INVL Logo

Gerovės valdymas

Pirmieji Lietuvoje supratę, kad mūsų klientams nebepakanka standartinių investicinių sprendimų, pasiūlėme unikaliu veiklos modeliu grįstą, individualizuotą ir globalią viso turto valdymo paslaugą. Ją skiriame tiems, kuriems reikia bekompromisės kokybės, nepriklausomų ir nuoseklių profesionalų sprendimų, paremtų išskirtinėmis žiniomis ir patirtimi, kuriant, valdant, plečiant, išlaikant ir perduodant jų gerovę.

Tai įvairių sričių profesionalų – nuo investicijų valdytojų iki mokesčių konsultantų bei teisininkų – bendras darbas, dedikuotas Jūsų investicinio turto priežiūrai ir valdymui.

Mūsų vaidmuo – ne tik suprasti, kaip Jūs matote savo gerovę, padėti sukurti ir įgyvendinti veiksmų planą siekiant užsibrėžtų tikslų ir atsižvelgiant į individualią gyvenimo situaciją. Bet ir rūpintis Jūsų artimųjų finansinių švietimu – kartą per mėnesį vyksta Moterų klubo susitikimai, o kasmet – Jaunimo akademija.

 

Vystome atvirą investicijų architektūrą: neapsiribodami valdytojais, turto klasėmis ar geografija nuolat tiriame rinką ir ieškome geriausių investicinių produktų bei paslaugų Jums.

 

Visos mūsų paslaugos

Priklausome „Invalda INVL“ grupei

Apie grupę:

  • Nuo 1991 metų veikianti „Invalda INVL“ yra viena pirmaujančių turto valdymo grupių Baltijos šalyse.
  • Jai priklausančios įmonės sudaro „Invaldos INVL“ grupę ir bendrai valdo daugiau kaip 20 pensijų bei investicinių fondų, individualius portfelius, privataus kapitalo bei kitas alternatyvias investicijas.
  • 2019 m. pabaigos duomenimis, „Invaldos INVL“ grupei daugiau kaip 200 tūkstančių klientų Lietuvoje ir Latvijoje bei tarptautinių investuotojų patikėto valdyti turto vertė viršijo 1 mlrd. eurų.
  • Valdydamos klientų turtą, grupės bendrovės siekia geriausio rezultato išmintingai jį investuodamos ir susitelkdamos į tas investicijas ir regionus, kuriuos gerai išmano, taip pat nuolat ieško aktualių galimybių.
  • Per savo istoriją „Invalda INVL“ kartu su vietos ir tarptautiniais investicijų partneriais įgyvendino daugybę įmonių įsigijimo ir pardavimo, kapitalo pritraukimo sandorių – jų bendra vertė viršija 1,5 mlrd. eurų.

Mūsų komanda

Asta Jovaišienė

Direktorė, finansų patarėja

[email protected]​invl.com

Tadas Mankevičius

Finansų patarėjas

[email protected]​invl.com

Raimondas Liubochonskis

Finansų patarėjas

[email protected]​invl.com

Justas Januškevičius

Finansų patarėjas

[email protected]​invl.com

Mindaugas Mažeikis

Investicijų strategas

Donatas Vaitkus

Finansų makleris

Neringa Kubiliūnienė

Komunikacijos projektų vadovė

[email protected]​invl.com

Eglė Dunauskienė

Finansų patarėja

Svarbi informacija

Finansinės ataskaitos

 

Peržiūrėti ataskaitas