INVL Logo

Leiskite darbdaviui pasirūpinti Jūsų ateitimi

Ar žinojote, kad darbdavys gali tapti partneriu, investuojančiu į Jūsų ateitį? Užsiregistruokite konsultacijai ir sužinokite viską apie pensijos kaupimą su darbdaviu.

Sužinokite kaip

Registruokitės į nemokamą konsultaciją jums patogiausiu būdu

  • Paspausdami mygtuką „Registruotis“, sutinkate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys būtų naudojami susisiekti dėl konsultacijos. Remiantis bendrovės privatumo politika, šie duomenys bus tvarkomi dvejus metus. Savo sutikimą galėsite bet kada atšaukti, susisiekdami su mumis tel. 8 700 55959

Paprasta pasiekti savo tikslus

Kaupti pensijai su darbdaviu – paprasčiau nei galėtų pasirodyti. Jums nieko nereikia daryti, tiesiog pasirašyti III pakopos pensijos sutartį. O jei  iškiltų klausimų –  atsakysime Jums patogiu būdu, tereikia užsiregistruoti į konsultaciją.

Kuo ypatingas kaupimas per darbdavį?

Praktiška

Darbdaviui nusprendus pakelti atlyginimą ar skirti premiją, ši suma būtų apmokestinama. Priešingai vyksta darbdaviui rūpinantis Jūsų ateitimi ir pervedant įmokas į pensijų fondus, kuomet mokesčiai nėra skaičiuojami. Pasirinkus kaupimą pensijai su darbdaviu, dėl neskaičiuojamų mokesčių, Jūs gausite didesnę sumą į savo III pakopos pensijų fondą nei gautumėte prieš tai aukščiau minėtais būdais.

Darbdaviui nusprendus darbuotojo skatinimui skirti 168 eurus, štai kaip pasiskirstytų ši suma skiriant priedą prie atlyginimo arba mokant įmoką į III pakopos pensijų fondą:

 

*Tokia nauda yra galima dėl to, kad įmokoms į pensijų fondus netaikomi mokesčiai, taikomi išmokant priedą prie atlyginimo. Šios mokesčių lengvatos galioja, jeigu į pensijų fondą sumokėta suma neviršyja 25% darbuotojui apskaičiuotų su darbo santykiais susijusių pajamų. Skaičiavimuose nevertintas NPD. Atkreipiame dėmesį, kad darbdavio darbuotojo naudai mokamos pensijų įmokos neturėtų būti mokamos vietoj atlyginimo už atliekamą darbą ar būti darbo užmokesčio sudedamąja dalimi. Daugiau apie tai galite sužinoti čia.

Įmokos priklauso Jums

Sutarties valdytojas yra pats darbuotojas. Vadinasi, vos tik darbdavio pervesta įmoka pasiekia Jūsų pensijų fondo sąskaitą, šie pinigai priklauso Jums. Tai reiškia, kad pakeitus darbovietę, iš jos išėjus ar darbdaviui nutarus įmokų nebemokėti, Jūs nuspręsite, ką daryti toliau. Pavyzdžiui, kaupti savarankiškai arba su nauju darbdaviu. Jokių įsipareigojimų. Beje, III pakopos pensija yra paveldima.

 

 

Dėl ko kaupti papildomai?

Skaičiuojama, kad pasiekę pensinį amžių darbuotojai iš „Sodros“ gaus tik iki 30% buvusio atlyginimo. 2022 m., turint būtinąjį darbo stažą vidutinė „Sodros“ senatvės pensija siekė vos 487 eurus. Dabar maksimali „Sodros“ pensija yra 978 eurai, net jei uždirbate 10 000 Eur/mėn. Kaupdami II pakopoje, gautumėte iki 50% buvusio atlyginimo. INVL finansų ekspertai rekomenduoja, kad pensijos dydis apimtų 70-80% buvusių pajamų. Šį skaičių galite pasiekti būtent kaupdami visose trijose pakopose, o kaupdami su darbdaviu galėtumėte sukaupti net 68% daugiau.

Skaičiavimo prielaidos: Kaupiama 30 metų su 5% grynąja grąža. Atsiskaitymo ar kiti mokesčiai nėra taikomi. GPM lengvata investuojama kartu su metinėmis įmokomis. NPD nėra taikomas, skaičiuojama visa darbo vietos kaina, įskaičiuojant ir darbdavio sumokamus mokesčius.
68% nauda yra galima dėl to, kad įmokoms į pensijų fondus netaikomi mokesčiai, taikomi išmokant priedą prie atlyginimo. Šios mokesčių lengvatos galioja, jeigu į pensijų fondą sumokėta įmoka neviršija 25% darbuotojui apskaičiuotų su darbo santykiais susijusių pajamų. Atkreipiame dėmesį, kad darbdavio darbuotojo naudai mokamos pensijų įmokos neturėtų būti mokamos vietoj atlyginimo už atliekamą darbą arba būti užmokesčio sudedamąja dalimi. Daugiau apie tai galite sužinoti čia. Kaupiant pensijų fonduose yra prisiimama investavimo rizika, o praeities investicijų rezultatai negarantuoja tokių pačių rezultatų ir pelningumo ateityje.

Nuo ko pradėti ir kaip viskas vyksta?

Užpildykite formą. Susisieksime su Jumis ir išsamiai pristatysime kaupimą pensijai su darbdaviu.

Darbdaviui esame parengę visą reikalingą informaciją apie programos įgyvendinimą. Užsiregistruokite ir pasidalinsime ja.

Jūsų darbdavys jau svarsto apie kaupimą? Kaupkite drauge su mumis, bendradarbiaujame su daugiau nei 1000 įmonių. Susisiekite su mumis.

Į visus Jūsų klausimus asmeniškai atsakys:

Rūta Stanaitytė

Ryšių su verslo klientais vadovė

ruta.stanaityte@invl.com 

+370 687 93984

Orinta Januškienė​

Verslo klientų projektų vadovė

orinta.januskiene@invl.com

+370 617 99721

Deimantė Mėlinienė

Verslo klientų projektų vadovė

deimante.meliniene@invl.com 

+370 612 76144