III pakopos pensijos išmoka

Kaip gausiu sukauptas lėšas?

Vienkartinė išmoka

Visas III pakopoje sukauptas lėšas gali pasiimti iš karto vienkartine išmoka.

Periodinės išmokos

Reguliariai gausi  išmokas iš pensijų fondo, o likusios lėšos būtų toliau investuojamos.

Anuitetas

Išmokos mokamos reguliariai iki gyvenimo pabaigos, tam reikėtų sudaryti sutartį su gyvybės draudimo įmone.

Kada galiu atsiimti sukauptas lėšas?

Be papildomo mokesčio sukauptas lėšas iš III pakopos pensijų fondo gali atsiimti, kai:

  • Tau liko mažiau nei 5 metai iki pensijos;
  • Ir kaupi III pakopos fonde ilgiau nei 5 metus.

Jei nori sukauptas lėšas atsiimti anksčiau nei 5 metai iki pensijos, pasidomėk čia.

Nori sužinoti daugiau apie savo pensiją?

Kviečiame į konsultaciją

Noriu konsultacijos

Kodėl verta kaupti su INVL?

Patikima

Nuo pat pensijų sistemos pradžios 2004 m., stabiliai dirbame ir augame. Jau 3 metus esame sparčiausiai auganti pensijų kaupimo bendrovė Lietuvoje.

Šaltinis: Lietuvos bankas, 2018 m. 

 

Profesionalu

2018 m. pabaigoje INVL fondai pirmavo daugumoje pensijų fondų kategorijų pagal vidutinę metinę gražą per pastaruosius 5 metus. Tarp pirmaujančių fondų buvo ir INVL MEZZO II 53+, kuris 2018 m. pabaigoje buvo apdovanotas tarptautiniu IPE apdovanojimu!

Šaltinis: Lietuvos bankas, 2018 m. IV ketv.

Paprasta

Tapti INVL klientu galite ir internetu, truksite tik kelias minutes ir nereikės atvykti į biurą. Beje, net 4 kartus per metus savo klientams teikiame išsamias kaupimo ataskaitas.

INVL savitarna

 

Pradėk kaupti III pakopos pensijų fonde internetu

Užtruksi vos kelias minutes! Pradėk kaupti naudodamasis mobiliuoju parašu, „Smart-ID“ ar foto identifikacija

Pradėk dabar

Liko klausimų?

Laukiame konsultacijoje

 

Registruokis

Gauk patarimų
apie savo pensiją!

Užsiprenumeruok Tau parengtą naujienlaiškį ir gauk naudingos informacijos apie kaupimą pensijai bei patarimų apie finansų valdymą.

Paspausdamas „Prenumeruoti”, sutinki pateiktu el. pašto adresu gauti „INVL Asset Management“ naujienas, informaciją apie teikiamas paslaugas bei produktus. Remiantis bendrovės Privatumo politika, pateikti duomenys bus saugomi vienerius metus.

Ką dar
turėčiau žinoti?

Naudinga informacija

Kontaktai

Svarbu žinoti

Dalyvaudami III pakopos pensijų fonduose, Jūs turėsite mokėti pasirinkto pensijų fondo taisyklėse nustatytus mokesčius. Lėšos, kaupiamos pensijų fonde, yra investuojamos vadovaujantis pensijų fondo taisyklėse nustatyta investavimo strategija. Kaupiant pensijų fonduose Jūs prisiimate investavimo ir su investavimu susijusią riziką. Pensijų fondo vieneto vertė gali tiek kilti, tiek kristi, Jūs galite atgauti mažiau nei investavote. Pensijų fondo praeities rezultatai negarantuoja tokių pačių rezultatų ir pelningumo ateityje. Praėjusio laikotarpio rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis. Likus septyneriems ir mažiau metų iki pensijos, siūlome apsvarstyti investavimą į konservatyvaus investavimo pensijų fondą (INVL STABILO III 58+ / INVL Stabilus).

Prieš priimdami sprendimą investuoti, turite patys ar padedami investicijų konsultantų įvertinti visas su investavimu susijusias rizikas ir susipažinti su pensijų fondo taisyklėmis, kurios yra neatsiejama papildomo savanoriško pensijų kaupimo sutarties dalis.

Pensijų išmokos fondo dalyvio pasirinkimu gali būti mokamos šiais būdais: išmokant vienu kartu (vienkartine Pensijų išmoka), reguliariai dalimis – periodine Pensijų išmoka (reguliariai dalimis konvertuojant Pensijų sąskaitoje įrašytus Fondo vienetus į pinigus ir juos išmokant), nuperkant anuitetą gyvybės draudimo įmonėje, vykdančioje gyvybės draudimą.

Visa išdėstyta informacija yra reklaminio pobūdžio, kuri negali būti interpretuojama kaip rekomendacija, pasiūlymas ar kvietimas kaupti lėšas „INVL Asset Management“ valdomuose pensijų fonduose. Pateikiama informacija negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas. Nors šios reklaminio pobūdžio informacijos turinys yra pagrįstas šaltiniais, kurie yra laikomi patikimais, „INVL Asset Management“ nėra atsakinga už šios informacijos netikslumus, pasikeitimus, taip pat ir nuostolius, kurių gali atsirasti, kai investicijos grindžiamos šia informacija.