Kur geriausia kaupti pensiją?

 

„Sodra“ ir pensijų fondai?

„Sodros“ mokama pensija – tai I pensijų sistemos pakopa. Jos dydis tiesiogiai priklauso nuo to, kiek šalyje bus mokesčius mokančių dirbančiųjų. Prognozuojama, kad prastėjant demografinei situacijai, „Sodros“ pensija vidutiniškai sudarys tik iki 30% buvusių pajamų.

Ką daryti, kad Tavo pajamos būtų didesnės? Kaupk pensijai jau dabar II ir III pakopų pensijų fonduose. Sukaupta pensija yra Tavo, ji nepriklauso nuo demografinės situacijos. Priklausomai nuo to, kiek turto yra sukaupta fonduose, Tavo pensija gali siekti ir 70-80% buvusių pajamų.

Pensijų fonde kaupiamos lėšos investuojamos į kelių tūkstančių pasaulio bendrovių akcijas ir valstybių obligacijas. Investicijų valdymu už Tave rūpinasi profesionalūs investuotojai. Pensijų fondų turtas yra atskirtas nuo jį valdančios bendrovės turto, todėl pensijų fondas negali bankrutuoti.

Kaupimo ABC: kaip pasirinkti pensijų kaupimo bendrovę?

Patirtis

Kuo ilgiau rinkoje bendrovė veikia, tuo daugiau patirties ji sukaupia. Laiko patikrintos bendrovės žino, kaip sėkmingai tenkinti finansinius klientų lūkesčius. INVL pensijų rinkoje veikia nuo pensijų sistemos pradžios Lietuvoje.

Istorinė fondų grąža

Pasitikrink, ar Tavo pasirinkto fondo grąža atitinka Tavo finansinius tikslus. Šiuos ir kitus pensijų fondų veiklos rodiklius gali rasti Lietuvos banko apžvalgose.

Komanda

Rinkis profesionalus. Fondų grąža ir veiklos rezultatai priklauso nuo žmonių, kurie juos valdo. INVL pensijų fondus valdo didžiausia komanda šioje srityje. Mūsų kompetenciją įrodo ilgalaikiai fondų grąžos rezultatai ir tarptautiniai įvertinimai.

Kodėl verta kaupti su INVL?

INVL – populiariausias pasirinkimas

Pensijų rinkoje veikiame nuo pensijų sistemos atsiradimo pradžios – 2004 m. Šiuo metu esame sparčiausiai auganti pensijų kaupimo bendrovė.

Džiaugiamės, kad mūsų rezultatus pastebi vis daugiau kaupiančiųjų pensijai. Dėl pensijų kaupimo bendrovės keitimo 2016-2018 metais labiausiai augo INVL II pensijų pakopos klientų skaičius.

 

Šaltinis: Lietuvos banko apžvalga, 2018 m.

Pirmaujame rinkoje

Remiantis Lietuvos banko 2019 m. I ketvirčio pabaigos duomenimis, vertinant vidutinę penkerių praėjusių metų metinę grąžą, „INVL Asset Management“ pensijų fondai lyderiavo daugumoje kategorijų.

Tapk INVL klientu

Pradėti kaupti – paprasta! Tai gali padaryti internetu vos per kelias minutes. O jei nori pasitarti su mūsų konsultantu – registruokis susitikimui.

 

Tapk klientu

 

Jau kaupi su INVL?

Prisijunk prie INVL savitarnos, kur rasi informaciją sukauptą pensijų turtą ir Tau skirtus pranešimus

 

Prisijungimas klientams

Gauk patarimų
apie savo pensiją!

Užsiprenumeruok Tau parengtą naujienlaiškį ir gauk naudingos informacijos apie kaupimą pensijai bei patarimų apie finansų valdymą.

Paspausdamas „Prenumeruoti”, sutinki pateiktu el. pašto adresu gauti „INVL Asset Management“ naujienas, informaciją apie teikiamas paslaugas bei produktus. Remiantis bendrovės Privatumo politika, pateikti duomenys bus saugomi vienerius metus.

Ką dar
turėčiau žinoti?

Naudinga informacija

Kontaktai

Svarbu žinoti

Rekomenduojame atsakingai ir kruopščiai pasirinkti pensijų fondą ir prieš pasirašant pensijų kaupimo sutartį dėl kaupimo II ir (arba) III pakopos pensijų fonduose atkreipti dėmesį į su investicijomis susijusias patiriamas rizikas, taikomus atskaitymus bei atidžiai perskaityti pensijų fondo taisykles, kurios yra neatsiejama pensijų kaupimo sutarties dalis.

Investicijos į II ir III pakopos pensijų fondus yra susijusios su investicine rizika. Pensijų fondo vieneto vertė gali ir kilti, ir kristi, Jūs galite atgauti mažiau nei investavote. Pensijų fondo praeities rezultatai negarantuoja tokių pačių rezultatų ir pelningumo ateityje. Praėjusio laikotarpio rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis. Jūs esate atsakingi už savo investavimo sprendimus dėl pensijos kaupimo. Prieš priimdami sprendimą investuoti, turite patys ar padedami investicijų konsultantų įvertinti visas su investavimu susijusias rizikas.

Primename, kad dalyvaujantiems II pakopos pensijų kaupime, valstybinio socialinio draudimo senatvės pensija už laikotarpį iki 2018 m. gruodžio 31 d. yra proporcingai mažinama įstatymų numatyta tvarka, išskyrus atvejį, kuomet dalyvaujantys pensijų kaupime iki 2018 m. gruodžio 31 d., nuo 2019 m. sausio 1 d. iki 2019 m. birželio 30 d. pasinaudos teise nutraukti pensijų kaupimą ir grąžinti sukauptas lėšas į „Sodrą“ – tuomet valstybinio socialinio draudimo senatvės pensijos mažinimas jiems nebus taikomas. Nuo 2019 m. dalyvaujantiems antros pakopos pensijų kaupime „Sodros“ pensija nebebus mažinama. Dėl papildomos valstybės įmokos senatvės pensijos dydis nėra mažinamas.

Visa išdėstyta informacija yra reklaminio pobūdžio ir negali būti interpretuojama kaip rekomendacija, pasiūlymas ar kvietimas kaupti lėšas „INVL Asset Management“ valdomuose pensijų fonduose. Pateikiama informacija negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas. Nors šios reklaminio pobūdžio informacijos turinys yra pagrįstas šaltiniais, kurie yra laikomi patikimais, „INVL Asset Management“ nėra atsakinga už šios informacijos netikslumus, pasikeitimus, taip pat ir nuostolius, kurių gali atsirasti, kai investicijos grindžiamos šia informacija.