Susisiekite:
Šioje interneto svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies). Jei sutinkate, prašome paspausti mygtuką „Sutinku“.
Savo pasirinkimą galite bet kuriuo metu atšaukti, pakeisdami interneto naršyklės nuostatas ir ištrindami išsaugotus slapukus. Skaityti daugiau.

Ateities kainos gali priblokšti

Kas nutinka, kai mieste atsiduria pardavimo automatas su ateities kainomis?
Pamatykite patys.

Žiūrėkite eksperimentą

Pasirūpinkite savo ateitimi

Registruokitės į nemokamą konsultaciją jums patogiu būdu

Paspausdami mygtuką „Registruotis“, sutinkate, kad jūsų pateikti asmens duomenys būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais/susisiekti dėl konsultacijos. Remiantis bendrovės privatumo politika, šie duomenys bus tvarkomi vienerius metus. Savo sutikimą galėsite bet kada atšaukti, susisiekdami su mumis tel. 8 700 55959

Kodėl limonadas toks brangus?

Kodėl limonadas toks brangus?

Kuo didesnė paklausa, tuo didesnė pasiūla. Ir žinoma – kaina. Skaičiuojama, kad dėl infliacijos per 30 metų prekių ir paslaugų kainos gali padvigubėti (Europos Komisijos prognozuojama infliacija Lietuvai 2020 metais – 2,2 proc.). Taigi, ką už tą pačią pinigų sumą galite nusipirkti šiandien, negalėsite vėliau. Todėl svarbu ne tiesiog taupyti pinigus, bet ir auginti jų vertę investuojant. Tai galite daryti kaupdami INVL pensijų fonduose.

Pradėti kaupti galite kad ir nuo 10 Eur/mėn.

Tai kas tas investavimas?

Jeigu viskas apie finansus ir finansinę ateitį atrodo painu ir sudėtinga – kreipkitės į INVL konsultantus. Viską, ką reikia žinoti apie infliaciją, pensiją, fondus ir kitas detales, jie papasakos paprastai ir aiškiai. Skambinkite, rašykite ar tiesiog užsukite.

Kodėl verta pradėti kaupti būtent dabar?

Sutaupyta pinigų suma priklausys ne tik nuo investuotos sumos ir investavimo rezultatų, kurie yra susiję su rizikomis, bet ir nuo to, kada pradėsite investuoti. Todėl norint sukaupti kuo daugiau, protingiausia pradėti kuo anksčiau. Jei kas mėnesį investuotumėte po 65 Eur, o vidutinė metinė grąža būtų 5 proc., štai kiek sukauptumėte:

15 600 €
11 117 €
26 717 €
Agnė investavo 20 metų
23 400 €
30 697 €
54 097 €
Tomas investavo 30 metų
31 200 €
67 991 €
99 191 €
Inga investavo 40 metų
Investuota suma
Investicinė grąža

Kas mėnesį investuota suma – 65 eurai. Vidutinė metinė grąža – 5%. Skaičiavimai atlikti „Moneysmart“ skaičiuokle, pagrįsti teoriniais modeliais.

Ekspertės žodis

„Investuojant uždarbis didėja dėl papildomo efekto, vadinamo sudėtinėmis palūkanomis. Jis veikia taip, kad kuo ilgiau kaupiama rinkoms kylant, tuo didesnę dalį sukauptoje sumoje sudaro uždirbtos palūkanos. Taip yra dėl to, kad investuojamos ir šios palūkanos, tad per ilgą laiką kaupiama suma pradeda augti ne tik nuo įmokų, bet ir nuo palūkanų uždarbio. Taip sparčiau pasiekiami finansiniai tikslai ir pensijai reikalinga suma.“

Dr. Dalia Kolmatsui
INVL Pensijų fondų ir mažmeninių pardavimų padalinio vadovė

Kodėl verta kaupti pensijų fonduose?

Ori pensija

Ilgalaikis investavimo efektas leidžia tikėtis aplenkti infliaciją ir sukaupti daugiau, nei tiesiog taupant. Kai kyla rinkos, susikaupia vis daugiau lėšų, kurios uždirba palūkanas, tad suma pradeda augti ne tik nuo įneštos sumos, bet ir nuo palūkanų uždarbio.

