INVL Logo

Praktiškas būdas motyvuoti

Prisijunkite prie kitų 900 įmonių, kurios jau motyvuoja savo darbuotojus kaupimu
pensijai.

Prisijunkite prie pensijos kaupimo darbuotojui programos.

Užpildykite formą, o mes susisieksime su Jumis ir pristatysime apie šį socialiai atsakingą būdą motyvuoti darbuotojus.

Pasirūpinkite savo komanda

Registruokitės pokalbiui su patyrusiais asmeniniais verslo konsultantais
  • Paspausdami mygtuką „Registruotis“, sutinkate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys būtų naudojami susisiekti dėl konsultacijos. Remiantis bendrovės privatumo politika, šie duomenys bus tvarkomi dvejus metus. Savo sutikimą galėsite bet kada atšaukti, susisiekdami su mumis tel. 8 700 55959

Patrauklaus darbdavio sprendimas

Net 59% darbuotojų motyvuotų darbdavio sprendimas kaupti pensijai kartu su darbdaviu*. Nenuostabu, kad tai tampa įprasta motyvacine priemone. Tai atsakingas sprendimas, leidžiantis pasirūpinti Jūsų darbuotojų ateitimi.

* Gyventojų nuomonės apklausa. „Spinter tyrimai“, 2021 m., atlikta „INVL Asset Management“ užsakymu

Dėl ko verta prisijungti?

Galimybė pasiūlyti daugiau

Jei planuojate skatinti darbuotoją ir šiam tikslui skiriate 168 eurus bei suteikiate galimybę rinktis – gauti priedą prie atlyginimo ar įmoką į III pakopos pensijų fondą, skiriama suma pasiskirstytų štai taip:

 

* Tokia nauda yra galima dėl to, kad įmokoms į pensijų fondus netaikomi mokesčiai, taikomi išmokant priedą prie atlyginimo. Šios mokesčių lengvatos galioja, jeigu į pensijų fondą sumokėta įmoka neviršija 25% darbuotojui apskaičiuotų su darbo santykiais susijusių pajamų. Skaičiavimuose nevertintas NPD. Atkreipiame dėmesį, kad darbdavio darbuotojo naudai mokamos įmokos neturėtų būti mokamos vietoj atlyginimo už atliekamą darbą arba būti darbo užmokesčio sudedamąja dalimi. Plačiau apie tai – www.vmi.lt

Palanki mokestinė aplinka

Nuo darbuotojo motyvacijos priklauso ir jo darbo rezultatai. Motyvuodami kaupimu pensijai su darbdaviu, galėsite pasiūlyti daugiau, nes lėšos, pervedamos į pensijų fondą, yra neapmokestinamos (lyginant su priedu, mokamu prie atyginimo).

Patogu

Pradėti siūlyti savo darbuotojams šią programą ir ją administruoti –paprasta. Internetu galėsite ne tik užsiregistruoti, bet ir pateikti darbuotojų sąrašą, kuriems bus vedamos įmokos. Jums priskirsime asmeninį vadybininką, kuris bus visada pasiruošęs pagelbėti.

 

 

Patikimas partneris

Jau 30 metų specializuojamės finansų valdymo srityje, priklausome „Invalda INVL“ įmonių grupei. Pensijų fondus valdome nuo jų atsiradimo Lietuvoje pradžios – 2004 m. Mūsų komanda užsiima išskirtinai tik turto ir investicijų valdymu, todėl tai išmanome iki smulkmenų.

 

 

INVL, kaip patikimą partnerį, pasirinko jau 900 įmonių, tarp kurių yra tokios kaip:

 

Klausykite nemokamų INVL pokalbių:

Prenumeruokite INVL Youtube kanalą, kad nepraleistumėte Jums aktualių INVL pokalbių!

Nuo ko pradėti?

Tiesiog užpildykite formą. Susisieksime su Jumis ir nuodugniai papasakosime apie galimas darbuotojų ilgalaikio motyvavimo priemones.

Palikite savo kontaktus, o mes atsiųsime Jūsų įmonei tinkančių dokumentų pavyzdžius, instrukcijas ir prezentacijas darbuotojams.

 

Jau esate apsisprendę prisijungti prie programos, tačiau ieškote partnerio? Palikite kontaktus ir pristatysime konkrečius žingsnius nuo ko pradėti.

Į visus Jūsų klausimus asmeniškai atsakys:

Rūta Stanaitytė

Vyr. verslo klientų projektų vadovė

[email protected] 

+370 687 93984

Orinta Januškienė​

Verslo klientų projektų vadovė

[email protected]

+370 617 99721