INVL Logo

INVL įsteigė alternatyvių investicijų fondą, į kurį...

Viena pirmaujančių Lietuvoje turto valdymo bendrovių „INVL Asset Management“ įsteigė mažmeniniams investuotojams skirtą „INVL Alternatyvių investicijų fondą“, į kurį bus galima investuoti nuo 5 tūkst. eurų. Tai pirmasis INVL fondas, suteikiantis galimybę mažmeniniam investuotojui investuoti į alternatyvias turto klases.

Daugiau

„Invalda INVL“ didina įmonės „INVL Life“...

Turto valdymo grupė „Invalda INVL“ didina įmonės „INVL Life“, siekiančios draudimo įmonės licencijos, įstatinį kapitalą nuo 7,5 mln. eurų iki 48 mln. eurų. Tai – didžiausias įstatinis kapitalas tarp Baltijos šalyse registruotų gyvybės draudimo bendrovių.

Daugiau

„Mundus Bridge Finance“ investuoja 10 mln. eurų į...

Verslo paskolas teikiantis „Finpro“ pasirašė sutartį su privačios skolos fondu „Mundus Bridge Finance“ dėl 10 mln. eurų dydžio obligacijų programos. Fondo pritrauktas lėšas „Finpro“ skirs smulkaus ir vidutinio verslo finansavimui, teikiant faktoringo, verslo paskolų, lizingo ir ilgalaikės turto nuomos paslaugas.

Daugiau

„Montuotojo“ vadovu paskirtas N. Eidukevičius

Vienos didžiausių Lietuvoje pramoninės statybos ir metalo apdirbimo įmonės „Montuotojas“ vadovu paskirtas Nerijus Eidukevičius.

Daugiau

„Mundus Bridge Finance“ investuoja 10 mln. eurų į...

Privačios skolos fondas „Mundus Bridge Finance“ pasirašė sutartį dėl 10 mln. eurų dydžio obligacijų programos su „E energija“ grupe. Tai ne tik žaliosios obligacijos (angl. green-bond), bet ir didžiausia fondo investicija šiemet.

Daugiau

Į mišką ir žemę investuojantis INVL fondas įsigijo 744...

Į mišką ir žemę Baltijos jūros regione bei Vidurio ir Rytų Europoje investuojantis fondas „INVL Sustainable Timberland and Farmland Fund II“ (STAFF II) per valdomą įmonę „Zemvalde Agro SIA“ užbaigė 744 ha žemės ploto Latvijoje įsigijimo sandorį.  

Daugiau

Dažniausias lietuvių investavimo įrankis – pensijų...

Apklausa rodo, kad investuojančių gyventojų skaičius nuo praėjusių metų reikšmingai nepasikeitė – padidėjo tik 1 proc. punktu iki 23 proc. ir daugiau nei pusė jų tai daro tikėdamiesi sukaupti pinigų pensijai.

Daugiau

Ketvirtadalis gyventojų nepasinaudoja GPM lengvata III...

Praėjusiais metais net 25 proc. gyventojų nepasinaudojo galimybe susigrąžinti dalį sumos nuo sumokėtų įmokų į III pakopos pensijų fondą. INVL primena, kad dar šiemet pervedę papildomas įmokas į pensijų fondus, kitąmet deklaravę pajamas žmonės galės atgauti iki 300 eurų gyventojų pajamų mokesčio (GPM).

Daugiau

Pirmasis į miškus investavęs INVL fondas baigia veiklą...

Vienos pirmaujančių turto valdymo bendrovių Lietuvoje „INVL Asset Management“ valdomas „INVL Baltijos miškų fondas I“ už 7,5 mln. eurų pardavė turimą miškų portfelį, kurį sudarė 1,3 tūkst. hektarų miško Lietuvoje, ir uždirbo investuotojams 27 proc. siekiančią vidutinę metinę grąžą (angl. IRR).

Daugiau