Jaunumi

Par alternatīvā ieguldījumu apakšfonda “Core Property fund” likvidāciju

Saskaņā ar  IPAS “INVL Asset Management” lēmumu nolemts likvidēt slēgtā alternatīvo ieguldījumu fonda “Riga Property Fund“ apakšfondu “Core Property fund”. Apakšfonda likvidācija pabeigta 2018. gada 28. februārī. Pēc apakšfonda likvidācijas “Riga Property Fund“  turpina darbību ar vienu apakšfondu “Urban Development subfund”.

Pētījums: tikai viens cilvēks no sešiem plāno savas finanses

Uzsākot jaunu gadu, mēs parasti izvirzām sev jaunus mērķus. Kāds apņemas pievērsties sportam, kāds atmest nelāgu ieradumu, kāds - apgūt kaut ko jaunu un aizraujošu. Savukārt finanšu eksperti jaunā gada darāmo lietu sarakstam iesaka pievienot arī tādus svarīgus punktus kā savu finanšu plānošana un iekrājumu veidošana.

“Invalda INVL” grupa Latvijas tirgū piedāvā jaunu pasīvās pārvaldīšanas pensiju 2.līmeņa plānu “INVL INDEX DIRECT”

Piedāvājot Latvijā šobrīd zemāko komisijas maksu par pensiju 2. līmeņa indeksa plāna pārvaldīšanu, kā arī piešķirot iespēju kļūt par akcionāru katram jaunajam plāna dalībniekam, trešdien, 16. augustā, Baltijā lielākā neatkarīgā pensiju pārvaldes grupa “Invalda INVL” prezentēja jaunu pasīvās pārvaldīšanas pensiju 2.līmeņa plānu INVL INDEX DIRECT.  
 

Darba laiks maija svētkos

Cien.klienti,

vēlamies jūs informēt, ka IPAS "INVL Asset Management" un AS "INVL Atklātais pensiju fonds" birojs Rīgā, Smilšu ielā 7-1, būs slēgts 1., 4. un 5.maijā, savukārt 13.maijs būs darba diena, no 8.30-16.30.

“INVALDA INVL” pievienojas starptautiskajai asociācijai “INVEST EUROPE”

“Invalda INVL”, viena no vadošajām aktīvu pārvaldības grupām Baltijas reģionā, kopā ar “INVL Asset Management” meitas uzņēmumiem Lietuvā un Latvijā, ir kļuvušas par pilntiesīgu “Invest Europe” dalībnieci, kas ir organizācija, kas apvieno Eiropā privātā kapitāla un riska kapitāla nozares un  investorus.  

"Core Property Fund" apvienots ar "Riga Property Fund"

2016.gada 1.augustā, atbilstoši Finanšu un kapitāla tirgus komisijas atļaujai, IPAS "INVL Asset Management" ir veikusi  tās pārvaldīto slēgto alternatīvo ieguldījumu fondu „Core Property Fund” un „Riga Property Fund” apvienošanu. 

IPAS “INVL Asset Management” palielina pamatkapitālu

Latvijā vienīgais neatkarīgais, jeb bankas struktūrās neietilpstošais, pensiju fondus pārvaldošais uzņēmums, IPAS “INVL Asset Management”, kas pārvalda Valsts fondētās pensijas shēmas (pensiju 2.līmeņa) ieguldījumu plānus “INVL Konservatīvais 58+”, “INVL Komforts 47+” un “INVL Ekstra 16+”, ir palielinājis pamatkapitālu līdz 1 miljonam eiro.

Informācija par ieguldījumu fondu pārrobežu apvienošanu

Saņemot atbilstošo uzraugošo institūciju atļauju, IPAS ”INVL Asset Management” (turpmāk Fonda pārvaldnieks) paziņo par uzņēmuma pārvaldīto ieguldījumu fondu pārrobežu apvienošanu.
 
Latvijā reģistrētais atvērtais ieguldījumu fonds “Finasta Obligāciju fonds un atvērtais ieguldījumu fonds “Finasta Sabalansētais fonds” tiks iekļauts Lietuvā reģistrētā harmonizētajā atvērtā ieguldījumu fonda “Finasta Umbrella Fund” – “Finasta Emerging Europe Bond” Apakšfonds (ISIN: LTIF00000468) - sastāvā. 

Par atvērtā ieguldījumu fonda „Baltic Index Fonds” likvidāciju

IPAS "INVL Asset Management", saņemot Finanšu un kapitāla tirgus komisijas atļauju, no 2015.gada 10.septembra ir uzsākusi atvērtā ieguldījumu fonda "Baltic Index fonds"  (ISIN LV0000400034) (turpmāk - Fonds) likvidāciju.
 
Sakarā ar likvidācijas uzsākšanu no 2015. gada 10.septembra tiek apturēta "Baltic Index fonds" ieguldījumu apliecību atpakaļpirkšana.