INVL Logo

Iniciatyvos

Renkuosi mokyti!

„Renkuosi mokyti“ programos esmė – paskatinti ne švietimo srityje dirbančius profesionalus keisti savo karjeros kryptį ir tapti mokytojais. Programa atrenka tik motyvuotus ir į vaiką orientuotus kandidatus, paruošia juos dirbti mokykloje bei suteikia nuolatinį tobulėjimą ir palaikymą. Taip ugdomi veržlūs ir motyvuoti mokytojai, sudominantys vaikus juos supančiu pasauliu.

Per 15 veiklos metų „Renkuosi mokyti!“ paruošė beveik 300 mokytojų, kurie pasiekė daugiau nei 40 tūkst. Lietuvos vaikų. Net 75 proc. šių mokytojų renkasi ir po programos pabaigos likti švietimo srityje ir kurti joje pozityvius pokyčius. Ši programa ne tik rengia mokytojus. Ji taip pat turi lyderių auginimo projektą, kur atrenkami geriausi kandidatai tapti Lietuvos mokymo įstaigų vadovais. Per artimiausius dvejus metus programa siekia pritraukti 500 naujų mokytojų.

Šis projektas yra vienas iš tų, kuris atspindi mūsų organizacijos vertybes – padėti Lietuvai augti ir tapti dar gražesne ir stipresne šalimi.

Daugiau informacijos galite rasti čia: www.renkuosimokyti.lt

 

 

Moterų klubas

Klubo idėja gimė po itin sėkmingos „Moterų akademijos“ iniciatyvos, kurios pagrindinis tikslas buvo moterų finansinis švietimas, tiksliau – kad moterys drąsiau jaustųsi prisidėdamos prie šeimos biudžeto valdymo. Buvo siekiama kuo daugiau moterų supažindinti su verslo, investavimo ir finansų sritimis, nepamirštant ir tokių temų kaip etiketas, kelionės, vaikų mokslai ir kt.

Pakvietus sulaužyti stereotipą, kad šiandien finansų pasaulyje vis dar daugiausia karaliauja vyrai, ir sulaukus didelio susidomėjimo, nuspręsta kartą per metus vykstančias paskaitas organizuoti tęstiniu klubo formatu.

Moterų klubas žada jaukią ir neįpareigojančią aplinką, aktualias temas, profesionalius pranešėjus ir lengvas diskusijas. Klubo susitikimai organizuojami kartą per mėnesį, mokslo metų sezonu.

Daugiau informacijos – el. paštu seimosbiuras@invl.com.

Jaunimo akademija

Jaunimo akademija – tai grupės klientų vaikams, moksleiviams, skirtas paskaitų ciklas, kurio centre – jaunimo finansinis švietimas ir karjeros planavimas. Paskaitų metu dalyviai ugdo finansų valdymo įgūdžius, susipažįsta su verslo pasaulio subtilybėmis, plačiomis mokslų, karjeros pasirinkimo galimybėmis ir taisyklėmis, investavimu į skirtingas turto klases, inovatyviais laisvalaikio praleidimo būdais bei daugeliu kitų temų, kurias privalu išmanyti įtakingam jaunimui.

Paskaitas veda savo srities profesionalai: nuo bankininkų iki startuolių fondų valdytojų, nuo nekilnojamojo turto projektų vystytojų iki gamybos įmonių atstovų, nuo golfo trenerių iki etiketo žinovų. Svarbu ir tai, jog mokomasi interaktyviai: vyksta ne tik teorijos pristatymai, bet ir atliekamos praktinės užduotys, vykstama į ekskursijas, organizuojamos įvairios pramogos.

Akademija, pelniusi išskirtinį klientų ir jaunimo pripažinimą, vyksta kartą per metus, vasarą. Paskaitos ir praktika trunka savaitę.

Daugiau informacijos – el. paštu seimosbiuras@invl.com.

Iniciatyvos fondas

Viešoji įstaiga „Iniciatyvos fondas“, kurią 2007 m. įsteigė „Invalda INVL“, siekia skatinti socialinę veiklą ir organizuoja įvairias programas atskiroms visuomenės grupėms. Šios programos daugiausia remiasi žinių lygio kėlimu, lavinimu. Itin daug dėmesio skiriama siekiant integruoti atokiausių Lietuvos regionų gyventojus į aktyvesnę bendruomenę.

Fondas rengia stambias integruotas programas, kurios skatina atskiras visuomenės grupes imtis savarankiškos iniciatyvos ir aktyviai prisidėti prie Lietuvos ūkio plėtros, atsakingos ir darnios visuomenės kūrimo. „Iniciatyvos fondo“ prioritetai kiekvienais metais gali skirtis.

2007 m. „Iniciatyvos fondas“ prisijungė prie Jungtinių Tautų tarptautinės iniciatyvos „Pasaulinis susitarimas“ (Global Compact), kuria verslo įmonės skatinamos savo strategijas įgyvendinti ir veiklą vykdyti laikantis 10 principų, apimančių žmogaus teisių, darbo, aplinkos ir antikorupcijos sritis. Pagrindinė „Pasaulinio susitarimo“ užduotis yra skatinti ir puoselėti socialinį verslo bei rinkų teisingumą.

Daugiau informacijos galite rasti čia: www.iniciatyvosfondas.lt.