INVL Logo

Apie INVL

Nuo 1991 metų veikianti valdančioji grupės įmonė „Invalda INVL“ kartu su partneriais įgyvendino daugybę įmonių įsigijimo ir pardavimo, kapitalo pritraukimo sandorių, kurių bendra vertė viršija 2 mlrd. eurų.

1991

Pradėjo veiklą pirmoji privataus kapitalo investicijų bendrovė Lietuvoje „Invalda INVL“.

300,000

Tiek fizinių ir juridinių klientų yra patikėję INVL investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupės įmonėms valdyti savo turtą.

1,9 mlrd. eurų

Klientų patikėto turto valdo INVL investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupės įmonės.

Mūsų patirtis

Investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupė INVL yra vertinama dėl reikšmingo indėlio į vietos kapitalo rinkos plėtrą. Valdančiosios grupės įmonės „Invalda INVL“ akcijomis vertybinių popierių biržoje „NASDAQ Baltic“ prekiaujama nuo 1995 metų, grupės bendrovių „INVL Technology“, „INVL Baltic Farmland“ ir „INVL Baltic Real Estate“ akcijomis – nuo 2014 metų.

INVL grupė šiuo metu valdo daugiau kaip 20 investicinių ir pensijų fondų Lietuvoje bei Latvijoje (antros ir trečios pakopos), privačius finansinių priemonių portfelius bei gyvybės draudimo kryptis visose Baltijos šalyse. Grupės bendrovė „INVL Asset Management“ Lietuvoje valdo turto valdymo bendrovę „Mundus“.

2014 m. „Invalda INVL“ įsigijo „MP Pension Funds Baltic“ ir „Finasta Asset Management“ bendroves Lietuvoje, 2015 m. pradžioje baigė „Finasta Asset Management“ Latvijoje įsigijimo sandorį. 2015 m. spalį pabaigus grupės bendrovių „INVL Asset Management“, „MP Pension Funds Baltic“ ir „INVL fondai“ susijungimą, rinkoje veikia turto valdymo bendrovė „INVL Asset Management“. 2015 m. taip pat įsteigta finansų maklerio įmonė „INVL Finasta“, besispecializuojanti gerovės valdymo paslaugų teikime ir šiuo metu veikianti kaip „INVL Šeimos biuras”.

2022 m. liepos 1 d. grupės bendrovė „INVL Life“ perėmė „Mandatum Life“ gyvybės draudimo verslą, veikiantį per filialus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, įskaitant ir darbuotojus.

Remiantis Europos Sąjungos teisės reikalavimais, grupės įmonių veiklą licencijuoja ir prižiūri Lietuvos bei Latvijos priežiūros institucijos.

Kuo mes tikime?

 

Mums svarbus kiekvienas

Mums svarbus kiekvienas klientas, kolega, partneris, akcininkas. Tikime, kad tik atviras požiūris ir įsigilinimas į kiekvieno poreikius bei idėjas lemia sprendimų sėkmę ir kokybę.

Esame visada užsivedę

Kiekviena mūsų diena yra pilna noro padaryti geriau ir pasiekti daugiau. Pokyčiai ir iššūkiai mus pripildo energijos, jie skatina būti kūrybiškais, veikliais ir pranokti save.

Sprendimus darome šaltu protu

Pasitikėjimo, kurį mums suteikia klientai, vertė yra milžiniška, todėl principingai laikomės nustatytų taisyklių, visada pasveriame rizikas, veikiame sąžiningai ir kruopščiai.

Mūsų požiūris

Norime, kad investavimo procesas būtų kuo aiškesnis, todėl kartu ieškome geriausio sprendimo, atsižvelgdami į kliento pasirinktą riziką ir siekiamą grąžą.

Susitelkiame į tas investicijas ir regionus, kuriuos gerai išmanome, be to, siekiame nuolat gilinti savo žinias. Ir džiaugiamės galėdami pasitelkti patikrintus pasaulinius sprendimus.

Siekdami prisidėti prie investavimo kultūros formavimo, pirmą kartą šalies istorijoje parengėme Lietuvos investicijų indeksą, kuris rodo, kaip kito investicijų į pagrindines keturias turto rūšis pelningumas nuo 1996 metų.