INVL Logo

Siūlykite verslus

Nuolat siekiame padidinti savo investicijų portfelį, todėl kviečiame siūlyti verslus ar įsigyti kitą turtą.

Mus domina:

  • Konkurencingi verslai, turintys potencialo sėkmingai plėstis organiškai ar per įsigijimus ir leidžiantys kitaip padidinti vertę. Esame pasirengę skirti papildomo kapitalo ar valdymo išteklių verslų plėtrai.
  • „Probleminis“ turtas ir sudėtingi sandoriai – galime padėti išspręsti akcininkų konfliktus, įsigyti užskolintus verslus. Esame greiti ir lankstūs, todėl nevengiame sudėtingų sandorių.

Nesame nustatę griežto minimalios investicijos dydžio, bet siekiame, kad didžioji dalis investicijų viršytų 3 mln. eurų. Tačiau versluose, kuriuose jau veikiame, neatmetame ir mažesnių įsigijimų.

Šiuo metu trys alternatyvių investicijų bendrovės įtrauktos į NASDAQ Vilnius biržą. „INVL Technology“ siekia įsigyti regione veikiančių informacijos technologijų įmonių, „INVL Baltic Real Estate“ valdo komercinės paskirties nekilnojamąjį turtą Lietuvoje ir Latvijoje, o „INVL Baltic Farmland“ valdo žemės ūkio paskirties žemės portfelį.

Vadovų komandoms

Esame pasirengę bendradarbiauti su vadovų komandomis, kurios mato galimybių išpirkti perspektyvių verslų (angl. „management buy-out“). Sukaupėme daug sėkmingos patirties bendradarbiaudami su vadovais, todėl kviečiame dalytis bendro verslų išpirkimo galimybėmis. Kontaktai – pe@invl.com.