INVL Logo

„Adform Lithuania“ finansų viceprezidentas: motyvacija,...

Ar kaupimas pensijai III pakopoje, kai darbuotojui vos 31 m., gali tapti darbdavio motyvacine priemone? Net 85% UAB „Adform Lithuania“ darbuotojų palankiai įvertino galimybę kaupti III pakopos pensijai kartu su darbdaviu.

Daugiau

5 patarimai tėvams, kaip ir kada kalbėti su vaikais apie...

Turbūt kiekvieni tėvai susiduria su juos kamuojančiu klausimu – ar teisingai ugdau savo vaiką, ar lavinu visus įgūdžius, kurių jam reikės suaugus? Vienas iš svarbių įgūdžių, kurių prireikia kiekvienam žmogui – tinkamas savo finansų valdymas.

Daugiau

7 būdai susigrąžinti įprastą finansų režimą po...

Kėlionės, lėktuvo bilietai, viešbučiai, ekskursijos, vakarienės restoranuose, ledai vaikams, užkandžiai ir suvenyrai… atostogaudami, savęs neribojate. Lengva tiesiog braukyti banko kortele – juk dar vienas kokteilis nepakenks, tiesa? Kad ir kokios nuostabios būtų atostogos, bet grįžimas į įprastą gyvenimą yra neišvengiamas.

Daugiau

Odontologinių klinikų tinklo vadovė Irma Kvedarienė:...

Ilgiau nei dešimtmetį veikiantis odontologinių klinikų tinklas Clinic | DPC nuo 2019 m. pabaigos darbuotojų motyvavimo sistemą papildė ilgalaike skatinimo priemone – galimybе rinktis darbdavio įmokas į pensijų fondus.

Daugiau

20 eurų darbuotojų ateičiai: ar misija įmanoma?

Darbuotojų skatinimas papildomu pensijos kaupimu nebūtinai turi būti brangus – ir mažos įmokos kuria vertę. Skirdami vos 20 eurų per mėnesį jūs ne tik sustiprinsite savo darbuotojų lojalumą, užtikrinsite tvirtesnę jų ateitį, bet, svarbiausia, supažindinsite kolegas su poreikiu ir būdais patiems rūpintis savo rytdiena.

Daugiau

Ką pametė įmonės naudų darbuotojams lenktynėse?

Užsitęsusi pandemija darbuotojų psichologinę būklę bei motyvaciją iškėlė į kitą prioriteto lygį. Prieš pandemiją buvo papildomų naudų darbuotojams renesansas, vaikymasis to, ką rinkoje siūlo kiti dalyviai bei siekis pasiūlyti kažką geriau. Dabar tenka šiek tiek sustoti ir peržiūrėti turimus naudų paketus.

Daugiau

Duodu tiek pat, gauna daugiau

Kaip teisingai finansiškai paskatinti darbuotojus, įmokant įmoką į pensijų fondą? Tinkamai parinkta ir įtvirtinta įmoka gali sutaupyti lėšų darbdaviui bei atnešti didesnę piniginę grąžą darbuotojui. Visi nori sutaupyti arba maksimaliai pasinaudoti tuo, ką teikia valstybė.

Daugiau

D. Kolmatsui: 5 patarimai, sudarant 2021 pasižadėjimų...

Metų pradžia – tinkamas metas peržiūrėti tikslus ir pradėti ugdytis naujus įpročius. Įtraukime į pasižadėjimų sąrašą ir keletą su asmeniniais finansais susijusių punktų. Racionalesnė elgsena ir taiklesni sprendimai tikrai sumažins finansines įtampas ir atvers galimybių!

Daugiau

Darbuotojų motyvacija COVID-19 akivaizdoje: bandelės...

Pavasarį nutikęs karantinas aiškiai parodė, kurie darbdaviai turėjo stiprias motyvacijos priemones, o kurie suprato, kad lojalumas įmonei turi būti ugdomas ilgą laiką ir tai nėra vien tik bandelės penktadieniais. INVL kartu su BITE gyvo seminaro metu diskutavo apie tai, kaip keičiasi darbuotojų motyvacijos priemonės.

Daugiau