INVL Logo

„Invalda INVL“ tapo tarptautinės organizacijos „Invest Europe“ nare

Viena pirmaujančių turto valdymo grupių Baltijos šalyse „Invalda INVL“ drauge su jai priklausančiomis įmonėmis „INVL Asset Management“ Lietuvoje bei Latvijoje tapo Europos privataus ir rizikos kapitalo sektoriaus bendroves bei investuotojus vienijančios organizacijos „Invest Europe“ pilnateise nare.
 
„Vertiname prisijungimą prie „Invest Europe“ kaip naują kokybinį žingsnį, kuris leis aktyviau įsitraukti į Europos privataus kapitalo rinką atsiremiant ne tik į mūsų patirtį, sukauptą per ketvirtį amžiaus veiklos Baltijos ir Europos šalyse, bet ir į šios organizacijos teikiamas galimybes“, – sakė „Invalda INVL“ prezidentas Darius Šulnis.
 
Europos šalių privataus ir rizikos kapitalo bei infrastruktūros sektoriams, taip pat jų investuotojams atstovaujančios „Invest Europe“ nariai siekia ilgalaikio investavimo į privačias bendroves prisidėdami ne tik kapitalu, bet ir inovacijomis ir ekspertize.
 
„Invest Europe“ taip pat siekia konstruktyviai prisidėti prie privataus kapitalo investicijų politikos formavimo Europoje. Organizacija atlieka rinkos tyrimus, dalijasi informacija su savo nariais. „Invest Europe“ taip pat prižiūri rinkos profesinius standartus, savo nariams keldama atskaitomybės, geros valdymo praktikos ir skaidrumo reikalavimus.
 
Tapdama „Invest Europe“ nare, „Invalda INVL“ įsipareigojo laikytis „Invest Europe“ elgesio kodekso, kuris apibrėžia privataus ir rizikos kapitalo rinkos principus.
 
Nuo 1991 m. veikianti „Invalda INVL“ kartu su vietos ir tarptautiniais investicijų partneriais įgyvendino daugybę įmonių įsigijimo ir pardavimo, kapitalo pritraukimo sandorių – jų bendra vertė viršija 1,2 mlrd. eurų. Grupė yra vertinama dėl reikšmingo indėlio į vietos kapitalo rinkos plėtrą.
 
„Invaldos INVL“ grupės įmonės valdo pensijų ir investicinius fondus, alternatyvias investicijas, individualius portfelius, privataus kapitalo bei kitas finansines priemones. Joms daugiau kaip 150 tūkstančių klientų Lietuvoje ir Latvijoje bei tarptautiniai investuotojai patikėjo 340 mln. eurų vertės turto.