INVL Logo

„Montuotojo“ vadovu paskirtas N. Eidukevičius

Vienos didžiausių Lietuvoje pramoninės statybos ir metalo apdirbimo įmonės „Montuotojas“ vadovu paskirtas Nerijus Eidukevičius.

„Džiaugiamės, jog į „Montuotoją“ pavyko pritraukti aukščiausio lygio profesionalą, turintį vadovavimo didelėms įmonėms bei sudėtingų projektų įgyvendinimo patirties“, – sakė „Montuotojo“ valdybos pirmininkas ir didžiausio bendrovės akcininko – privataus kapitalo fondo „INVL Baltic Sea Growth Fund“ partneris Vidas Venckus.

N. Eidukevičius yra dirbęs finansų sektoriaus bendrovėse „Suprema“, „Hansa investments“, „Deloitte”, ūkio viceministru, vadovavęs bendrovėms „Tiltra Group“, „Kauno tiltai“, dirbęs Lenkijos infrastruktūros įmonės „Trakcja“ viceprezidentu.

„Šį iššūkį priėmiau matydamas „Montuotojo“ potencialą ir plėtros planus – sieksiu toliau stiprinti įmonę ir ją išauginti į regioninę sudėtingų pramoninių bei infrastruktūrinių projektų įgyvendinimo lyderę“, – sakė N. Eidukevičius.

2021 metais didžiausi „Montuotojo“ klientai buvo stambiosios Lietuvos pramonės ir krovos įmonės.

„INVL Baltic Sea Growth Fund“ valdo 88 proc. „Montuotojo“ akcijų.

Apie „INVL Baltic Sea Growth Fund

165 mln. eurų dydžio fondas „INVL Baltic Sea Growth Fund“ yra vienas iš didžiausių privataus kapitalo investicinių fondų Baltijos šalyse, kurio pagrindinis investuotojas yra Europos investicijų fondas (EIF).

EIF, kuris yra Europos investicijų banko dalis, įsipareigojo investuoti 30 mln. eurų, o šias investicijas remia Europos strateginių investicijų fondas, kuris yra Investicijų plano Europai arba Junkerio plano pagrindinė dalis. EIF taip pat įsipareigojo skirti išteklių iš Baltijos inovacijų fondo, „fondų fondo“ iniciatyvos, sukurtos bendradarbiaujant su Lietuvos, Latvijos ir Estijos vyriausybėmis. Iniciatyva siekiama padidinti kapitalo investicijas į Baltijos šalių mažas ir vidutines įmones, turinčias didelį augimo potencialą.

Fondas siekia suformuoti diversifikuotą portfelį, orientuodamasis į daugumos arba reikšmingos mažumos paketus ir investuodamas 10-30 mln. eurų į bendroves, turinčias didelį augimo potencialą bei gebančias veikti augančios pasaulinės konkurencijos sąlygomis.

Fondas orientuojasi į investicijas Baltijos šalyse ir tokiuose kaimyniniuose regionuose kaip Lenkija, Skandinavija ir Vidurio Europa. Fondas jau yra investavęs į keturias bendroves, veikiančias sveikatos priežiūros, inžinerinių paslaugų ir aplinkos tvarkymo  (plastiko perdirbimo ir atliekų surinkimo) srityse.

Fondą valdo viena pirmaujančių turto valdymo bendrovių Lietuvoje „INVL Asset Management“, kuri priklauso „Invaldos INVL“ grupei.

Apie „INVL Asset Management

„INVL Asset Management“ priklauso „Invaldai INVL“, vienai didžiausių turto valdymo grupių Baltijos šalyse. Šios grupės įmonės valdo pensijų ir investicinius fondus, alternatyvias investicijas, privataus kapitalo turtą, individualius portfelius bei kitas finansines priemones.

Grupės bendrovėms daugiau kaip 250 tūkstančių klientų Lietuvoje ir Latvijoje bei tarptautiniai investuotojai iki 2021 m. III ketv. pabaigos patikėjo valdyti virš 1,5 mlrd. eurų vertės turto. Nuo 1991 m. veikianti „Invalda INVL“ sukaupė 30 metų svarią patirtį valdydama privataus kapitalo turtą ir kurdama savo sričių pirmaujančius rinkos žaidėjus Baltijos šalyse ir Vidurio bei Rytų Europos regione.