INVL Logo

Registruokitės  konsultacijai

 

Kavos puodelis pakeliui į darbą, saldus užkandis popiet ar spontaniškai įsigyta smulkmena. Atpažįstate save?

Kasdien nė nesusimąstydami išleidžiame iš pirmo žvilgsnio visai nereikšmingas sumas. Bet ar pagalvojame, kad šiuos pinigus galime skirti savo ateičiai?

Ir tai gali tapti vertingiausiai išleisti 10 eurų. Kodėl? Nes pinigus svarbu ne tik taupyti, bet ir didinti jų vertę investuojant.

Pradėti investuoti galite ir nuo 1, 10 ar 100 eurų per mėnesį.

Jums nereikia laukti, kol turėsite daugiau pinigų, pradėkite didinti turimą sumą jau dabar – registruokitės nemokamai nuotolinei konsultacijai.

 

Konsultacijos metu sužinosite:
  • Kaip lūkesčius paversti į finansinį planą?
  • Kodėl verta investuoti net ir su mažomis sumomis?
  • Kaip pradėti investuoti į savo ateitį?
  • Kur bus investuojami tavo pinigai?
  •    ir kitus rūpimus atsakymus!

Svarbu žinoti

Investuojant yra prisiimama investavimo rizika. Tai reiškia, kad Jūsų investicijų vertė gali ir kilti, ir kristi. Jūs galite atgauti mažiau nei investavote. Praeities investavimo rezultatai negarantuoja tokių pačių rezultatų ir pelningumo ateityje. Praėjusio laikotarpio rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis. Bendrovė negarantuoja investicijų pelningumo.

Prieš priimdami sprendimą investuoti, turite patys ar padedami investicijų konsultantų įvertinti visas su investavimu susijusias rizikas, susipažinti su pensijų ar investicinio fondo taisyklėmis, pagrindinės informacijos investuotojams dokumentu ir taikomais mokesčiai (atskaitymais), kuriuos kartu su fondų ataskaitomis ir apžvalgomis galite rasti www.invl.com .

Visa išdėstyta informacija yra reklaminio pobūdžio ir negali būti interpretuojama kaip rekomendacija, pasiūlymas ar kvietimas kaupti lėšas konkrečiame UAB „INVL Asset Management“ pensijų ar investiciniame fonde. Pateikiame informacija nėra ir negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas ar dalis.