INVL verslui:
ilgalaikio darbuotojų skatinimo sprendimai

Darbuotojų motyvavimo priemonės. Ko nori darbuotojai?

1 euras, kurį skiriate darbuotojo motyvacijai ir lojalumui skatinti, gali duoti visiškai skirtingus rezultatus. Ar žinote, ko nori Jūsų darbuotojai?

Darbuotojai rūpinasi savo ateitimi ir tarp svarbiausių skatinimo priemonių vertina papildomą kaupimą pensijai. Tai įrodo ne tik apklausos duomenys, bet ir augantis INVL verslo klientų skaičius. Be to, tai praktiška motyvacijos priemonė, naudinga ir darbuotojui, ir darbdaviui.

Kodėl verta prisidėti prie darbuotojų kaupimo ateičiai?

Darbuotojai rūpinasi savo ateitimi, todėl kaupimas pensijų fonduose tampa vis aktualesnis. Prisidėdami prie darbuotojų įmokų pensijai parodote, kad Jums rūpi darbuotojų ateitis. Darbuotojai žino, kad siekiant užsitikrinti finansinį komfortą „Sodros“ pensijos neužteks. Darbdavys, kuris padeda pasirūpinti ateities gerove, laimi darbuotojų pasitikėjimą ir lojalumą.

Kaip tai veikia?

Ateitis rūpi kiekvienam, todėl praktiškas būdas motyvuoti darbuotoją – prisidėti prie jo papildomo kaupimo senatvės pensijai III pakopoje. Patrauklus ir socialiai atsakingas darbdavys yra tas, kuriam rūpi jo darbuotojai bei jų ateitis.

Pradėti kaupti – paprasta:

  • Darbuotojui atidaroma III pensijos pakopos sąskaita, į kurią pervesti lėšas gali darbdavys, pats darbuotojas ir jo artimieji.
  • Esate laisvi rinktis įmokos dydį ir kaupimo trukmę. Dažnai, siekdami ilgalaikės darbuotojų motyvacijos, darbdaviai įmokos dydį susieja su išdirbtu laikotarpiu ar darbuotojo profesine kvalifikacija.
  • Kaupimui yra taikomos mokestinės lengvatos: įmokoms netaikomi gyventojų pajamų, darbdavio ir darbuotojo socialinio draudimo mokesčiai.

Norite daugiau informacijos? Susisiekime! 

 

Registruotis konsultacijai

Darbuotojų skatinimo sprendimai įmonėms

Darbdavio ir darbuotojo pensija

Motyvuotas ir lojalus darbuotojas yra tas, kurio asmeninius tikslus atitinka darbdavio siūlomos galimybės. Vienas svarbiausių iš jų – užtikrinta darbuotojo ateitis. Kaupiant kartu – lengviau ir paprasčiau sukaupti pensijai.

Pasirūpinkite ne tik darbuotojų motyvacija, būkite socialiai atsakingi ir skatinkite darbuotoją rūpintis savo ateitimi.

Kaip tai vyksta?

  • Darbdavys su darbuotoju susitaria dėl kaupimo sąlygų, darbuotojui atidaroma III pensijų pakopos sąskaita.
  • Įmokos dydis gali būti tam tikra dalis nuo atlyginimo (pvz., 1-2%) ar nustatyta suma, siejama su darbuotojo darbo stažu įmonėje, rezultatais ar pareigybe.
  • Ir darbdavys, ir darbuotojas moka reguliarias susitarto dydžio įmokas į darbuotojo III pakopos pensijų fondo sąskaitą.

Darbdavio pensija

Pasirūpinkite ne tik darbuotojų motyvacija, bet ir jų finansine ateitimi.

Kaip tai vyksta?

