INVL Logo

FMĮ „INVL Finasta“ valdybos pirmininku tapo Andrej Cyba

Gerovės valdymo paslaugas teikiančios FMĮ „INVL Finasta“ valdybos pirmininku tapo Andrej Cyba. Jis, gavus Lietuvos banko pritarimą, prie bendrovės valdybos prisijungė šių metų rugsėjo 27 dieną ir buvo išrinktas valdybos pirmininku. A. Cyba nuo šių metų rugpjūčio taip pat dirba vienos pirmaujančių turto valdymo bendrovių Lietuvoje „INVL Asset Management“ verslo plėtros vadovu. Bendrovės „INVL Finasta“ ir „INVL Asset Management“ priklauso vienai pirmaujančių turto valdymo grupių Baltijos šalyse „Invalda INVL“.

„Vertiname Andrejų Cybą kaip išskirtinių kompetencijų turintį profesionalą, tad tikime, kad jis sukauptomis žiniomis ir patirtimi efektyviai prisidės prie mūsų bendrovių verslo plėtros“, – sakė „Invaldos INVL“ grupės prezidentas Darius Šulnis.

„Tikiu, kad investicijų valdymo sritis turi didelį potencialą Lietuvoje, tad džiaugiuosi galėdamas vėl prisijungti prie  „Invaldos INVL“ grupės turto valdymo bendrovių ir aktyviai tęsti veiklą šioje srityje“, – sakė A. Cyba.

Daugiau kaip 12 metų vadovaujamo darbo patirtį turto valdymo, finansinio tarpininkavimo bei kapitalo pritraukimo, bankininkystės ir gamybos srityse sukaupęs A. Cyba karjerą pradėjo 2004 m. FMĮ „Finasta“ finansų analitiko pozicijoje.

2008–2009 m. „Invaldos“ grupės įmonėse dirbo privataus kapitalo investicijų srityje, o po „Finastos“ grupės įmonių pardavimo tapo „Finasta Asset Management“ generaliniu direktoriumi.

2011 m. A. Cyba tapo AB bankas „Finasta“ valdybos nariu, kuravo finansinio tarpininkavimo ir iždo veiklas, o 2015 m. išrinktas banko „Finasta“ valdybos pirmininku. 2016 m. taip pat dirbo „Invaldos INVL“ komandoje kaip prezidento patarėjas. A. Cyba yra įgijęs vadybos ir verslo administravimo bakalauro laipsnį Vilniaus universitete, turi generalinę finansų maklerio licenciją.

FMĮ „INVL Finasta“ teikia į individualius kliento poreikius orientuotas investicines paslaugas. „INVL Asset Management“ valdo pensijų ir investicinius fondus, investicinius portfelius, privataus kapitalo turtą.

AB „Invalda INVL“ yra viena pirmaujančių turto valdymo grupių Baltijos šalyse, veikianti nuo 1991 metų. Grupei priklausančios įmonės Lietuvoje ir Latvijoje valdo daugiau kaip 20 investicinių, nekilnojamo turto ir pensijų fondų (antros ir trečios pakopos), alternatyvias investicijas, individualius portfelius, privataus kapitalo bei kitas finansines priemones. Daugiau kaip 170 tūkstančių klientų Lietuvoje ir Latvijoje bei tarptautiniai investuotojai yra patikėję grupės bendrovėms virš 370 mln. eurų vertės turto. „Invalda INVL“ akcijomis vertybinių popierių biržoje NASDAQ Baltic prekiaujama nuo 1995 metų.