INVL Logo

Kur geriausia kaupti pensiją?

„Sodra“ ir pensijų fondai?

„Sodros“ mokama pensija – tai I pensijų sistemos pakopa. Jos dydis tiesiogiai priklauso nuo to, kiek šalyje bus mokesčius mokančių dirbančiųjų. Prognozuojama, kad prastėjant demografinei situacijai, „Sodros“ pensija vidutiniškai sudarys tik iki 30% buvusių pajamų.

Ką daryti, kad Jūsų pajamos būtų didesnės? Kaupkite II ir III pakopų pensijų fonduose. Priklausomai nuo to, kiek turto yra sukaupta fonduose, Jūsų pensija gali siekti ir 70-80% buvusių pajamų.

Pensijų fonde kaupiamos lėšos investuojamos į kelių tūkstančių pasaulio bendrovių akcijas ir valstybių obligacijas. Investicijų valdymu už Jus rūpinasi profesionalūs investuotojai, o pensijų fondų turtas yra atskirtas nuo jį valdančios bendrovės turto, todėl pensijų fondas negali bankrutuoti.

 

 

 

 

Kaupimo ABC: kaip pasirinkti pensijų kaupimo bendrovę?

Patirtis

Kuo ilgiau rinkoje bendrovė veikia, tuo daugiau patirties ji sukaupia. Laiko patikrintos bendrovės žino, kaip sėkmingai tenkinti finansinius klientų lūkesčius. INVL pensijų rinkoje veikia nuo pensijų sistemos pradžios Lietuvoje.

Istorinė fondų grąža

Pasitikrinkite, ar pasirinkto fondo grąža atitinka Jūsų finansinius tikslus. Šiuos ir kitus pensijų fondų veiklos rodiklius rastite Lietuvos banko apžvalgose.

Komanda

Rinkitės profesionalus. Fondų grąža ir veiklos rezultatai priklauso nuo žmonių, kurie juos valdo. INVL pensijų fondus valdo didžiausia komanda šioje srityje. Mūsų kompetenciją įrodo ilgalaikiai fondų grąžos rezultatai ir tarptautiniai įvertinimai.

Kodėl verta kaupti su INVL?

INVL – 2021 m. populiariausias pasirinkimas

Pensijų rinkoje veikiame nuo pensijų sistemos atsiradimo pradžios – 2004 m. Džiaugiamės, kad mūsų rezultatus pastebi vis daugiau kaupiančiųjų pensijai ir  INVL  klientų – jau trečius metus iš eilės bendras mūsų pensijų fondų klientų skaičius augo sparčiausiai rinkoje!

 

 

Pradėkite jau DABAR!

Pradėti kaupti – paprasta! Tai galite padaryti internetu vos per
kelias minutes.

 

Tapkite klientu

Jau kaupiate su INVL?

Prisijunkite prie INVL savitarnos, kur rasite informaciją apie sukauptą pensijų turtą ir tik Jums skirtus pranešimus

 

Prisijungimas klientams

Svarbu žinoti

Rekomenduojame atsakingai ir kruopščiai pasirinkti pensijų fondą ir prieš pasirašant pensijų kaupimo sutartį dėl kaupimo II ir (arba) III pakopos pensijų fonduose atkreipti dėmesį į su investicijomis susijusias patiriamas rizikas, taikomus atskaitymus bei atidžiai perskaityti pensijų fondo taisykles, kurios yra neatsiejama pensijų kaupimo sutarties dalis.

Investicijos į II ir III pakopos pensijų fondus yra susijusios su investicine rizika. Pensijų fondo vieneto vertė gali ir kilti, ir kristi, Jūs galite atgauti mažiau nei investavote. Pensijų fondo praeities rezultatai negarantuoja tokių pačių rezultatų ir pelningumo ateityje. Praėjusio laikotarpio rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis. Jūs esate atsakingi už savo investavimo sprendimus dėl pensijos kaupimo. Prieš priimdami sprendimą investuoti, turite patys ar padedami investicijų konsultantų įvertinti visas su investavimu susijusias rizikas.

Primename, kad dalyvaujantiems II pakopos pensijų kaupime, valstybinio socialinio draudimo senatvės pensija už laikotarpį iki 2018 m. gruodžio 31 d. yra proporcingai mažinama įstatymų numatyta tvarka, išskyrus atvejį, kuomet dalyvaujantys pensijų kaupime iki 2018 m. gruodžio 31 d., nuo 2019 m. sausio 1 d. iki 2019 m. birželio 30 d. pasinaudojo teise nutraukti pensijų kaupimą ir grąžinti sukauptas lėšas į „Sodrą“ – tuomet valstybinio socialinio draudimo senatvės pensijos mažinimas jiems nebus taikomas. Nuo 2019 m. dalyvaujantiems antros pakopos pensijų kaupime „Sodros“ pensija nebebus mažinama. Dėl papildomos valstybės įmokos senatvės pensijos dydis nėra mažinamas.

Visa išdėstyta informacija yra reklaminio pobūdžio ir negali būti interpretuojama kaip rekomendacija, pasiūlymas ar kvietimas kaupti lėšas „INVL Asset Management“ valdomuose pensijų fonduose. Pateikiama informacija negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas. Nors šios reklaminio pobūdžio informacijos turinys yra pagrįstas šaltiniais, kurie yra laikomi patikimais, „INVL Asset Management“ nėra atsakinga už šios informacijos netikslumus, pasikeitimus, taip pat ir nuostolius, kurių gali atsirasti, kai investicijos grindžiamos šia informacija.