INVL Logo

„PET Baltija” kartu su „Piche“ investuoja 35...

Viena didžiausių polietileno tereftalato (PET) perdirbėjų Šiaurės Europoje „PET Baltija“, priklausanti didžiausiai aplinkos ir atliekų tvarkymo grupei Baltijos šalyse „Eco Baltia“, skelbia apie daugiau kaip 10 mln. eurų investiciją į naujos PET perdirbimo gamyklos Olainėje (Latvija) statybą.

Daugiau

INVL pradeda platinti jau antrąjį alternatyviųjų...

INVL Investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupės bendrovė „INVL Asset Management“ įsteigė jau antrą neprofesionaliems investuotojams skirtą alternatyviųjų investicijų fondą, į kurį galima investuoti nuo 5 000 eurų. „INVL Alternatyvių investicijų fondas II“ suteikia galimybę paprastiems investuotojams pasiekti privačias alternatyviąsias turto klases – investuoti į privačias įmones, įmonių privačios skolos instrumentus bei tikrąjį turtą, tokį kaip žemė, miškai, infrastruktūra.  Fondas sieks bent 8 proc. vidutinės metinės grąžos.

Daugiau

Į mišką ir žemę investuojantis INVL fondas papildomai...

Pirmaujančios  Baltijos šalyse investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupės INVL į mišką ir žemę investuojantis fondas „INVL Sustainable Timberland and Farmland Fund II“ (STAFF II) iš investuotojų papildomai pritraukė 9,4 mln. eurų įsipareigojimų ir pasiekė 90,7 mln. eurų dydį.

Daugiau

„INVL Renewable Energy Fund I“ pradeda naują fondo...

„INVL Asset Management“ valdomas į atsinaujinančios energetikos projektus investuojantis fondas „INVL Renewable Energy Fund I“ pradeda naują fondo vienetų platinimą. Juos platina INVL Šeimos biuras.

Daugiau

„INVL Partner Global Infrastructure Fund I“ sieks...

„INVL Partner Global Infrastructure Fund I“, investuojantis į pasaulinio lygio ilgamečio valdytojo infrastruktūros objektų fondą, sieks papildomai pritraukti investuotojų lėšų.

Daugiau

INVL fondas įsigijo 1 270 ha miško ir žemės Latvijoje

Į mišką ir žemę Baltijos šalyse bei Vidurio ir Rytų Europoje investuojantis fondas „INVL Sustainable Timberland and Farmland Fund II“ (STAFF II) užbaigė 1 270 hektarų (ha) miško ir žemės ploto Latvijoje įsigijimo sandorį.

Daugiau

Į pasaulinį fondą EQT investuojantis informuotiems...

Baltijos šalyse pirmaujančios investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupės INVL finansuojantysis subfondas „INVL Partner Private Equity Fund I“ iš investuotojų pritraukė 18,45 mln. eurų. INVL fondas lėšas įdarbins į vienos didžiausių pasaulyje privataus kapitalo investicijų bendrovių EQT įsteigtą 20 mlrd. eurų tikslinio dydžio fondą EQT X, daugiausiai investuojantį į Europos ir JAV sveikatos priežiūros, technologijų ir verslo paslaugų sektoriaus įmones.

Daugiau

„INVL Baltijos fondas“ įvertintas prestižiniu...

Baltijos šalyse pirmaujančiai investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupei INVL priklausančios „INVL Asset Management” valdomas „INVL Baltijos fondas“ įvertintas prestižiniuose „Refinitiv Lipper“ 2023 metų fondų apdovanojimuose.

Daugiau

„INVL Partner Global Infrastructure Fund I“ iš...

„INVL Partner Global Infrastructure Fund I“, investuojantis į pasaulinio lygio ilgamečio valdytojo infrastruktūros objektų fondą, papildomai iš investuotojų pritraukė 1,675 mln. JAV dolerių. Į Baltijos šalyse pirmaujančios investicijų valdymo ir gyvybės draudimo grupės INVL valdomą fondą investavo 9 investuotojai.

Daugiau