INVL Logo

„INVL Technology“ pradeda platinti naują akcijų emisiją

Investicijų į informacinių technologijų verslus bendrovė „INVL Technology“ pradeda platinti naują daugiau kaip 20 mln. eurų akcijų emisiją. Lietuvos bankas pirmadienį patvirtino naujos akcijų emisijos prospektą.

Investuotojams siūloma 13,885 mln. vienetų naujų akcijų, kurios minimali kaina – 1,56 euro, o maksimali – 1,96 euro. Mažmeninių investuotojų paraiškos įsigyti naujos akcijų emisijos akcijų priimamos nuo birželio 10 iki 26 dienos per siūlymo organizatorių – banką „Finasta“. Instituciniai investuotojai bei asmenys, pageidaujantys įsigyti akcijų už daugiau kaip 50 tūkst. eurų, paraiškas galės teikti iki liepos 3 dienos. Planuojama, kad galutinė akcijų kaina bus paskelbta liepos 7 dieną, o dar liepą naujai išleistomis akcijomis bus pradėta prekiauti NASDAQ Vilnius biržoje.

 „Išplatinus akcijų emisiją, visą dėmesį planuojame skirti įmonių įsigijimams. Ieškome bendrovių, veikiančių verslas-verslui ar verslas-valstybė srityje, kurios norėtų augti ne tik vietos rinkoje, bet ir plėstis Rytų Afrikoje bei Pietryčių Azijoje“, – sakė „INVL Technology“ direktorius Kazimieras Tonkūnas.

Planuojama, kad „INVL Technology“ artimiausiu metu kreipsis į Lietuvos banką ir sieks uždaro tipo investicinės bendrovės (UTIB) licencijos bei savo esme taps panaši į investicinį fondą. Gavusi licenciją bendrovė, skirtingai nuo tradicinio privataus kapitalo fondo, išlaikys likvidumą, nes liks listinguojama NASDAQ Vilnius biržoje.

„INVL Technology“ valdomos įmonės 2014 metais nuosekliai gerino savo rezultatus. Bendra „INVL Technology“ portfelio įmonių apyvarta pernai išaugo 14 proc. iki 16,7 mln. eurų , o pelnas prieš palūkanas, mokesčius, amortizaciją ir nusidėvėjimą (EBITDA) – 39 proc. iki 1,8 mln. eurų.

Šiuo metu didžiausios „INVL Technology“ investicijos yra įmonės Lietuvoje, Norvegijoje, Tanzanijoje ir Ugandoje: verslo klimato gerinimo ir e-valdymo srityje veikianti NRD grupė, IT infrastruktūros paslaugas teikianti BAIP bei kibernetinės gynybos įmonė NRD CS. Įmonės veikia klasterio pagrindu ir įgyvendina bendrus projektus daugiau kaip 50-yje pasaulio šalių.

Dėl papildomos informacijos kreiptis:
Direktorius
Kazimieras Tonkūnas
8 698 23368
El. paštas [email protected]