INVL Logo

Kaip sudaryti 3 pakopos pensijų kaupimo sutartį ir tapti INVL klientu?

Jei esate naujas klientas, eikite į INVL savitarnos svetainės registracijos langą –  savitarna.invl.com/registracija ir pasirinkite registracijos būdą ‘Nuotoliniu būdu’ (jei nesinaudojate mobiliuoju parašu arba „Smart-ID“ programėle):

  1. Laukeliuose įrašykite savo vardą, pavardę, el. pašto adresą, susikurkite slaptažodį ir spauskite „Pradėti“:

 

2. Pasitikrinkite registracijos formoje nurodytą el. paštą ir paspauskite gautą nuorodą, kad pradėtumėte identifikaciją.

Pilną procesą, kaip vyksta identifikacija nuotoliniu būdu, galite rasti ČIA.

3. Sėkmingai atlikę identifikaciją, susipažinkite su Elektroninių paslaugų naudojimo sąlygomis ir patvirtinkite, kad su jomis sutinkate.

4. Sėkmingai atlikę identifikaciją, pasirinkite, kad norite sudaryti 3 pakopos pensijų sutartį ir pasirinkite fondą, kuriame norite kaupti:

 

 

5.  Atsakykite į pateiktus klausimus:

 

 

6.  Suveskite kontaktinius duomenis:

 

 

7. Nurodykite, ar norėsite į pensijų fondą pervesti fiksuotą sumą kiekvieną mėnesį bei nurodykite, kas mokės įmokas. Jei nuspręsite kaupti fiksuotą sumą periodiškai, iškart galite sudaryti e.sąskaitą. Gavę pirmąją e.sąskaitą, prisijunkite prie Jūsų banko elektroninės bankininkystės sistemos ir užsisakykite automatinį e.sąskaitos apmokėjimą. Kaip tai padaryti rasite: https://www.invl.com/lit/lt/pensijos/e-saskaita:

 

8. Peržiūrėkite sutarties informaciją ir pasirašykite:

 

 

Sveikiname tapus INVL klientu!

Turite daugiau klausimų? Rašykite mums el. paštu [email protected] arba skambinkite telefonu 8 700 55 959.

INVL komanda