INVL Logo

„InMedica grupė“ įsigijo kliniką „Panevėžio odontologai“

„InMedica grupė“ tęsia anksčiau pradėtą plėtrą odontologijos paslaugų srityje – š. m. kovo 29 d. įsigijo Panevėžyje veikiančią odontologijos kliniką „Panevėžio odontologai“, teikiančią dantų plombavimo, burnos higienos, dantų šalinimo, protezavimo bei implantavimo, estetinės odontologijos ir kitas pacientams aktualias paslaugas. Tai – jau antra grupės įsigyta odontologijos klinika Panevėžyje ir penktoji Lietuvoje. 

„Daugelyje „InMedica“ klinikų teikiamos odontologijos paslaugos apima pirminę odontologijos priežiūrą ir orientuojasi į nesudėtingą gydymą. Vis dėlto, rinkoje sparčiai augant antrinio lygio bei platesnio spektro odontologijos paslaugų poreikiui, nuo 2022 m. įgyvendiname strateginį žingsnį ir plečiame šių paslaugų tęstinumą kituose miestuose.

Panevėžio miesto pacientai yra vienas iš mūsų prioritetų, todėl, siekdami suteikti jiems dar geresnį paslaugų prieinamumą, profesionalią pagalbą bei visas odontologijos paslaugas vienoje vietoje, įsigijome „Panevėžio odontologų“ kliniką, kuri yra žinoma kaip viena didžiausių ir stipriausių klinikų šiame regione“, – teigia „InMedica grupės“ generalinis direktorius Kęstutis Broniukaitis. 

Klinika veikia net nuo 1959 m., todėl yra subūrusi platų lojalių pacientų ratą, joje dirba 39 darbuotojai – gydytojai odontologai, burnos chirurgai, gydytojas periodontologas, burnos higienistai, dantų technikai, gydytojų asistentai, registratūros ir administracijos darbuotojai. Klinikoje veikia moderni dantų technikos laboratorija, gaminanti dantų protezus.

„Mūsų tikslas – išlaikyti aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę, skiriant ypatingą dėmesį klinikoje teikiamam paslaugų spektrui, įrangai bei nuolatiniam specialistų kompetencijų kėlimui. Itin vertiname ilgalaikį klinikos komandos įdirbį, pelniusį pacientų pasitikėjimą, todėl žadame jį dar labiau puoselėti, kad mūsų investicija taptų papildoma motyvacija čia dirbti ir būtų visapusiškai naudinga“, – akcentuoja K. Broniukaitis.

„Panevėžio odontologų“ klinikos vadovo Dainiaus Kisieliaus teigimu, daugiau nei šešiasdešimt metų kaupta patirtis bei nuolatinis dėmesys augantiems pacientų poreikiams leido įveikti bet kokius kylančius iššūkius bei išlaikyti aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę, nuolat keliant jos kartelę.

„Esu tikras, jog „InMedica grupė“ ir toliau puoselės bei sklandžiai tęs klinikos veiklą, o jos patirtis odontologijos srityje atvers dar platesnes galimybes ir paslaugų prieinamumą daugeliui pacientų“, – dalinasi D. Kisielius.

Pernai „Panevėžio odontologų“ klinikos pajamos siekė 2,4 mln. eurų, planuojama, kad šiemet pajamos augs.

Odontologijos paslaugas „InMedica grupės“ klinikų tinklas teikia jau daugelį metų. Šiuo metu pacientai jas gali gauti 66-iose „InMedica grupės“ klinikose 24-iuose šalies miestuose, iš jų – 6-iose specializuotose odontologijos klinikose, įskaitant „Panevėžio odontologus“. Esant poreikiui grupės klinikose besigydantys pacientai gali kreiptis į specializuotas klinikas.

Vykdant įsigijimo sandorį, „Panevėžio odontologams“ atstovavo „Glimstedt“, o „InMedica grupei“ – „TGS Baltic“ advokatų kontoros.

Apie „InMedica grupę“

85 klinikų tinklą įvairiuose šalies miestuose valdanti „InMedica grupė“ yra didžiausias privačios medicinos paslaugų teikėjas Lietuvoje, kuriam priklauso „InMedica“, „Kardiolitos klinikų“ bei „VIC odontologijos klinikų“ prekių ženklai. „InMedica grupės“ įmonės teikia diagnostikos, ambulatorinio gydymo, chirurgijos, odontologijos ir kitas medicinines paslaugas. „InMedica grupę“ sudaro 64 šeimos medicinos centrai, 6 plataus profilio, 12 specializuotų, 3 „walk-in“ formato klinikos ir 3 laboratorijos.

„InMedica grupėje“ dirba daugiau kaip 3100 darbuotojų, sveikatos priežiūros paslaugos teikiamos daugiau nei 300 tūkst. registruotų pacientų, praėjusių metų pajamos viršijo 126 mln. eurų. 45 proc. „InMedica“ akcijų valdo vienas didžiausių privataus kapitalo investicinių fondų Baltijos šalyse „INVL Baltic Sea Growth Fund“ per jam priklausančią bendrovę „BSGF Sanus“, 40 proc. – didžiausia Latvijos privačios medicinos grupė „AB City“ ir 15 proc. priklauso bendrovei UAB „Litgaja“.

Apie „INVL Baltic Sea Growth Fund“

165 mln. eurų dydžio fondas „INVL Baltic Sea Growth Fund“ yra pirmaujantis Baltijos šalyse privataus kapitalo fondas, kurio pagrindinis investuotojas yra Europos investicijų fondas (EIF).

EIF, kuris yra Europos investicijų banko dalis, įsipareigojo investuoti 30 mln. eurų, o šias investicijas remia Europos strateginių investicijų fondas, kuris yra Investicijų plano Europai arba Junkerio plano pagrindinė dalis. EIF taip pat įsipareigojo skirti išteklių iš Baltijos inovacijų fondo, „fondų fondo“ iniciatyvos, sukurtos bendradarbiaujant su Lietuvos, Latvijos ir Estijos vyriausybėmis. Iniciatyva siekiama padidinti kapitalo investicijas į Baltijos šalių mažas ir vidutines įmones, turinčias didelį augimo potencialą.

Fondas orientuojasi į investicijas Baltijos šalyse ir tokiuose kaimyniniuose regionuose kaip Lenkija, Skandinavija ir Vidurio Europa. „INVL Baltic Sea Growth Fund“ jau yra suformavęs diversifikuotą devynių investicijų portfelį. Fondas yra investavęs į bendroves, veikiančias maisto perdirbimo, sveikatos priežiūros, sveikatinimo ir medicininės reabilitacijos, inžinerinių paslaugų, plastiko perdirbimo, aplinkos išteklių valdymo, veterinarijos paslaugų bei kosmetikos ir higienos priemonių gamybos srityse.

Fondą valdo „INVL Asset Management“, pirmaujanti alternatyvaus turto valdytoja Baltijos šalyse, kuri yra „Invalda INVL” grupės, veikiančios daugiau kaip 30 metų, dalis. Grupės valdomas daugiau kaip 1 mlrd. eurų vertės turtas apima investicijas į privatų kapitalą, miškų ir žemės ūkio paskirties žemę, atsinaujinančią energetiką, nekilnojamąjį turtą bei privačią skolą. Mūsų veikla taip pat apima šeimos biuro paslaugas Lietuvoje ir Latvijoje, pensijų fondų Latvijoje valdymą ir investicijas į pasaulinius trečiųjų šalių fondus.