – pagerėjo ar šiek..

Daugiau

Tyrimas: per karantiną laiko naujiems profesiniams įgūdžiams...

Sudėtinga pastarųjų mėnesių situacija darbo rinkoje paskatino šalies gyventojus įgyti ir naujų profesinių įgūdžių. Tam laiko balandį skyrė trečdalis dirbančių gyventojų: 18 proc. pradėjo mokytis naujų dalykų, dar 15 proc…

Daugiau