INVL Logo

Investicinis gyvybės draudimas „Mano kapitalas”

Jei turite investavimo patirties, mes siūlome jums platų įvairių investicinių krypčių pasirinkimą.

Mūsų siūlomame sąraše rasite investicinius objektus ar jų derinius, atitinkančius jūsų tikslus. Renkantis investicines kryptis, svarbu atsižvelgti į laikotarpį, kuriuo investuosite, grąžą, kurią norite gauti, pageidaujamą rizikos lygį ir tai, kaip aktyviai norite valdyti savo investicijas. Investicines kryptis galite keisti internetu, naudodamiesi E-gyvybės sistema.

Suformuokite savo investicinį portfelį. Mūsų investicinių krypčių sąraše 14 investicinių krypčių, tinkančių tiek reguliariam taupymui, tiek vienkartinių įmokų investavimui.

Krypčių rezultatai

 

Produkto savybės:

  • Vienkartinės įmokos.
  • Sutartis sudaroma, kai pirma įmoka yra 1000 eurų ar daugiau.
  • Jokių draudimo apsaugų (tik investavimas).
  • Sukauptas kapitalas laisvai disponuojamas.
  • „INVL Life“ aktyvaus turto valdymo ir profesionalaus investavimo sprendimai.

Svarbu žinoti

Prieš priimant sprendimą sudaryti gyvybės draudimo sutartį, rekomenduojame,  atidžiai susipažinti su sutarčiai taikomomis Gyvybės draudimo taisyklėmis Nr. NTL22 (atkreipkite dėmesį į draudžiamuosius ir nedraudžiamuosius įvykius), kainynu, kitomis draudimo sutarties sąlygomis bei pasitarti su savo finansų patarėju ar konsultantu.

Prieš priimant sprendimą sudaryti investicinio draudimo sutartį ar pasirenkant investicines kryptis, rekomenduojame atidžiai susipažinti su investicinio draudimo taisyklėmis Nr. UL22 (redakcija, galiojanti nuo 2022-07-01), investicinių krypčių Pagrindinės informacijos dokumentais, sutarčiai taikomais atskaitymais (kainynu) ir kita draudiko paruošta informacija apie draudimo sutarties sąlygas ir sutarčiai būdingą riziką.