  • Darbdavys skiria lėšų darbuotojo pensijos kaupimui.
  • Nustatoma norimo dydžio periodinė įmoka, kuri mokama į darbuotojo III pakopos pensijų fondo sąskaitą.
  • Įmokos dydis gali būti tam tikra dalis nuo atlyginimo (pvz 1-2%) ar nustatyta suma, siejama su darbuotojo darbo stažu įmonėje, rezultatais ar pareigybe.

Nauda darbdaviui: palanki mokestinė aplinka

Darbuotojo motyvacija yra investicija. Svarbu, kad kiekvienas euras būtų investuojamas tikslingai. Skirkite savo darbuotojams daugiau, nes lėšos, pervedamos į pensijų fondą neapmokestinamos GPM  (20%) ir darbdavio (1,77%) bei darbuotojo (19,5%) socialinio draudimo įmokomis.

Domitės pensijų kaupimu?

Mielai atvyksime į Jūsų biurą ir aptarsime Jums patogiausią darbuotojų ilgalaikio skatinimo variantą.

 

Registruotis konsultacijai

Gauk patarimų
apie savo pensiją!

Užsiprenumeruok Tau parengtą naujienlaiškį ir gauk naudingos informacijos apie kaupimą pensijai bei patarimų apie finansų valdymą.

Paspausdamas „Prenumeruoti”, sutinki pateiktu el. pašto adresu gauti „INVL Asset Management“ naujienas, informaciją apie teikiamas paslaugas bei produktus. Remiantis bendrovės Privatumo politika, pateikti duomenys bus saugomi vienerius metus.

Ką dar
turėčiau žinoti?

Naudinga informacija

Kontaktai

Svarbu žinoti

Dalyvaudami III pakopos pensijų fonduose, Jūs turėsite mokėti pasirinkto pensijų fondo taisyklėse nustatytus mokesčius. Lėšos, kaupiamos pensijų fonde, yra investuojamos vadovaujantis pensijų fondo taisyklėse nustatyta investavimo strategija. Kaupiant pensijų fonduose Jūs prisiimate investavimo ir su investavimu susijusią riziką. Pensijų fondo vieneto vertė gali tiek kilti, tiek kristi, Jūs galite atgauti mažiau nei investavote. Pensijų fondo praeities rezultatai negarantuoja tokių pačių rezultatų ir pelningumo ateityje. Praėjusio laikotarpio rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis. Likus septyneriems ir mažiau metų iki pensijos, siūlome apsvarstyti investavimą į konservatyvaus investavimo pensijų fondą (INVL STABILO III 58+ / INVL Stabilus).

Prieš priimdami sprendimą investuoti, turite patys ar padedami investicijų konsultantų įvertinti visas su investavimu susijusias rizikas ir susipažinti su pensijų fondo taisyklėmis, kurios yra neatsiejama papildomo savanoriško pensijų kaupimo sutarties dalis.

Pensijų išmokos fondo dalyvio pasirinkimu gali būti mokamos šiais būdais: išmokant vienu kartu (vienkartine pensijų išmoka), reguliariai dalimis – periodine pensijų išmoka (reguliariai dalimis konvertuojant pensijų sąskaitoje įrašytus fondo vienetus į pinigus ir juos išmokant), nuperkant anuitetą gyvybės draudimo įmonėje, vykdančioje gyvybės draudimą (daugiau apie anuitetą skaitykite:  www.lb.lt/pensiju_anuitetas).

Visa išdėstyta informacija yra reklaminio pobūdžio, kuri negali būti interpretuojama kaip rekomendacija, pasiūlymas ar kvietimas kaupti lėšas UAB „INVL Asset Management“ valdomuose pensijų fonduose. Pateikiama informacija negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas. Nors šios reklaminio pobūdžio informacijos turinys yra pagrįstas šaltiniais, kurie yra laikomi patikimais, UAB „INVL Asset Management“ nėra atsakinga už šios informacijos netikslumus, pasikeitimus, taip pat ir nuostolius, kurių gali atsirasti, kai investicijos grindžiamos šia informacija.