INVL Logo

Mokausi plaukti saugiai

Tėvai turi pakankamai rūpesčių, ir nėra momentų, kai tėvai negalvotų apie savo vaikus ir jų saugumą. Mes džiaugiamės, kad jūsų vaikui galime pasiūlyti saugias ir naudingas plaukimo pamokas.

Visi vaikai, dalyvaujantys vaikų plaukimo pamokose, nurodytose Akcijos taisyklėse, gali dalyvauti „INVL Life“ akcijoje „Mokausi plaukti saugiai“ ir įvykus nelaimingam atsitikimui plaukimo pamokos metu gauti išmoką dėl patirtos traumos.

Maksimali galima išmoka yra 5 000 Eur.

Konkreti išmoka priklauso nuo traumos sunkumo ir yra apskaičiuojama bei išmokama akcijos taisyklėse nustatyta tvarka.

Akcija vyksta 2022 m. rugsėjo 19 d. – 2023 m. birželio 30 d.                                                                                                 

Daugiau informacijos: Akcijos taisyklės

Išreiškus sutikimą dėl tiesioginės rinkodaros, gausite dovanų –  traumų apsaugą vaikui plaukimo stovyklos ar pamokų metu. Jeigu pageidaujate dalyvauti „INVL Life“ skelbiamoje akcijoje „Mokausi plaukti saugiai“, kviečiame jus užpildyti žemiau esantį sutikimą.

Tėvų (globėjų) sutikimas dėl dalyvavimo akcijoje „Mokausi plaukti saugiai“:

  1. Patvirtinu, kad su „INVL Life“, UADB (įmonės kodas 305859887, buveinės adresas Gynėjų g. 14, Vilnius), toliau – „INVL Life“ akcijos „Mokausi plaukti saugiai“ taisyklėmis: Akcijos taisyklės plaukimo pamokų 2022 09 13, susipažinau ir jas supratau;
  2. Esu informuotas, kad „INVL Life“ tvarko akcijoje dalyvaujančio nepilnamečio vaiko ir tėvų (globėjų) asmens duomenis, pateiktus šioje sutikimo formoje:
    2.1. Tėvų (globėjų) asmens duomenys (vardas, pavardė, el. paštas, tel. nr.) tvarkomi identifikavimo įvykus nelaimingam atsitikimui ir tiesioginės rinkodaros tikslais 2 metus nuo registracijos arba sutikimo atšaukimo momento. Daugiau informacijos apie tai, kaip tvarkomi asmens duomenys, pateikiama Privatumo politikoje, kuri skelbiama interneto svetainėje, adresu https://www.invl.com/invl-life-privatumo-politika/;
    2.2. Nepilnamečio vaiko asmens duomenys (vardas, pavardė, gimimo data) tvarkomi akcijos galiojimo laikotarpiu identifikavimo įvykus nelaimingam atsitikimui ir pagal akcijos sąlygas nustatytos piniginės išmokos išmokėjimo tikslais.

Pateikdamas duomenis ir paspausdamas mygtuką DALYVAUTI, sutinkate, kad „INVL Life“ tvarkytų tėvų (globėjų) asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais ir į jus kreiptųsi „INVL Life“ darbuotojai ar įgalioti atstovai telefonu (įskaitant skambučius ir SMS) arba el. paštu, su tikslu teikti reklaminę informaciją apie pasiūlymus, nuolaidas, naujus produktus ir pan. Jūsų sutikimas galios 2 metus nuo registracijos arba sutikimo atšaukimo momento. Šį sutikimą bet kada galite atšaukti tel. 8 700 55959 arba el.paštu draudimas@invl.com.

 

 

 

Užpildykite sutikimo formą

  • VAIKO DUOMENYS

  • ATSTOVAUJAMAS (-A) TĖVŲ (GLOBĖJŲ)