INVL Logo
Sven Jürgenson, „INVL Life“ Estijos filialo vadovas

Sven Jürgenson vadovaus „INVL Life“ Estijos filialui

INVL investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupės vadovų komandą papildė Sven Jürgenson, kuris nuo šiol užims grupei priklausančios gyvybės draudimo bendrovės „INVL Life“ Estijos filialo vadovo pareigas.

S. Jürgenson finansų srityje dirba daugiau nei 20 metų, vadovavimo patirties turi daugiau nei 12 metų. Pastaruosius penkerius metus S. Jürgenson sėkmingai vadovavo seniausiam ir vienam gerbiamiausių Estijoje Swedbank privačios bankininkystės padaliniui. Be kitų aukšto lygio finansinių tikslų, jo vadovavimo metu privati ​​bankininkystė pasiekė aukščiausią klientų pasitenkinimo lygį.

„Liepą užbaigę gyvybės draudimo verslo Baltijos šalyse įsigijimą, pradėjome savo veiklą Estijoje. Esamiems ir naujiems klientams Estijoje norime pasiūlyti daugiau jų poreikius atitinkančių produktų ir investicinių sprendimų. Džiaugiamės Sveno prisijungimu prie komandos – tai ilgametę patirtį turintis profesionalas, kuris, tikime, užtikrins mūsų keliamų tikslų Estijoje įgyvendinimą“, – sako Darius Šulnis, „Invalda INVL“ prezidentas.

Anot jo, Estijoje numatoma teikti prioritetą gerovės valdymo paslaugų plėtrai. Planuojama pasiūlyti ne tik gyvybės draudimo, bet aktyviau vystyti Šeimos biuro paslaugas reikšmingą turtą sukaupusiems Estijos piliečiams.

„Prisijungti prie INVL grupės mane paskatino daugiau nei 30 metų trunkanti INVL sėkmės istorija ir aukšta reputacija investavimo sektoriuje. Tai, ką INVL pasiekė Latvijoje, o ypač Lietuvos rinkoje, yra tikrai įspūdinga. Susipažinęs su INVL vadovais įsitikinau, kad jie yra geriausi savo srities žinovai, su kuriais didelė garbė kurti naują kokybę ir Estijos klientams. Estijos rinkoje tikrai yra vietos aukščiausio lygio turto valdymo sprendimams, todėl pristatysime „INVL Šeimos biuro“ patirtį ir pasiūlysime pasaulinio lygio paslaugas turtingiems Estijos klientams“, – sako Sven Jürgenson.

Bendrovė „INVL Life“, gavusi visas reikiamas Baltijos šalių ir Suomijos priežiūros institucijų licencijas bei leidimus, nuo liepos 1 d.  perėmė daugiau nei 29 tūkst. klientų ir 150 mln. eurų  turto turintį „Mandatum Life” gyvybės draudimo verslą, vykdytą per filialus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, kartu su šių filialų darbuotojais, komercinėmis sutartimis, kitu turtu ir įsipareigojimais.

Apie INVL

INVL – tai Baltijos šalyse pirmaujanti investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupė, kurios įmonės valdo pensijų, investicinius fondus ir gyvybės draudimo kryptis, individualius portfelius, privataus kapitalo ir kitas alternatyvias investicijas. Grupės bendrovėms daugiau kaip 290 tūkst. klientų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje bei tarptautiniai investuotojai patikėjo valdyti daugiau kaip 1,7 mlrd. eurų vertės turto. Jau 30 metų veikianti grupė sukaupė svarią patirtį, valdydama privataus kapitalo turtą ir kurdama savo sričių pirmaujančius rinkos žaidėjus Baltijos šalyse ir Vidurio bei Rytų Europos regione.