Kuo anksčiau pradėsite kaupti ir kuo ilgiau tai darysite, tuo daugiau galite sukaupti pensijai.

Prisideda valstybė

Vien dėl to, kad kaupiate II ir III pensijų pakopose, valstybė suteikia lengvatų. Maksimaliai kaupiantiems II pakopoje, valstybė per metus prideda daugiau kaip 200 €. Kaupiantys pensijai III pakopoje gali susigrąžinti net iki 300 € gyventojų pajamų mokesčio per metus.

Perinvestuojant susigrąžintą GPM ir metinei grąžai po mokesčių siekiant 5 %, valstybės indėlis jūsų pensijų kaupimui per 30 metų siektų iki 33 000 €.

Paveldima

Visos pensijų fonduose esančios lėšos yra paveldimos. Išėjus į pensiją, fonduose sukauptą turtą ar jo dalį taip pat bus galima paveldėti.

Paveldėjimas priklausys nuo pensijų pakopos, fonde sukauptos sumos ir žmogaus pasirinkto išmokų būdo.

Viskas atrodo sudėtinga?

Susisiekite su mūsų konsultantais, kurie papasakos apie visas pensijos kaupimo detales.

Norite pradėti kaupti dabar pat?

Tai galite padaryti susikūrę paskyrą internetu INVL savitarnoje.

Svarbu žinoti

Aukščiau pateikiama šiuo metu 2,60 EUR kainuojančio imitacinio produkto prognozuojama kaina 2050 metais, darant prielaidą, kiek ji pasikeis, jei per šį laikotarpį vidutinė metinė infliacija sieks 2,2 proc. (prognozuojama infliacija Lietuvai 2020 metais pagal Eurostat).

Dalyvaudami III pakopos pensijų fonduose, Jūs turėsite mokėti pasirinkto pensijų fondo taisyklėse nustatytus mokesčius. Lėšos, kaupiamos pensijų fonde, yra investuojamos vadovaujantis pensijų fondo taisyklėse nustatyta investavimo strategija. Kaupiant pensijų fonduose Jūs prisiimate investavimo ir su investavimu susijusią riziką. Pensijų fondo vieneto vertė gali tiek kilti, tiek kristi, Jūs galite atgauti mažiau nei investavote. Pensijų fondo praeities rezultatai negarantuoja tokių pačių rezultatų ir pelningumo ateityje. Praėjusio laikotarpio rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis. Likus septyneriems ir mažiau metų iki pensijos, siūlome apsvarstyti investavimą į konservatyvaus investavimo pensijų fondą (INVL STABILO III 58+ / INVL Stabilus).

Prieš priimdami sprendimą investuoti, turite patys ar padedami investicijų konsultantų įvertinti visas su investavimu susijusias rizikas ir susipažinti su pensijų fondo taisyklėmis, kurios yra neatsiejama papildomo savanoriško pensijų kaupimo sutarties dalis.

Pensijų išmokos fondo dalyvio pasirinkimu gali būti mokamos šiais būdais: išmokant vienu kartu (vienkartine Pensijų išmoka), reguliariai dalimis – periodine Pensijų išmoka (reguliariai dalimis konvertuojant Pensijų sąskaitoje įrašytus Fondo vienetus į pinigus ir juos išmokant), nuperkant anuitetą gyvybės draudimo įmonėje, vykdančioje gyvybės draudimą.

Visa išdėstyta informacija yra reklaminio pobūdžio, kuri negali būti interpretuojama kaip rekomendacija, pasiūlymas ar kvietimas kaupti lėšas „INVL Asset Management“ valdomuose pensijų fonduose. Pateikiama informacija negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas. Nors šios reklaminio pobūdžio informacijos turinys yra pagrįstas šaltiniais, kurie yra laikomi patikimais, „INVL Asset Management“ nėra atsakinga už šios informacijos netikslumus, pasikeitimus, taip pat ir nuostolius, kurių gali atsirasti, kai investicijos grindžiamos šia informacija.