INVL Logo

Pradėkite kaupti šiemet ir susigražinkite pinigus kitąmet

Pasinaudokite GPM lengvata ir susigrąžinkite dalį į III pakopos pensijų fondus įmokėtos sumos. Jums tereikia dar šiemet pradėti kaupti III pakopos pensiją ir kitais metais deklaravę 2020 metų pajamas jau galėsite susigražinti dalį pinigų.

Lengvata galite pasinaudoti įmokų sumai, ne didesnei nei 1 500 EUR ir neviršijančiai 25% Jūsų apmokestinamųjų pajamų. Nuo skirtos kaupimui sumos, kuriai taikoma lengvata, valstybė Jums grąžins net iki 20%**.

Kiek jau sukaupėte?

Pasidomėkite pensijų fondų kaupimo rezultatais INVL savitarnoje. Ar Jūsų įmokų užteks parūpinti norimai pensijai? Galbūt reikia didinti metines pensijų kaupimo įmokas iki 1500 € ir gauti didžiausią įmanomą – 300 € vertės lengvatą? Perveskite papildomą įmoką į savo pensijų fondą dar šiemet ir susigrąžinkite daugiau.

Už ką galima gauti lengvatą?

GPM lengvatą galite gauti už III pakopos pensijų fondo, II pakopos pensijų fondo įmokas, viršijančias 3 proc. asmens pajamų, gyvybės draudimo, studijų įmokas, būsto kredito palūkanų bei būsto lizingo įmokas, išlaidas būsto remontui, lengvųjų automobilių remontui, nepilnamečių vaikų priežiūros paslaugoms***.

Susigrąžinti dalį GPM įmokos galite mokėdami ne tik už save, bet ir sutuoktinį, vaikus iki 18 metų bei vyresnius neįgalius vaikus.

Lengvatos pinigus galite:

  • išleisti kasdienėms prekėms.

ARBA

  • Reinvestuoti į pensijų fondą, taip padidinant įmokų sumą pensijų fonde.

 

Jei kyla klausimų dėl GPM lengvatos – visuomet laukiame Jūsų skambučio ar el. laiško.

8 700 55 959[email protected]

 

_________________________________

*Pavyzdyje nurodomas susigrąžinamos lengvatos dydis įvertinus, kad gyventojo pajamos yra apmokestinamos 20% GPM tarifu. Jei gyventojo pajamos yra apmokestinamos kitokio dydžio GPM tarifu, susigrąžinamos lengvatos dydis gali didėti arba mažėti.

**Bendra iki metų pabaigos sumokėtų visų įmokų / išlaidų, už kurias galima susigrąžinti sumokėtą pajamų mokestį, suma gali būti ne didesnė kaip 25 proc. gyventojo metinių apmokestinamųjų pajamų, (vertinama pagal pajamas prieš mokesčių sumokėjimą), tačiau bendra gyvybės draudimo ir pensijų kaupimo įmokų (tiek II, tiek III pakopos) suma bet kuriuo atveju negali būti didesnė kaip 1 500 EUR.

***galioja tik iki 2008-12-31 sudarytoms būsto kredito sutartims.

Pateikta informacija yra paremta Gyventojų pajamų mokesčio įstatymu ir kitais jos rengimo metu galiojančiais teisės aktais bei Valstybinės mokesčių inspekcijos skelbiamais išaiškinamais ir apibendrintais komentarais, kurie ateityje gali keistis. Pateikiama informacija yra bendro pobūdžio, o galutinis gyventojų pajamų lengvatos dydis ir jos taikymas priklauso nuo individualių su gyventoju susijusių aplinkybių. Dėl individualios konsultacijos mokesčių klausimais turėtumėte kreiptis į VMĮ (www.vmi.lt) arba savo mokesčių ar teisės konsultantą.

Kaupiant pensijų fonduose yra prisiimama investavimo rizika, o praeities investicijų rezultatai negarantuoja tokių pačių rezultatų ir pelningumo ateityje. Jūsų pensijų turto vertė gali tiek didėti, tiek mažėti, Jūs galite atgauti mažiau, nei investavote. Pensijų kaupimo bendrovė negarantuoja pensijų fondų pelningumo.

Prieš pradėdami pensijų kaupimą, turėtumėte išsamiai susipažinti su pasirinkto pensijų fondo investavimo strategija ir pensijų fondų taisyklėmis, kurios yra neatskiriama pensijų kaupimo sutarties dalis, taip pat III pakopos pensijų fondų pagrindinės informacijos investuotojams dokumentu. Šiuos dokumentus kartu su fondų ataskaitomis, su investavimu į pensijų fondus susijusių rizikų aprašymu, taikomais mokesčiais ir kita aktualia informacija galite rasti UAB „INVL Asset Management“ interneto svetainėje www.invl.com