INVL Logo

Apie INVL

Nuo 1991 metų veikianti „Invalda INVL“ kartu su partneriais įgyvendino daugybę įmonių įsigijimo ir pardavimo, kapitalo pritraukimo sandorių, kurių bendra vertė viršija 1,5 mlrd. eurų

1991

Pradėjo veiklą pirmoji privataus kapitalo investicijų bendrovė Lietuvoje „Invalda INVL“, kuriai priklauso turto valdymo įmonė „INVL Asset Management“.

250,000

Tiek fizinių ir juridinių klientų iš 7 Europos šalių yra patikėję INVL turto valdymo grupės įmonėms valdyti savo turtą.

1,4 mlrd. eurų

Klientų patikėto turto valdo „Invalda INVL“ grupės įmonės.

Mūsų patirtis

Turto valdymo įmonių grupė „Invalda INVL“ yra vertinama dėl reikšmingo indėlio į vietos kapitalo rinkos plėtrą. „Invalda INVL“ akcijomis vertybinių popierių biržoje „NASDAQ Baltic“ prekiaujama nuo 1995 metų, bendrovių „INVL Technology“, „INVL Baltic Farmland“ ir „INVL Baltic Real Estate“ akcijomis – nuo 2014 metų.

„Invaldos INVL“ grupė šiuo metu valdo daugiau kaip 20 investicinių ir pensijų fondų Lietuvoje bei Latvijoje (antros ir trečios pakopos), privačius finansinių priemonių portfelius. Grupės bendrovė „INVL Asset Management“ Lietuvoje valdo 51 proc. turto valdymo bendrovės „Mundus“ akcijų.

2014 m. „Invalda INVL“ įsigijo „MP Pension Funds Baltic“ ir „Finasta Asset Management“ bendroves Lietuvoje, 2015 m. pradžioje baigė „Finasta Asset Management“ Latvijoje įsigijimo sandorį. 2015 m. spalį pabaigus „Invaldos INVL“ grupės bendrovių „INVL Asset Management“, „MP Pension Funds Baltic“ ir „INVL fondai“ susijungimą, rinkoje veikia turto valdymo bendrovė „INVL Asset Management“. 2015 m. taip pat įsteigta finansų maklerio įmonė „INVL Finasta“, besispecializuojanti gerovės valdymo paslaugų teikime.

Remiantis Europos Sąjungos teisės reikalavimais, turto valdymo įmonių veiklą licencijuoja ir prižiūri Lietuvos bei Latvijos priežiūros institucijos.

Kuo mes tikime?

 

Mums svarbus kiekvienas

Mums svarbus kiekvienas klientas, kolega, partneris, akcininkas. Tikime, kad tik atviras požiūris ir įsigilinimas į kiekvieno poreikius bei idėjas lemia sprendimų sėkmę ir kokybę.

Esame visada užsivedę

Kiekviena mūsų diena yra pilna noro padaryti geriau ir pasiekti daugiau. Pokyčiai ir iššūkiai mus pripildo energijos, jie skatina būti kūrybiškais, veikliais ir pranokti save.

Sprendimus darome šaltu protu

Pasitikėjimo, kurį mums suteikia klientai, vertė yra milžiniška, todėl principingai laikomės nustatytų taisyklių, visada pasveriame rizikas, veikiame sąžiningai ir kruopščiai.

Mūsų požiūris

Norime, kad investavimo procesas būtų kuo aiškesnis, todėl kartu ieškome geriausio sprendimo, atsižvelgdami į kliento pasirinktą riziką ir siekiamą grąžą.

Susitelkiame į tas investicijas ir regionus, kuriuos gerai išmanome, be to, siekiame nuolat gilinti savo žinias. Ir džiaugiamės galėdami pasitelkti patikrintus pasaulinius sprendimus.

Siekdami prisidėti prie investavimo kultūros formavimo, pirmą kartą šalies istorijoje parengėme Lietuvos investicijų indeksą, kuris rodo, kaip kito investicijų į pagrindines keturias turto rūšis pelningumas nuo 1996 metų.