INVL Logo

INVL Šeimos biuras

Pirmieji Lietuvoje supratę, kad mūsų klientams nebepakanka standartinių investicinių sprendimų, pasiūlėme unikaliu veiklos modeliu grįstą, individualizuotą ir globalią viso turto valdymo paslaugą. Ją skiriame tiems, kuriems reikia bekompromisės kokybės, nepriklausomų ir nuoseklių profesionalų sprendimų, paremtų išskirtinėmis žiniomis ir patirtimi, kuriant, valdant, plečiant, išlaikant ir perduodant jų gerovę.

 

El. paštas
seimosbiuras@invl.com

Telefonas
8 700 55 959

Rekvizitai

Tai įvairių sričių profesionalų – nuo investicijų valdytojų iki mokesčių konsultantų bei teisininkų – bendras darbas, dedikuotas Jūsų investicinio turto priežiūrai ir valdymui.

Mūsų vaidmuo – ne tik suprasti, kaip Jūs matote savo gerovę, padėti sukurti ir įgyvendinti veiksmų planą siekiant užsibrėžtų tikslų ir atsižvelgiant į individualią gyvenimo situaciją. Bet ir rūpintis Jūsų artimųjų finansiniu švietimu – kartą per mėnesį vyksta Moterų klubo susitikimai, o kasmet – Jaunimo akademija.

 

Vystome atvirą investicijų architektūrą: neapsiribodami valdytojais, turto klasėmis ar geografija nuolat tiriame rinką ir ieškome geriausių investicinių produktų bei paslaugų Jums.

 

Visos mūsų paslaugos

Priklausome investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupei INVL

Apie grupę:

  • Investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupė INVL  šiuo metu valdo daugiau kaip 20 investicinių ir pensijų fondų Lietuvoje bei Latvijoje, privačius finansinių priemonių portfelius bei gyvybės draudimo kryptis visose Baltijos šalyse.
  • INVL investicijų valdymo ir gyvybės dradimo grupės įmonės teikia paslaugas 300 tūkstančių fizinių ir juridinių, institucinių regiono ir tarptautinių klientų, patikėjusių INVL grupei valdyti 2 mlrd. eurų.
  • Valdydamos klientų turtą, INVL grupės įmonės siekia geriausio rezultato išmintingai jį investuodamos ir susitelkdamos į tas investicijas bei regionus, kuriuos gerai išmano, taip pat nuolat ieško naujų galimybių.
  • Nuo 1991 metų veikianti valdančioji grupės įmonė „Invalda INVL“ kartu su vietos ir tarptautiniais investicijų partneriais įgyvendino daugybę įmonių įsigijimo ir pardavimo, kapitalo pritraukimo sandorių – jų bendra vertė viršija 2 mlrd. eurų.

Svarbi informacija

Finansinės ataskaitos

 

Peržiūrėti ataskaitas