INVL Logo

„MP Pension Funds Baltic“ po reorganizavimo taps „INVL Asset Management“

Kaip žinote, po septynerių metų sėkmingos veiklos Lietuvos rinkoje 2014 m. mėnesį strateginiu „MP Pension Funds Baltic“ investuotoju tapo viena didžiausių turto valdymo grupių Lietuvoje  – „Invalda INVL“. Praeitų metų pabaigoje „Invalda INVL“ taip pat įsigijo finansinę grupę „Finasta“, kuriai priklauso turto valdymo įmonė UAB „INVL Asset Management“ (anksčiau veikusi pavadinimu UAB „Finasta Asset Management“).

Siekdami tapti pirmaujančia, į klientus orientuota turto valdymo įmone regione, siūlančia plačiausią kaupimo ir investavimo priemonių pasirinkimą, atskiriame klasikinę bankininkystės veiklą ir jungiame tris specializuotas įmones (UAB „MP Pension Funds Baltic“, turto valdymo bendrovę „INVL Asset Management“ ir UAB „INVL fondai“).

2015 m. gegužės 25 d. Lietuvos bankas išdavė leidimą reorganizuoti UAB „MP Pension Funds Baltic“ ir perduoti pensijų fondų valdymą UAB „INVL Asset Management“.

Tad nuo šiol veiksime kaip UAB „INVL Asset Management“ ir būsime viena didžiausių specializuotų turto valdymo įmonių Lietuvoje: turėsime daugiau kaip 100 tūkst. klientų ir valdysime 250 mln. eurų turto. Reorganizavimo darbus planuojame užbaigti iki 2015 m. vasaros pabaigos. Trumpą vaizdo siužetą apie pokyčius kviečiame pažiūrėti čia.

Susijungdami išsaugosime ir sustiprinsime geriausias visų įmonių kompetencijas. Šis procesas naudingas visiems susijusiems su įmonių susijungimu, nes naujosios valdymo bendrovės struktūra bus patogesnė ir aiškesnė klientams, bus pasiūlyta daugiau kaupimo ir investavimo priemonių. Patyrę pensijų, investicijų fondų ir portfelių valdytojai sudarys vieną didžiausių komandų Baltijos šalyse.

Pensijų fondus valdysime remiantis modernia gyvenimo ciklo pensijų fondų koncepcija – klientai galės pasirinkti pensijų fondą pagal savo amžių, o artėjant pensijai galės palaipsniui mažinti investicijų riziką, keisdami pensijų fondą į labiau konservatyvų. Pasitelkdami dar didesnės valdytojų komandos pajėgas, kaip ir ankščiau pensijų fondus valdysime siekdami geriausio rizikos-grąžos santykio savo klientams.

Taip pat informuojame, kad proceso metu keisis visų UAB „MP Pension Funds Baltic“ valdomų pensijų fondų valdytojas – juo reorganizavimo sąlygų pagrindu taps UAB „INVL Asset Management“, kuri valdys arti 10 proc. Lietuvos pensijų fondų rinkos. Dėl valdytojo duomenų pasikeitimo keisis ir Jūsų pasirinkto pensijų fondo taisyklės.

Informuojame, kad dėl šių pokyčių kiekvienas UAB „MP Pension Funds Baltic“ valdomo pensijų fondo dalyvis turi teisę iki 2015 m. rugpjūčio 31 d. (imtinai) apsispręsti – ar toliau kaupti savo pensijai UAB „INVL Asset Management“, ar pasinaudoti savo teise pereiti į kitą pensijų kaupimo bendrovę be jokių atskaitymų. Jei kaupiate savanoriškai III-os pakopos pensijų fonde –  taip pat galite nutraukti pensijų kaupimo sutartį, nedarant jokių atskaitymų.

UAB „INVL Asset Management“ toliau valdys Jūsų pasirinktą pensijų fondą siekdama kuo geriausių rezultatų, nebent Jūs per anksčiau nurodytą laikotarpį sudarysite pensijų kaupimo sutartį su kita bendrove ar nutrauksite kaupimo III pakopos pensijų fonduose sutartį.

Siekiame kuo sklandesnės reorganizavimo eigos ir tikime, kad šie pokyčiai Jums bus naudingi. Užtikriname, kad įmonių veiklų jungimas neturės jokios neigiamos įtakos valdomų pensijų fondų veiklai, jų finansinei padėčiai ar jų dalyvių interesams, taip pat nepakeis Jūsų pensijų fondo investavimo politikos ir prisiimtos investavimo rizikos. Jūsų pensijų kaupimo sutarties sąlygos, teisės, numatytos Jūsų pasirinko pensijų fondo taisyklėse, išliks tokios pačios, todėl Jums papildomai niekur kreiptis nereikia.

Su parengtomis reorganizavimo sąlygomis, kitais su reorganizavimu susijusiais dokumentais  kviečiame susipažinti mūsų interneto puslapyje.

Susipažinti su pensijų fondų taisyklėmis ar gauti naujausią jų redakciją galite:

Papildoma informacija apie vykdomą reorganizavimą teikiama:

Pagarbiai,
UAB „MP Pension Funds Baltic“
Generalinis direktorius
Ramūnas Stankevičius