INVL Logo

INVL Šeimos biuras

Pirmieji Lietuvoje supratę, kad mūsų klientams nebepakanka standartinių investicinių sprendimų, pasiūlėme unikaliu veiklos modeliu grįstą, individualizuotą ir globalią viso turto valdymo paslaugą. Ją skiriame tiems, kuriems reikia bekompromisės kokybės, nepriklausomų ir nuoseklių profesionalų sprendimų, paremtų išskirtinėmis žiniomis ir patirtimi, kuriant, valdant, plečiant, išlaikant ir perduodant jų gerovę.

 

El. paštas
seimosbiuras@invl.com

Telefonas
8 700 55 959

Rekvizitai

Tai įvairių sričių profesionalų – nuo investicijų valdytojų iki mokesčių konsultantų bei teisininkų – bendras darbas, dedikuotas Jūsų investicinio turto priežiūrai ir valdymui.

Mūsų vaidmuo – ne tik suprasti, kaip Jūs matote savo gerovę, padėti sukurti ir įgyvendinti veiksmų planą siekiant užsibrėžtų tikslų ir atsižvelgiant į individualią gyvenimo situaciją. Bet ir rūpintis Jūsų artimųjų finansiniu švietimu – kartą per mėnesį vyksta Moterų klubo susitikimai, o kasmet – Jaunimo akademija.

 

Vystome atvirą investicijų architektūrą: neapsiribodami valdytojais, turto klasėmis ar geografija nuolat tiriame rinką ir ieškome geriausių investicinių produktų bei paslaugų Jums.

 

Visos mūsų paslaugos

Priklausome „Invalda INVL“ grupei

Apie grupę:

  • Nuo 1991 metų veikianti „Invalda INVL“ yra viena pirmaujančių turto valdymo grupių Baltijos šalyse.
  • Jai priklausančios įmonės sudaro „Invaldos INVL“ grupę ir bendrai valdo daugiau kaip 20 pensijų bei investicinių fondų, individualius portfelius, privataus kapitalo bei kitas alternatyvias investicijas.
  • „Invaldos INVL“ grupės įmonės teikia paslaugas daugiau kaip 260 tūkstančių individualių ir institucinių regiono ir tarptautinių klientų, patikėjusių „Invaldos INVL“ grupei valdyti 1,6 mlrd. Eurų skirtingose turto klasėse.
  • Valdydamos klientų turtą, grupės bendrovės siekia geriausio rezultato išmintingai jį investuodamos ir susitelkdamos į tas investicijas ir regionus, kuriuos gerai išmano, taip pat nuolat ieško aktualių galimybių.
  • Per savo istoriją „Invalda INVL“ kartu su vietos ir tarptautiniais investicijų partneriais įgyvendino daugybę įmonių įsigijimo ir pardavimo, kapitalo pritraukimo sandorių – jų bendra vertė viršija 1,7 mlrd. eurų.

Mūsų komanda

Asta Jovaišienė

Direktorė, finansų patarėja

asta.jovaisiene@​invl.com

Tadas Mankevičius

Finansų patarėjas

tadas.mankevicius@​invl.com

Raimondas Liubochonskis

Finansų patarėjas

raimondas.liubochonskis@​invl.com

Justas Januškevičius

Finansų patarėjas

justas.januskevicius@​invl.com

Dobilas Kezys

Finansų patarėjas

dobilas.kezys@invl.com

Lina Rimkuvienė

Finansų patarėja

lina.rimkuviene@invl.com

Manfredas Kalvaitis

Jaunesnysis finansų patarėjas

manfredas.kalvaitis@invl.com

Mindaugas Mažeikis

Investicijų strategas

Donatas Vaitkus

Finansų makleris

Neringa Kubiliūnė

Komunikacijos projektų vadovė

neringa.kubiliune@​invl.com

Jolita Galkauskienė

Vidaus administravimo specialistė

jolita.galkauskiene@invl.com

Svarbi informacija

Finansinės ataskaitos

 

Peržiūrėti ataskaitas