INVL Logo

„Euromoney“: „INVL Finasta“ – geriausia šalies išskirtinių finansinių paslaugų teikėja

2018 metų privačios bankininkystės ir gerovės valdymo paslaugų tyrimą paskelbęs finansų rinkų žurnalas „Euromoney“ išskirtinių finansinių paslaugų (klientams, turintiems 5-30 mln. JAV dolerių turto) kategorijoje Lietuvoje aukščiausiai įvertino „Invaldos INVL“ grupės gerovės valdymo paslaugų bendrovę FMĮ „INVL Finasta“. Bendrovė pirmąja tapo ir kaip geriausia privačios bankininkystės paslaugų teikėja Lietuvoje.

Tyrimo metu vertinimai suteikti „Invaldos INVL“ grupei, kurioje gerovės valdymo paslaugas teikia „INVL Finasta“. Taip pat „Invaldos INVL“ grupė įvardinta kaip pirmoji ir tokiose kategorijose kaip turto valdymas bei investicinės bankininkystės galimybės.

„Euromoney“ tyrimo metu buvo apklausti gerovės valdytojai ir privačios bankininkystės srities atstovai, kurie vertino savo svarbiausius konkurentus. Iš viso tyrime, kuris vyko nuo 2017 m. rugpjūčio 15 iki spalio 13 dienos, dalyvavo daugiau kaip 2300 dalyvių.

„Džiaugiamės šiuo įvertinimu – nuosekliai dirbame gerovės valdymo srityje plėtodami į individualius kliento poreikius orientuotas turto valdymo paslaugas“, – sako „INVL Finasta“ direktorė Asta Muraškaitė. Jos teigimu, gerovės valdymas apima ne tik privačią bankininkystę – t. y., finansines paslaugas, bet ir konsultacijas, pavyzdžiui, turto apsaugos, paveldėjimo planavimo klausimais.

Banko „Finasta“ vykdytą gerovės valdymo paslaugų teikimą perėmusi FMĮ „INVL Finasta“ veikia nuo 2015 metų. Finansų maklerio įmonėje dirba ligtoliniai banko Gerovės valdymo departamento darbuotojai.

„INVL Finasta“ priklauso „Invaldos INVL“ grupei, kurios įmonės valdo pensijų ir investicinius fondus, alternatyvias investicijas, privataus kapitalo turtą, privačios skolos turtą, individualius portfelius bei kitas finansines priemones. Joms daugiau kaip 185 tūkstančių klientų Lietuvoje ir Latvijoje bei tarptautiniai investuotojai patikėjo virš 575 mln. eurų vertės turto.