INVL Logo

Turn me ON: kaip motyvuoti ir motyvuotis darbe?

Kovo pirmąjį penktadienį minima Darbuotojų įvertinimo diena. Ta proga INVL Pensija kartu su Verslo žiniomis sukūrė ir dovanojo įkvepiančias dirbtuves „Turn me ON: kaip motyvuoti ir motyvuotis darbe?“. Šios dovanos tikslas – kad rastumėte motyvacijos sau, padėtume įveikti kylančius iššūkius ir praskaidrintume Jūsų nuotaiką!

Jūsų patogumui pateikiame detalesnę įrašo eigą:

23:50 Juoko joga, Kristina Laučienė, Juoko jogos ir saviugdos trenerė

39:10 Kaip susitvarkyti su pandemijos nuovargiu? Rūta Mikulėnaitė, profesionali karjeros ir asmeninio koučingo, paremto neurologija (Neuroleadership Institute, Londonas), specialistė. Rūta veda mokymus bei koučingo sesijas korporacijų vadovams bei individualiems žmonėms. Šiuo metu Rūta tęsia lyderystės bei komandinio koučingo studijas Neurologijos Institute.

58:45 Aistra gyvenimui ir maistas: kaip tai koreliuoja ir motyvuoja augti? Lina Žilevičė, „ToLi nuo klasikos“ kūrybos vadovė

1:19 Savimotyvacijos valdymo algoritmas: kaip atpažinti savo poreikius ir gauti atsaką į juos? Kaip galiu valdyti savo motyvaciją pats ir kaip man gali padėti vadovas? Kaip atpažinti savo nepatenkintus poreikius, kiek atvirai galiu juos komunikuoti ir kaip gauti užtikrintą atsaką į juos? Kaip susidoroti su vidiniais barjerais, sakant grįžtamąjį ryšį vadovui? Gintarė Varnelė, vadovavimo ir personalo valdymo srities  konsultantė TMD partners, akredituota ICF vadovų ugdymo ekspertė.

1:59 Artūro Noviko džiazo mokyklos muzikinis pasirodymas

2:05 Įsitraukęs darbuotojas: darbdavio ar darbuotojo atsakomybė? Milda Preckailaitė, „Visma Lietuva“ personalo specialistė.

2:23 Pokalbis: Viską suspėti: privalu, sunku ar nemadinga? Dalia Kolmatsui, „INVL Pensija“ vadovė ir sesuo Viktorija Voidogaitė, katalikiško vaikų darželio „Mažutėliams“ bendraįkūrėja ir direktorė.

2:46 Kaip įsivertinti, ar verta kopti į viršukalnę išsekus jėgoms ir motyvacijai? Saulius Damulevičius, alpinistas, keliautojas ir ekspedicijų fotografas. Daugiau nei 15 metų kopia į kalnus ir tiek pat laiko dirba finansų ir verslo konsultacijų srityje. Alpinisto karjerą puošia pirmasis įkopimas į aukščiausią lietuvišku vardu pavadintą viršūnę, nusileidimas slidėmis nuo 7500 m aukščio kalno bei 2015 m. pelnyti „Sniegynų tigro“ ir „Metų alpinisto“ titulai. Nuo 2016 m. Saulius kopia į aukščiausias pasaulio viršūnes Himalajuose ir Karakorume. Ekspedicijose alpinistas nenaudoja papildomo deguonies bei gidų ir aukštuminių nešikų paslaugų.

Žiūrėkite dirbtuvių įrašą: