INVL Logo

Investavimo strategija

Siekiame atverti kapitalo rinkų potencialą, klientui pasirenkant priimtiną rizikos ir grąžos santykį įvairiose investicinėse kryptyse.

Susitelkiame į tas investicijas ir regionus, kuriuos gerai išmanome, be to, siekiame nuolat gilinti savo žinias. Ir džiaugiamės, galėdami pasitelkti pasaulyje patikrintus sprendimus.

Siekdami palankesnio rizikos ir grąžos balanso ilguoju laikotarpiu, taikome šiuolaikinę Index PLUS investavimo strategiją.

 

INDEX PLUS
Akcijose Obligacijose
Didesnę turto dalį investuojame efektyviai sekdami rinkas:

  •  Renkamės pigius ir efektyvius biržoje prekiaujamus fondus (angl. exchange-traded funds, ETF) ir indekso fondus. Gautas naujas klientų lėšas nedelsiant ir reguliariai investuojame į šiuos fondus.
  •  Mūsų pasirinkti indeksai pasižymi tuo, kad jie apima bene didžiausią valstybių ir įmonių kiekį.

 

Matydami pasaulines tendencijas pasaulio pensijų, patikos fonduose (angl. endowment) ar kitur suprantame, jog vien tik sekti indeksus nepakanka. Todėl atliekame veiksmus „plius“ :

  •  Strategiškai paskirstome pinigus į privačias alternatyvias investicijas dėl bendro portfelio geresnio rizikos/grąžos santykio.
  •  Pasinaudojame namų regiono išmanymu ir išnaudojame čia atsirandančias galimybes uždirbti papildomą grąžą.
  •  Atliekame retus, tačiau kuo tikslesnius taktinius sprendimus, išskirdami regioną, sektorių ar rizikos lygį, kai įžvelgiame perteklinį optimizmą ar pesimizmą, nebijodami rinktis priešingą kelią, tačiau visada prisimindami, kad ilgalaikė investicijų kryptis yra viena – į viršų.
Aktyviai investuojame į pavienių valstybių ir įmonių obligacijas, kurios, mūsų manymu:

  • Uždirbs ne mažesnę grąžą nei lyginimasis indeksas ar jį atkartojantys pasyvūs investavimo instrumentai.
  • Minimizuos galimą vertės kritimą dėl nepalankių aplinkos sąlygų.

 

Sujungiame skirtingų rizikų (investicinio ir neinvesticinio reitingo; valstybių ir įmonių) obligacijas, stengiantis nepadidinti rizikos, bet padidinti tikėtiną grąžą.

 

Investuojame į viešose rinkose neprieinamas galimybes – alternatyvų turtą, tokį kaip privačią skolą.

 

Atsakingo investavimo politika

Dirbdami investicijų grupėje „INVL“ tikime, kad aplinkos, socialiniai ir valdysenos (angl. environmental, social and governance, ESG) veiksniai yra neatskiriama modernaus investicinio proceso dalis. Mes siekiame atrasti ir paremti progresyviausius tvarius verslus ir tikime, kad jie suteiks didžiausią ilgalaikę naudą mūsų investuotojams.

INVL Atsakingo investavimo politiką galite rasti čia