INVL Logo

Mūsų specializacija

Tikrasis turtas

Į tikrąjį turtą (angl. real assets) „Invaldos INVL“ grupė investuoja nuo veiklos pradžios. Turime sukaupę didelę patirtį valdant ir plėtojant nekilnojamąjį turtą, žemės ūkio paskirties žemę bei mišką. Infrastruktūros srityje sutelktos investuotojų lėšos investuojamos į „Lords LB Asset Management” valdomą atsinaujinančios energetikos ir infrastruktūros fondą, kuris veikia nuo 2017 metų.

Privatus kapitalas

Nuo veiklos pradžios 1991 m. „Invalda INVL“ sudarė kelias dešimtis įmonių įsigijimo, pardavimo ir kapitalo pritraukimo sandorių, kurių bendra vertė viršija 1,5 mlrd. eurų. Šie sandoriai įgyvendinti bendradarbiaujant tiek su užsienio privataus kapitalo fondais, tiek su vietos verslininkais, nes partnerystė yra viena mūsų stiprybių.

Šie sandoriai atnešė naudos ne tik „Invaldai INVL“, bet ir partneriams – įmonių vadovams, smulkiems akcininkams ir kitiems investuotojams.

Didžiausią patirtį sukaupėme įmonių išpirkimo (angl. buy-out) srityje.

Vieni stambiausių „Invaldos INVL“ sandorių – generinių vaistų gamintojos „Sanitas“, kelių tiesimo bendrovės „Kauno tiltai“ pardavimas ir kiti. Plačiau apie „Invaldos INVL“ patirtį skaitykite čia.

Privati skola

Į privačios skolos rinką įžengėme 2018 m., kai „INVL Asset Management” įsigijo 51 proc. turto valdymo bendrovės „Mundus“ akcijų. „Mundus“ šiuo metu valdo vieną privačios skolos fondą ir šiuo metu steigia naują mezanino fondą.

Infrastruktūra

Infrastruktūros srityje sutelktos investuotojų lėšos investuojamos į „Lords LB Asset Management” valdomą atsinaujinančios energetikos ir infrastruktūros fondą, kuris veikia nuo 2017 metų.