INVL III pakopos pensijų fondai

Pasirūpinkite savo saugia ateitimi jau dabar!

Taupome Jūsų laiką Image

Taupome Jūsų laiką

Pensijų kaupimo sutartį sudarysite per 5-10 min.

Saugu ir patogu Image

Saugu ir patogu

Sutartį galite sudaryti naudodamiesi mobiliuoju parašu.

Pirmaujame rinkoje Image

Pirmaujame rinkoje

Pagal vidutinę metinę grąžą per praėjusius 5 metus pirmaujame daugumoje III pakopos pensijų fondų kategorijų.
Šaltinis: Lietuvos bankas 2018 m. 3 ketv.

Kiti apie mus

Image
Image
Image
Image
Image

Mūsų III pakopos fondai

INVL Drąsus

Sudėtis: iki 100% akcijos.

Fondas rekomenduojamas aukštesnę nei vidutinė riziką prisiimantiems žmonėms kaip papildoma investavimo priemonė, teikianti galimybę pasinaudoti mokesčių lengvata ir taip efektyviai valdyti asmeninius finansus.

INVL Apdairus

Sudėtis: iki 70 proc. akcijos.

Fondas rekomenduojamas vidutinę riziką prisiimantiems žmonėms kaip papildoma investavimo priemonė, teikianti galimybę pasinaudoti mokesčių lengvata ir taip efektyviai valdyti asmeninius finansus.

INVL Stabilus

Sudėtis: 100% obligacijos.

Fondas rekomenduojamas mažą investicinę riziką prisiimantiems žmonėms kaip papildoma investavimo priemonė, teikianti galimybę pasinaudoti mokesčių lengvata.

INVL III pakopos fondų palyginimas

Fondų verčių pokytis per 5 metus

Fondų verčių pokytis per 5 metusFondų verčių pokytis per 5 metus

INVL Asset Management fondą „INVL Apdairus“ įsigijo ir pradėjo valdyti 2017.11.02

Fondų mokesčių palyginimas

Fondo pavadinimasĮmokos mokestisStartinis mokestisValdymo mokestisFondo keitimo mokestisSėkmės mokestisDalies lėšų atsiėmimo mokestisFondo taisyklės (PDF)
INVL DrąsusNėraNėra1,5%NėraNėraNėra *PDF
INVL ApdairusNėraNėra1,5%NėraNėraNėra *PDF
INVL StabilusNėraNėra1,0%NėraNėraNėra *PDF

INVL DrąsusĮmokos mokestis - NėraStartinis mokestis - NėraValdymo mokestis - 1,5%Fondo keitimo mokestis - NėraSėkmės mokestis - NėraDalies lėšų atsiėmimo mokestis - Nėra *Fondo taisyklės (PDF)

INVL ApdairusĮmokos mokestis - NėraStartinis mokestis - NėraValdymo mokestis - 1,5%Fondo keitimo mokestis - NėraSėkmės mokestis - NėraDalies lėšų atsiėmimo mokestis - Nėra *Fondo taisyklės (PDF)

INVL StabilusĮmokos mokestis - NėraStartinis mokestis - NėraValdymo mokestis - 1,0%Fondo keitimo mokestis - NėraSėkmės mokestis - NėraDalies lėšų atsiėmimo mokestis - Nėra *Fondo taisyklės (PDF)

* Dalį sukauptų lėšų galite atsiimti nemokamai kartą per dvejus metus.

Svarbi informacija dėl III pakopos pensijų fondų

Kaupiant pensijų fonduose yra prisiimama investavimo rizika. Pensijų fondo vieneto vertė gali ir kilti, ir kristi, Jūs galite atgauti mažiau nei investavote. Pensijų fondo praeities rezultatai negarantuoja tokių pačių rezultatų ir pelningumo ateityje. Praėjusio laikotarpio rezultatai nėra patikimas būsimų rezultatų rodiklis. Jūs esate atsakingi už savo investavimo sprendimus dėl pensijos kaupimo. Likus septyneriems ir mažiau metų iki pensijos, siūlome apsvarstyti investavimą konservatyvaus investavimo pensijų fonde INVL STABILO III 58+ / INVL Stabilus.

Lėšos, kaupiamos pensijų fonde, yra investuojamos vadovaujantis pensijų fondo taisyklėse nustatyta investavimo strategija. Daugiau informacijos apie „INVL Asset Management“ pensijų fondų investavimo strategijas rasite pensijų fondų taisyklėse, kurias kartu su fondų ataskaitomis ir apžvalgomis galite rasti www.invl.com. Prieš priimdami sprendimą investuoti, turite patys ar padedami investicijų konsultantų įvertinti visas su investavimu susijusias rizikas ir susipažinti su pensijų fondo taisyklėmis, kurios yra neatsiejama pensijų kaupimo sutarties dalis. Daugiau informacijos apie pensijų kaupimą galite rasti puslapiuose www.lb.lt bei www.sodra.lt.

Dalyvaudami III pakopos pensijų fonduose Jūs turėsite mokėti pasirinkto pensijų fondo taisyklėse nustatytus mokesčius. Susipažinti ir palyginti fondų mokesčius galite čia.

Gyventojų pajamų mokesčio lengvata iki 2016 m. pabaigos sumokėtoms įmokoms taikoma savo, sutuoktinio ar iki 18 metų ir vyresnių neįgaliųjų vaikų naudai sumokėtoms įmokoms, kurių suma kartu su kitomis GPM mažinančiomis išlaidomis neviršija 25 proc. gyventojo metinių apmokestinamųjų pajamų. Nuo 2017 m. sausio 1 dienos sumokėtoms įmokoms, kurioms taikoma GPM lengvata, įsigaliojo reikalavimas, kad bendra apmokestinamąsias pajamas mažinančių išlaidų suma, kuriai taikoma GPM lengvata, neturi viršyti 2 000 eurų. Pasinaudoti gyventojų pajamų lengvata ir susigrąžinti dalį per metus sumokėto pajamų mokesčio galima deklaruojant praėjusių metų pajamas. Gyventojų pajamų lengvatos dydis ir jos taikymas priklauso nuo individualių su klientu susijusių aplinkybių ir ateityje gali būti keičiamas.

Visa išdėstyta informacija yra reklaminio pobūdžio informacija, kuri negali būti interpretuojama kaip asmeninė rekomendacija, nurodymas ar kvietimas kaupti lėšas čia minimuose pensijų fonduose ir negali būti jokio vėliau sudaryto sandorio pagrindas ar dalis.

Nors šios reklaminio pobūdžio informacijos turinys yra pagrįstas šaltiniais, kurie yra laikomi patikimais, UAB „INVL Asset Management“ nėra atsakinga už šios informacijos netikslumus, pasikeitimus, taip pat ir nuostolius, kurių gali atsirasti, kai investicijos grindžiamos šia informacija.