INVL Logo

Mūsų klientai mus vertina 4.7 iš 5 balų

„Konsultantas suprato mano žinių lygį ir pritaikė konsultaciją pagal tai“, „Konsultantas buvo itin dėmesingas, kantrus ir pakantus mano skaičiavimams, siekiant geriausio varianto. Visiškai puikiai“, „Į klausimus gavau atsakymus su pagrįstais paaiškinimais“, – tokiais klientų ką tik atliktos apklausos atsakymais buvo apdovanoti mūsų konsultantai. Ačiū jums, mieli klientai – tokie atsakymai mus motyvuoja dirbti dar geriau!

Praeitą mėnesį atlikta klientų apklausa parodė, kad INVL klientai labiausiai vertina tai, ar konsultacijos metu gavo visą reikiamą informaciją ir atsakymus į iškilusius klausimus, ar buvo išgirsti ir suprasti jų poreikiai ir lūkesčiai, ar konsultantai išmanė savo darbą ir buvo kompetetingi. Bendras apklausos rezultatų balas net 4.7 iš 5.

INVL Klientų konsultavimo centro vadovė Rita Supranavičienė

„Dažnai gyventojai pas mus atvyksta ne tik norėdami įsigyti II ar III pakopos pensiją, bet tiesiog pasitarti savo finansiniais klausimais. Visada stengiamės įsiklausyti į savo klientus, kartu su jais padiskutuoti ir padėti priimti būtent jiems tinkamiausią sprendimą. Todėl tokios apklausos mums padeda suprasti, kaip jiems sekėsi, ar gavo informacijos, kurios tikėjosi, kuo galėtume padėti ateityje“, – sako „INVL Asset Management“ Klientų konsultavimo centro vadovė Rita Supranavičienė.

 

Primename, kad norėdami pasikonsultuoti jums rūpimais klausimais, tai galite padaryti:

  • internetu mūsų savitarnos portale
  • užsiregistruodami į vaizdo konsultaciją su mūsų specialistais
  • skambindami 8 700 55 959
  • užsukdami į mūsų biurus Vilniuje: Gynėjų g. 14, Kaune: Jonavos g. 7, B sektorius, Klaipėdoje: Minijos g. 19