INVL Logo

III pakopos pensijos išmoka. Kaip gausiu sukauptas lėšas?

Vienkartinė išmoka

Visas III pakopoje sukauptas lėšas galite pasiimti iš karto vienkartine išmoka.

Periodinės išmokos

Reguliariai gausite išmokas iš pensijų fondo, o likusios lėšos būtų toliau investuojamos.

Anuitetas

Išmokos mokamos reguliariai iki gyvenimo pabaigos, tam reikėtų sudaryti sutartį su gyvybės draudimo įmone.

 

Kada galiu atsiimti
sukauptas lėšas?

Be papildomo mokesčio sukauptas lėšas iš III pakopos pensijų fondo galite atsiimti, kai:

  • Jums liko mažiau nei 5 metai iki pensijos;
  • Ir kaupiate III pakopos fonde ilgiau nei 5 metus.

Jei norite sukauptas lėšas atsiimti anksčiau nei 5 metai iki pensijos, skaitykite čia.

Norite sužinoti daugiau
apie savo pensiją?

Kviečiame į konsultaciją

Noriu konsultacijos

Pradėkite kaupti III pakopos
pensiją internetu

Užtruksite vos kelias minutes!

Pradėkite dabar

Kodėl verta kaupti su INVL?

Patikima

Nuo pat pensijų sistemos pradžios 2004 m., stabiliai dirbame ir augame. Klientų turtu rūpinasi investicijų profesionalai, turintys daugiau nei 10 metų patirties ir pelnę tarptautinį pripažinimą – tai viena didžiausių ir labiausiai patyrusių komandų regione.

Daugiau informacijos

Specializuota

Užsiimame išskirtinai investavimu, tad Jūsų pensijų fondams skiriame ypatingą dėmesį. Tai rodo ir mūsų pasiekimai – INVL MEZZO II 53+ fondas 2018 m. pabaigoje buvo apdovanotas tarptautiniu IPE apdovanojimu!

Daugiau informacijos

Paprasta

Tapti INVL klientu galite ir internetu, truksite tik kelias minutes ir nereikės atvykti į biurą. Beje, net 4 kartus per metus savo klientams teikiame išsamias kaupimo ataskaitas.

INVL savitarna

Svarbu žinoti

Dalyvaudami III pakopos pensijų fonduose, Jūs turėsite mokėti pasirinkto pensijų fondo taisyklėse nustatytus mokesčius. Lėšos, kaupiamos pensijų fonde, yra investuojamos vadovaujantis pensijų fondo taisyklėse nustatyta investavimo strategija. Kaupiant pensijų fonduose Jūs prisiimate investavimo ir su investavimu susijusią riziką. Pensijų fondo vieneto vertė gali tiek kilti, tiek kristi, Jūs galite atgauti mažiau nei investavote. Pensijų fondo praeities rezultatai negarantuoja tokių pačių rezultatų ir pelningumo ateityje. Praėjusio laikotarpio rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis. Likus septyneriems ir mažiau metų iki pensijos, siūlome apsvarstyti investavimą į konservatyvaus investavimo pensijų fondą (INVL STABILO III 58+ / INVL Stabilus).

Prieš priimdami sprendimą investuoti, turite patys ar padedami investicijų konsultantų įvertinti visas su investavimu susijusias rizikas ir susipažinti su pensijų fondo taisyklėmis, kurios yra neatsiejama papildomo savanoriško pensijų kaupimo sutarties dalis.

Pensijų išmokos fondo dalyvio pasirinkimu gali būti mokamos šiais būdais: išmokant vienu kartu (vienkartine Pensijų išmoka), reguliariai dalimis – periodine Pensijų išmoka (reguliariai dalimis konvertuojant Pensijų sąskaitoje įrašytus Fondo vienetus į pinigus ir juos išmokant), nuperkant anuitetą gyvybės draudimo įmonėje, vykdančioje gyvybės draudimą.

Visa išdėstyta informacija yra reklaminio pobūdžio, kuri negali būti interpretuojama kaip rekomendacija, pasiūlymas ar kvietimas kaupti lėšas „INVL Asset Management“ valdomuose pensijų fonduose. Pateikiama informacija negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas. Nors šios reklaminio pobūdžio informacijos turinys yra pagrįstas šaltiniais, kurie yra laikomi patikimais, „INVL Asset Management“ nėra atsakinga už šios informacijos netikslumus, pasikeitimus, taip pat ir nuostolius, kurių gali atsirasti, kai investicijos grindžiamos šia informacija.