INVL Logo

INVL Šeimos biuras

Pirmieji Lietuvoje supratę, kad mūsų klientams nebepakanka standartinių investicinių sprendimų, pasiūlėme unikaliu veiklos modeliu grįstą, individualizuotą ir globalią viso turto valdymo paslaugą. Ją skiriame tiems, kuriems reikia bekompromisės kokybės, nepriklausomų ir nuoseklių profesionalų sprendimų, paremtų išskirtinėmis žiniomis ir patirtimi, kuriant, valdant, plečiant, išlaikant ir perduodant jų gerovę.

 

El. paštas
[email protected]

Telefonas
8 700 55 959

Rekvizitai

Tai įvairių sričių profesionalų – nuo investicijų valdytojų iki mokesčių konsultantų bei teisininkų – bendras darbas, dedikuotas Jūsų investicinio turto priežiūrai ir valdymui.

Mūsų vaidmuo – ne tik suprasti, kaip Jūs matote savo gerovę, padėti sukurti ir įgyvendinti veiksmų planą siekiant užsibrėžtų tikslų ir atsižvelgiant į individualią gyvenimo situaciją. Bet ir rūpintis Jūsų artimųjų finansiniu švietimu – kartą per mėnesį vyksta Moterų klubo susitikimai, o kasmet – Jaunimo akademija.

 

Vystome atvirą investicijų architektūrą: neapsiribodami valdytojais, turto klasėmis ar geografija nuolat tiriame rinką ir ieškome geriausių investicinių produktų bei paslaugų Jums.

 

Visos mūsų paslaugos

Priklausome „Invalda INVL“ grupei

Apie grupę:

  • Nuo 1991 metų veikianti „Invalda INVL“ yra viena pirmaujančių turto valdymo grupių Baltijos šalyse.
  • Jai priklausančios įmonės sudaro „Invaldos INVL“ grupę ir bendrai valdo daugiau kaip 20 pensijų bei investicinių fondų, individualius portfelius, privataus kapitalo bei kitas alternatyvias investicijas.
  • „Invaldos INVL“ grupės įmonės teikia paslaugas daugiau kaip 240 tūkstančių individualių ir institucinių regiono ir tarptautinių klientų, patikėjusių „Invaldos INVL“ grupei valdyti 1,3 mlrd. Eurų skirtingose turto klasėse.
  • Valdydamos klientų turtą, grupės bendrovės siekia geriausio rezultato išmintingai jį investuodamos ir susitelkdamos į tas investicijas ir regionus, kuriuos gerai išmano, taip pat nuolat ieško aktualių galimybių.
  • Per savo istoriją „Invalda INVL“ kartu su vietos ir tarptautiniais investicijų partneriais įgyvendino daugybę įmonių įsigijimo ir pardavimo, kapitalo pritraukimo sandorių – jų bendra vertė viršija 1,5 mlrd. eurų.

Mūsų komanda

Asta Jovaišienė

Direktorė, finansų patarėja

[email protected]​invl.com

Tadas Mankevičius

Finansų patarėjas

[email protected]​invl.com

Raimondas Liubochonskis

Finansų patarėjas

[email protected]​invl.com

Justas Januškevičius

Finansų patarėjas

[email protected]​invl.com

Mindaugas Mažeikis

Investicijų strategas

Donatas Vaitkus

Finansų makleris

Neringa Kubiliūnienė

Komunikacijos projektų vadovė

[email protected]​invl.com

Eglė Danilevičiūtė

Finansų patarėja

Svarbi informacija

Finansinės ataskaitos

 

Peržiūrėti ataskaitas