INVL Logo

7 iš 10 INVL klientų konsultuojasi nuotoliniu būdu

Panašu, kad karantinas įnešė ir gerų vėjų į mūsų kasdienybę. Esant naujoms aplinkybėmis, mūsų klientai vis dažniau ir drąsiau konsultuojasi internetu: vasarą nuotoliniu būdu tai darė net 7 iš 10 mūsų klientų.

„Matome, kad besikeičianti situacija keičia ir mūsų klientų įpročius. Jie vis drąsiau registruojasi į vaizdo skambučius ir dažniau lankosi mūsų savitarnoje. Žinoma, vis dar daug konsultuojame telefonu, klientai ateina į susitikimus, bet žmonės patys džiaugiasi, atradę galimybę savo finansinius klausimus išspręsti neišeidami iš namų“, – sako „INVL Asset Management“ Klientų konsultavimo centro vadovė Rita Supranavičienė.

Pasak R. Supranavičienės, jei karantino metu nuotolinėms konsultacijoms užsiregistravusius gyventojus dažniausiai domino pandemijos sukelti pokyčiai finansų rinkose ir jų galima įtaka pensijų fonduose kaupiamoms lėšoms; tai dabar klientai aktyviai domisi, kokios pensijos gali tikėtis ateityje, ar turimi produktai užtikrina orią senatvę, domisi neišnaudotomis kaupimo galimybėmis ar nori turėti asmeninį pensijos kaupimo planą, užtikrinantį geresnę ateitį.

Primename, kad norėdami pasikonsultuoti jums rūpimais klausimais, tai galite padaryti:

  • internetu mūsų savitarnos portale
  • užsiregistruodami į vaizdo konsultaciją su mūsų specialistais
  • skambindami 8 700 55 959
  • užsukdami į mūsų biurus Vilniuje: Gynėjų g. 14, Kaune: Jonavos g. 7, B sektorius, Klaipėdoje: Minijos g. 19