INVL Logo

Dėl savo finansų konsultuokitės nuotoliniu būdu

Kviečiame registruotis nuotolinei konsultacijai: telefonu arba vaizdo skambučiu. Tai patogu ir greita!

Nuotolinė konsultacija

Registruokitės į nemokamą konsultaciją telefonu arba video skambučiu!
  • Paspausdami mygtuką „Registruotis“, sutinkate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys būtų naudojami susisiekti dėl konsultacijos. Remiantis bendrovės privatumo politika, šie duomenys bus tvarkomi dvejus metus. Savo sutikimą galėsite bet kada atšaukti, susisiekdami su mumis tel. 8 700 55 959

Kviečiame į interaktyvią konsultaciją!

Pasirūpinkite savo finansine ateitimi bet kur, bet kada. INVL finansų ekspertai yra pasiruošę pakonsultuoti Jus internetu. Tereikia užsiregistruoti, atsidaryti el. paštu gautą nuorodą ir konsultacijos metu turėti kompiuterį, planšetę ar mobilųjį telefoną.

Sužinokite finansines naujienas neišvykdami iš namų!

Kodėl patogi internetinė konsultacija?

  • Prisijungti galite iš namų, darbovietės ar kitos Jums patogios vietos.
  • Konsultacijoje galite dalyvauti kartu su savo artimaisiais. Taip aptarsite ne tik Jūsų, bet ir Jūsų šeimos finansų planavimą.
  • Mūsų konsultacija interaktyvi – galėsite prisijungti prie INVL savitarnos, peržiūrėti savo kaupimo duomenis, matyti INVL konsultanto Jums dėliojamą planą.

Viskas, ko reikia – tik užsiregistruoti ir turėti kompiuterį, planšetę ar mobilųjį telefoną.

Kaip vyks konsultacija?

Konsultacija vyks naudojant aplikaciją „Microsoft Teams“. Tai paprastas, patogus ir patikimas įrankis internetinėms konsultacijoms. Po registracijos su Jumis susisieks INVL konsultantas ir suderins tinkamą konsultacijai laiką bei el. paštu atsiųs prisijungimo nuorodą.

Svarbu žinoti

Rekomenduojame atsakingai ir kruopščiai pasirinkti pensijų fondą ir prieš pasirašant pensijų kaupimo sutartį dėl kaupimo II ir (arba) III pakopos pensijų fonduose atkreipti dėmesį į su investicijomis susijusias patiriamas rizikas, taikomus atskaitymus bei atidžiai perskaityti pensijų fondo taisykles, kurios yra neatsiejama pensijų kaupimo sutarties dalis.

Investicijos į II ir III pakopos pensijų fondus yra susijusios su investicine rizika. Pensijų fondo vieneto vertė gali ir kilti, ir kristi, Jūs galite atgauti mažiau nei investavote. Pensijų fondo praeities rezultatai negarantuoja tokių pačių rezultatų ir pelningumo ateityje. Praėjusio laikotarpio rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis. Jūs esate atsakingi už savo investavimo sprendimus dėl pensijos kaupimo. Prieš priimdami sprendimą investuoti, turite patys ar padedami investicijų konsultantų įvertinti visas su investavimu susijusias rizikas.

Primename, kad dalyvaujantiems II pakopos pensijų kaupime, valstybinio socialinio draudimo senatvės pensija už laikotarpį iki 2018 m. gruodžio 31 d. yra proporcingai mažinama įstatymų numatyta tvarka, išskyrus atvejį, kuomet dalyvaujantys pensijų kaupime iki 2018 m. gruodžio 31 d., nuo 2019 m. sausio 1 d. iki 2019 m. birželio 30 d. pasinaudojo teise nutraukti pensijų kaupimą ir grąžinti sukauptas lėšas į „Sodrą“ – tuomet valstybinio socialinio draudimo senatvės pensijos mažinimas jiems nebus taikomas. Nuo 2019 m. dalyvaujantiems antros pakopos pensijų kaupime „Sodros“ pensija nebebus mažinama. Dėl papildomos valstybės įmokos senatvės pensijos dydis nėra mažinamas.

Visa išdėstyta informacija yra reklaminio pobūdžio ir negali būti interpretuojama kaip rekomendacija, pasiūlymas ar kvietimas kaupti lėšas „INVL Asset Management“ valdomuose pensijų fonduose. Pateikiama informacija negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas. Nors šios reklaminio pobūdžio informacijos turinys yra pagrįstas šaltiniais, kurie yra laikomi patikimais, „INVL Asset Management“ nėra atsakinga už šios informacijos netikslumus, pasikeitimus, taip pat ir nuostolius, kurių gali atsirasti, kai investicijos grindžiamos šia informacija.