INVL Logo

Kaip sudaryti 3 pakopos pensijų kaupimo sutartį, kaupiant su darbdaviu?

Jei norite pradėti kaupti su darbdaviu, eikite į INVL savitarnos svetainės registracijos langą –  savitarna.invl.com/registracija ir pasirinkite registracijos būdą: Smart-ID, M.parašas arba ‘Nuotoliniu būdu’. Atkreipiame dėmesį, kad užsiregistruoti galite tik su kvalifikuota Smart-ID paskyra (daugiau informacijos apie Smart-ID rasite čia):

  1. Laukeliuose įrašykite prašomus duomenis (priklausomai nuo pasirinkto registracijos būdo):

 

 

2. Patvirtinkite registraciją savo mobiliajame įrenginyje, jei naudojatės m.parašu arba Smart-ID. Jei naudojatės identifikacija nuotoliniu būdu, pasitikrinkite savo nurodytą el.paštą ir tęskite identifikaciją. Pilną procesą, kaip vyksta identifikacija nuotoliniu būdu, galite rasti ČIA.

3. Sėkmingai atlikę identifikaciją, susipažinkite su Elektroninių paslaugų naudojimo sąlygomis ir patvirtinkite, kad su jomis sutinkate.

4. Sekančiame žingsnyje pasirinkite, kad norite sudaryti 3 pakopos pensijų sutartį ir pasirinkite fondą, kuriame norite kaupti:

 

 

5.  Suveskite kontaktinius duomenis:

 

6. Supildykite informacija apie Jūsų gaunamas pajamas:

7. Supildykite duomenis, jei esate politiškai pažeidžiamas asmuo.

8. Atsakykite kelis papildomus klausimus

9. Patvirtinkite supildytų duomenų tikrumą:

10. Nurodykite, ar norėsite į pensijų fondą pervesti fiksuotą sumą kiekvieną mėnesį bei nurodykite, kas mokės įmokas. Jei nuspręsite kaupti fiksuotą sumą periodiškai, iškart galite sudaryti e.sąskaitą. Gavę pirmąją e.sąskaitą, prisijunkite prie Jūsų banko elektroninės bankininkystės sistemos ir užsisakykite automatinį e.sąskaitos apmokėjimą. Kaip tai padaryti rasite: https://www.invl.com/lit/lt/pensijos/e-saskaita:

 

 

11. Peržiūrėkite sutarties informaciją ir pasirašykite:

 

12. Sveikiname sėkmingai sudarius sutartį!

Turite daugiau klausimų? Rašykite mums el. paštu [email protected] arba skambinkite telefonu 8 700 55 959.
INVL komanda