INVL Logo

Finansiniais klausimais labiausiai pasitiki savo patirtimi...

Kas ketvirtas lietuvis, priimdamas finansinius sprendimus, labiausiai remiasi savo patirtimi ir tik kas septintas konsultuojasi su finansų ekspertais. Tyrimas taip pat atskleidė, kad patarimo į profesionalų finansų ir investavimo specialistą kreipiasi labiau išsilavinę žmonės, nors turėtų būti atvirkščiai.

Daugiau

GPM lengvata pensijų įmokoms galioja jau 17 metų, bet...

Valstybinės mokesčių inspekcijos duomenimis, praėjusiais metais 75 proc. gyventojų, galėjusių pasinaudoti šia lengvata, už įmokas į pensijų fondus susigrąžino 3,6 mln. eurų.

Daugiau

Netikėta Kalėdų dovana – kaupimas III pensijų pakopoje

Artėjant Kalėdoms vis dažniau galvojame apie savo šeimos narius, draugus, kolegas bei darbuotojus, svarstome, kaip juos nustebinsime švenčių proga. Norime dovanoti prasmingas, netikėtas ir naudingas dovanas, todėl kasmet susiduriame su iššūkiu – ką sugalvoti naujo?

Daugiau

Pradėkite kaupti pensijai ir susigrąžinkite 20 proc....

Klientai, kurie dar šiais metais pradės kaupti III pakopos pensijų fonduose ir dalį pajamų skirs savo ateičiai, jau kitų metų pavasarį, deklaruodami pajamas, papildomai sugrąžins 20 proc. įmokų sumos. Šią sumą galėsite skirti įmokų į pensijų fondą padidinimui ir užtikrintam rytojui.

Daugiau

Kaip vertėtų kaupti pensijai, kad rizika būtų optimali,...

Kaupimas pensijai – ne loterija. Tai turi būti nuosekliai ir protingai įgyvendinamas planas, su pasverta rizika ir užsibrėžtu labai aiškiu tikslu. Finansų specialistai pensijų kaupimo strategiją siūlo pasirinkti atsižvelgiant į asmens amžių.

Daugiau

3 būdai, kaip užsitikrinti didesnę orią pensiją

Ką veiktume, jei galėtume daugiau laiko skirti sau? Dirbantiems žmonėms dažniausiai pritrūksta laiko tam, kas iš tiesų gyvenime jiems teikia malonumą. Kai sulaukiame pensijos, laiko atsiranda, tačiau ne visi turime pakankamai pajamų, kurios leistų realizuoti svajones.

Daugiau

Tyrimas: finansus planuoja kas ketvirta šeima, daugiausia...

Naujausio tyrimo duomenys rodo, kad planuojančių savo ar savo šeimos finansus skaičius jau antrus metus yra stabilus – tai daro kas ketvirta šeima. Tačiau finansų ekspertams nerimą kelia matoma tendencija, kad šeimos savo finansų planą sudaro vis trumpesniam laikotarpiui.

Daugiau

Jūratė Bučienė: misija – suplanuoti nepamirštamas...

Išgirdus žodį atostogos, tikriausiai ne vienam suspurda širdis. Esame išsiilgę kelionių, šiltų kraštų jūros ir nesibaigiančių nuotykių. Dažnas mūsų puikiai geba planuoti savo atostogas. Kruopščiai atsirenkame – kur norėsime vykti, ką pamatyti, kur apsigyventi, sąžiningai taupome, nes turime aiškų ir motyvuojantį tikslą.

Daugiau

Deklaruodami pajamas susigrąžinkite iki 300 eurų

Primename, kad iki gegužės 3 d. Valstybinei mokesčių inspekcijai pateikdami savo pajamų deklaraciją galite pasinaudoti Lietuvoje taikoma gyventojų pajamų mokesčio (GPM) lengvata ir susigrąžinti iki 20 proc. sumokėtų įmokų už trečios pensijų pakopos įmokas, antros pakopos pensijų fondo įmokas, viršijančias 3 proc. asmens pajamų bei gyvybės draudimo įmokas.

Daugiau